ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Porcelain and The Tramps

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Dr. P
Enjoying the silence
Enjoying the silence
Dr. P


Female
Брой мнения : 55
Age : 35
Registration date : 02.12.2007

Porcelain and The Tramps Empty
ПисанеЗаглавие: Porcelain and The Tramps   Porcelain and The Tramps Icon_minitimeПон Юни 29, 2009 9:37 am

PORCELAIN AND THE TRAMPS

Porcelain and The Tramps Artist-99271940-1701863

Стил: Идустриъл Рок
Вокал: Alaina Beaton
Официален Myspace: http://www.myspace.com/rockcitynosebleed

Алейна Б. е родена на 1-ви октомври 1985 година в Детройд, Мичиган. От раждането си до деветата си годишнина е израснала по улиците на Осмата Миля, Уорън, после се мести в Стърлиг Хайтс МИ, а после в Рочестър МИ. Когато навършва осемнайсет вече има таланта да пее, рапира и танцува.Но разбира се след като е бяла жена със руса коса и зелени очи, никой не я взел на сериозно. Поставяйки способностите й пред изпитание, Алейна била помолена да изпълни фрийстайл и без да се колебае тя изпълнила 4 минутна песен за тове, че не я взимат населиозно, за живота в Детройд и за бившото й гадже. Открита е в "The W hotel" в Ню Йорк от мениджъра си Марвин Хоуел и тогава се мести в Лос Анджелис, един месец по-късно когато подписва с Върджин Рекордс.

Музиката й можете да чуетe в MySpace акаунта й.
Върнете се в началото Go down
Raggy Doll
Predictable
Predictable
Raggy Doll


Female
Брой мнения : 244
Age : 31
Location : In a field of paper flowers
Registration date : 30.04.2008

Porcelain and The Tramps Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Porcelain and The Tramps   Porcelain and The Tramps Icon_minitimeПон Юни 29, 2009 10:41 am

омг ! не вярвах че някой ще пусне тема за тях о.О
много яка музика, много ме радват
особено песента Transparent
жестока е доволно
Върнете се в началото Go down
http://www.secret-loves.com/index.php?test=1094024
Carnage
Loser
Loser
Carnage


Male
Брой мнения : 38
Age : 31
Location : Някъде там, където съществуващото не е реално и пътят винаги води към нищото.
Registration date : 15.06.2010

Porcelain and The Tramps Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Porcelain and The Tramps   Porcelain and The Tramps Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 6:28 pm

Съжелявам, че пиша в стара тема, но да си кажа, че наскоро ги бях намерил и ми хареса 3-4 песни. Две от които са Fuck Lika A Star и King of The World. Биват групата. доволно
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Porcelain and The Tramps Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Porcelain and The Tramps   Porcelain and The Tramps Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Porcelain and The Tramps
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: Музика :: Rock-
Идете на: