ROCK my world!

Гюнтер

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share

Never Shout Never

Go down 
АвторСъобщение
Gunslinger^^
A person with power
A person with power
Gunslinger^^

Female
Брой мнения : 5038
Registration date : 25.04.2008

Never Shout Never Empty
ПисанеЗаглавие: Never Shout Never   Never Shout Never Icon_minitimeЧет Яну 21, 2010 7:41 pm

Never Shout Never 5103693

Never Shout Never е прякора на 18-годишният Американски акустик поп музикант, Christofer Drew Ingle

Кариера
Ингъл започва да прави музика като NeverShoutNever през Септември 2007ма.Първото му изпълнение се появява в интернет,където той жъне успех в Майспейс.На 3ти юли той изпълнява първият си сингъл 'Bigcitydreams'. Той е на турне с Hellogoodbye и Ace Enders през 2008ма година.
На 17ти Ноември,2008,официалното спелуване на прякора на Ингъл става NeverShoutNever! Преди това е слушан като Never Shout Never в iTunes и на сайта на компанията,която му е мениджър.
Never Shout Never започва турне с The Scene Aesthetic, The Honorary Title, и The Bigger Lights в края на Февруари,2009,a след това тръгва на турне с банти като Forever the Sickest Kids, The Cab, и Mercy Mercedes през пролетта на 2009 като част от The Bambooyle Roadshow 2009.
Следващото EP на Never Shout Never излиза на 23ти Юни,2009. Първият сингъл излезе на 3ти Март,2009 в iTunes.

Личен живот
Ингъл следва строга вегетарианска диета. Музикалната му кариера е причината той да бъде изключен от училището си,Joplin Senior High,преди дипломирането му.

Албуми:
What Is Love? (26 Януари , 2010)

Сингли:
"Bigcitydreams" (Август 2008)
"30days" (17 Ноември, 2008)
"Happy" (3 Март, 2009)
"Trouble"
"What is Love?"

Ингъл пее и свири на китара в живи изпълнения. Бандата му е позната като "The Shout"
Членовете на бандата са:
Caleb Denison - соло китара
Nathan Ellison - барабани
Taylor MacFee - бас китара
Dustin Dobernig - синтезатор,цигулка
Hayden Kaiser - ударни инструменти

пей пей слънце, пей слънце, аз казах...
Грей слънце, и с моя поглед твоя слей,
грей слънце, ти с лъчите си ме огрей.
Грей слънце, и да спираш, моля те недей,
грей така както гря вчера, грееш и today.

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
DaughterOfTheDarkSide
Rebel
Rebel
DaughterOfTheDarkSide

Female
Брой мнения : 304
Registration date : 13.07.2010

Never Shout Never Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Never Shout Never   Never Shout Never Icon_minitimeСря Сеп 29, 2010 6:17 pm

Готино момче....има хубави песни, доста лигави, според моите приятели, но пък на мен си ми действат много ободряващо, особено когато съм в лошо настроение.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://www.last.fm/user/SaPfIr4eTo

Never Shout Never
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: Музика :: Друга Музика-
Идете на: