ROCK my world!

Гюнтер

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Soundgarden

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
[Криси]
Ruler of the world!
Ruler of the world!

Female
Брой мнения : 9195
Job/hobbies : да те дразня!
Registration date : 09.11.2007

ПисанеЗаглавие: Soundgarden   Сря Сеп 10, 2008 10:40 pm

Soundgarden е американска гръндж група, създадена в Сиатъл през 1984 г. Тя е една от най-популярните гръндж групи в началото на 90-те заедно с Нирвана, Пърл Джем и Alice in Chains. Саундгардън са една от Сиатълските групи, които дефинираха стила гръндж. Групата просъществува до 1997 г.

След разпадането на групата, вакалиста Крис Корнъл издава соловия си албум Euphoria Morning. След това формира Audioslave с бившите членове на Рейдж Агейнст дъ Мъшин. Корнъл възнамерява да издаде втори солов албум през 2007 г.

Състав
Крис Корнъл (Chris Cornell) — вокали, китара
Бен Шефърд (Ben Shepherd) — бас-китара
Ким Тейъл (Kim Thayil) — ритъм-китара
Мат Камерън (Matt Cameron) — ударни

Дискография

Ultramega OK (1988)
Louder Than Love (1989)
Screaming Life/Fopp (1990)
Badmotorfinger (1991)
Superunknown (1994)
Down On The Upside (1996)
A-Sides (1997)

video:
Black hole sun

Soundslave.
Loser
Loser

Male
Брой мнения : 6
Registration date : 23.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Soundgarden   Пон Мар 23, 2009 2:22 pm

Страхотна група, просто нямам думи. Саундгардън чуеш ли ги, просто се забиват надълбоко. Сред най-най-любимите ми групи са. :Р
Гласът на Корнъл е просто невероятен. Обожавам го тоя човек. ^^
И трябва да спомена Ким Тейл, който е страхотен китарист. :Р

Burden in My Hand, The Day I Tried To Live, Superunknown, Black Hole Sun, Mailman. <3
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://www.myspace.com/remylovesgrunge
Insomniac
Loser
Loser

Female
Брой мнения : 49
Registration date : 22.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Soundgarden   Чет Сеп 24, 2009 9:03 am

Soundgarden са велики!!!! Black Hole Sun е страхотна песен!!! И Chris Cornell е жесток!!!! доволно
Вижте профила на потребителя
Drained
Ruler of the world!
Ruler of the world!

Female
Брой мнения : 3596
Registration date : 06.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Soundgarden   Пет Ное 13, 2009 2:05 pm

От моята уста може да звучи малко неестествено, но вокалиста бих го чукала съмтаймс... fishy
Drained
Ruler of the world!
Ruler of the world!

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Soundgarden   Вто Юли 06, 2010 9:20 pm

Synaesthesia написа:
От моята уста може да звучи малко неестествено, но вокалиста бих го чукала съмтаймс... fishy

Ъъъ да бе...вече не съм на това мнение. Крис Корнъл е тъп ...щом ше ми прави някви песни с Тимбъленд...фак ю нига! Фак ю!
Yassen
Loser
Loser

Male
Брой мнения : 39
Registration date : 30.05.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Soundgarden   Сря Юни 01, 2011 1:48 pm

До преди няколко дни очаквах новият им албум, записват го в момента, с голямо нетърпение. Но после попаднах на едно изказване на Kim Thayil, в което той е заявил че този им албум щял да бъде по-различен от останалите, защото те не искали да запишат още един гръндж или метъл албум. Тая информация определено ме обезпокои, като имам предвид посредствените експериментчета на Chris Cornell в последните години.
Надявам се с изказването на Thayil да е станало някакво недоразумение, защото не ми се иска да виждам как се очерня името на тази велика (за сега) банда.
Drained
Ruler of the world!
Ruler of the world!

Female

ПисанеЗаглавие: Re: Soundgarden   Чет Юни 02, 2011 8:25 am

Yassen написа:
До преди няколко дни очаквах новият им албум, записват го в момента, с голямо нетърпение. Но после попаднах на едно изказване на Kim Thayil, в което той е заявил че този им албум щял да бъде по-различен от останалите, защото те не искали да запишат още един гръндж или метъл албум. Тая информация определено ме обезпокои, като имам предвид посредствените експериментчета на Chris Cornell в последните години.
Надявам се с изказването на Thayil да е станало някакво недоразумение, защото не ми се иска да виждам как се очерня името на тази велика (за сега) банда.

То и мене ме е страх, не искам и да знам каква помия ше извадят от тавата... дето викаш ди той Крис отдавна почна да гледа на музиката през извратения поглед на тия сегашните актуални ''звезди''.
Даже вече мога да предположа кои ще бъдат гост изпълнители в албума... Lil Wayne?? хаха:D:D
Кво ти пука дали са от себе си всичко, което са могли момчетата аз за тва си слушам по-стара музичка. Боли ме фара мене , че в момента целия свят е потънал в ебати бездната от кич и безвкусица, а и ако новия им албум наистина е помия това няма да ги направи НЕвелика група.
Те винаги ше са си велика група, никой няма да може да изтрие от времето Black Hole Sun или the day i tried to live... нито Mailman , нито Outshined... заеби ги , да се ''развиват''.
Yassen
Loser
Loser

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Soundgarden   Чет Юни 02, 2011 9:32 am

Да, вярно е че никой и нищо не може да заличи направеното от тях до сега, но все пак не ми се иска да виждам разни експерименти от тяхна страна - както примерно направиха доста други стари групи(и то доста неуспешни за мен експерименти).
Естествено никога не съм си правил илюзии, че ще издадат нещо от класата на Superunknown или Badmotorfinger, но поне се надявам на нещо на добро ниво.
Всъщност, ще поживеем и ще видим какво точно ще направят.
Yassen
Loser
Loser

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Soundgarden   Сря Юли 06, 2011 4:15 pm

Подочух още инфо за предстоящият албум на Soundgarden. Явно щял да бъде близък по звук до Down On The Up Side. Мен лично това ме устройва за момента, но най вероятно ще почакаме до другата година да бъде издаден.
junkhead
Loser
Loser

Брой мнения : 4
Registration date : 08.06.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Soundgarden   Сря Юни 13, 2012 10:41 am

И ето го и най-новото от тях, бива си го :)

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Soundgarden   

Soundgarden
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1