ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 One Piece

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Hydel
Rebel
Rebel
Hydel


Male
Брой мнения : 305
Age : 33
Location : Пловдив
Job/hobbies : Аниме и Рок
Registration date : 13.01.2009

One Piece Empty
ПисанеЗаглавие: One Piece   One Piece Icon_minitimeЧет Яну 15, 2009 2:50 pm

Направо не мога да повярвам, че няма тема за една от най-великите Anime и Manga поредици в историята на света. о.0 о.0 о.0

Явно нямам избор освен да създам аз една :)

Резюме: Преди 22 години легендарният пират Gol D. Roger напуснал света, оставяйки след себе си съкровището One Piece на всеки, който е достоен да го намери. Онзи, който го открие, ще бъде титулован като Краля на пиратите. Удивен от тази новина, младият Monkey D. Luffy поема на пътешествие да събере група другари за да постигне целта си да намери One Piece и да се превърне в Краля на пиратите.

Герои:

Луфи Д. Мънки (Monkey D. Luffy) - Главният герой на историята, Луфи е млад и амбициозен пират, мечтаещ да стане крал на пиратите. Той е капитан на "Сламените Шапки" ("Straw Hat Pirates"), които получават името си от най-ценното му притежание: сламена шапка оставена му от легендарния пират Шанкс. Мечтата му е да стане Крал на Пиратите.

Зоро Ророноа (Roronoa Zoro) - Първи помощник на "Сламените Шапки" и втори по сила в екипажа, след Луфи. Зоро е самурай ,бивш ловец на глави и вторият член присъединил се към екипажа. Мечтата му е да си спечели титлата "Greatest Swordsman" (съжалявам, но не знам подходящ превод на думата swordsman), като победи сегашния й притежател Михоук Дркул (Dracule Mihawk).

Усоп (Usopp) - Третият член на екипажа е лъжец и невероятен стрелец. Макар често да се поддава на страхливата си натура, когато приятелите му разчитат на него той никога не ги предава.

Санджи (Sanji) - Ученик на легендарния пират-готвач Зеф "Червения крак", Санджи притежава както невероятните му ритници, така и изключителния му талант в приготвянето на храна. Като истински "Готвач на Морето", Санджи мечтае да намери легендарният океан "All Blue", където според историите могат да се намерят риби от всички останали океани.

Нами (Nami) - Е навигаторът на екипажа. Макар да пътува със "Сламените Шапки" от самото начало, официялно тя се присъединява едва след като Луфи побеждава предишния й работодател, жестокият поробил селото й пират Арлонг. Нами се присъединява от благодарност към Луфи и за да изпълни мечтата си да състави карта на целия свят.

Тони Тони Чопър (Tony Tony Chopper) - Докторът на екипажа, Чопър е елен изял "човешкия плод". Това му дава способността да се превръща в човек, елен и смесица от двете. Родом от Островът на Барабаните, Чопър е най-младият член на екипажа и често бива подлъгван от лъжите на Усоп.

Нико Робин (Nico Robin) - Археолог и оцелял от унищожението на остров Охара, Робин е издирвана за унищожаването на 6 бойни кораба на Световното Правителство. Истината обаче е, че Робин е посветена в изкуството на понеглифите и е единствена способна да разчете тайните им. Тайни които правителството иска да останат погребани завинаги.

Франки (Franky) - Франки е киборг и брилянтен корабостроител. След като ограбва "Сламените Шапки" и в последствие те го спасяват от сигурна смърт в ръцете на Световното Правителство, той се присъединява към тях на новопостроения от него кораб "Thousand Sunny".

Брук (Brooke) - Най-новият член на "Сламените Шапки" е скелет живял преди 50 години. Благодарение на "Плода на Смъртта", той се е върнал към живот след като той и бившите му другари са били избити и сега пътува със "Сламените Шапки" с надеждата да довърши започнатото преди толкова години пътешествие.


"Сламените Шапки":От горния ляв ъгъл по часовниковата стрелка
Нами, Санджи, Луфи, Усоп, Чопър, Робин и Зоро. В средата са Франки и Брук
One Piece Straw_Hats




Съжалявам за лошата конструкция ама не ме бива много в резюмета :)
Върнете се в началото Go down
xXLinke FetishXx
Enjoying the silence
Enjoying the silence
xXLinke FetishXx


Female
Брой мнения : 78
Age : 31
Job/hobbies : Рисуване,гледане на анимета и четене на манга и книги,слушане на музика,мотане навън...
Registration date : 24.03.2010

One Piece Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One Piece   One Piece Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 3:32 pm

Супер е и резюмето е добро xD Аз много харесвам One Piece и Luffy кърти отвсякъде,върха е!!! Не знам колко още епизоди ще излязат ама и анимето и мангата няма да свършат скоро,което мен лично ме устройва xD dummy woohooo happy run
Върнете се в началото Go down
 
One Piece
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» A Little Piece Of Heaven

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: Други Анимета & Манга-
Идете на: