ROCK my world!

Гюнтер

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share

Ура за всички фенове

Go down 
АвторСъобщение
Z1Pp3R4
Loser
Loser

Брой мнения : 23
Registration date : 25.07.2010

Ура за всички фенове Empty
ПисанеЗаглавие: Ура за всички фенове   Ура за всички фенове Icon_minitimeВто Юли 27, 2010 7:07 pm

До всеки един фен на групата спешно съобщение хаха хаха хаха Забравих още първия ден като се регистрирах да го постна това но ето.Всички с нетърпение чакаме соло албума на Съли след като видяхме какво стана с Another Animal но не и със Съли който както знаем през това време правеше албум който е много повече "световна музика".Вече се знае че е тази година но кога е въпроса.Имам отговора със сигорност.Преди извесно време стана ясно че Съли е написал песента за филма в който са събрани всички екшън герои и съм сериозен.Песента се казва "Sinners Prayer".Съли е много развълнуван от срещата си със Сталоун и от това което се чува в трейлъра мисля че ще има дори по-голям успех от "I stand alone".Та да се върна за соло албума.Той би трябвало да излезе по времето което излиза филма демек след около 2 седмици на 13 август.Това не е обещание от мен но до колкото аз разбирам двете трябва да излязат по едно и също време и албума специялно е бил избутан за да е така.Ето обаче защо съм по развълнуван.Съли в по-ранно интервю каза че в албума цитирам "...дори няма електрическа китара..." а песента си е изцяло Godsmack.И при тях както се научихме от I stand alone и Whiskey Hangover такава песен рядко остава без албум.Имам допълнителни причини да ви давам тази информация защото Съли сам казва че има голяма вероятност да се издадът две CD-та едно след друго в интервю относно албума V The Oracle във връзка с факта че за две седмици направили 15 инструментала.Аз съм пълен с надежда и това е линк към версия на видеото където единственото което се чува е музиката и тя започва на 1.48 https://www.youtube.com/watch?v=M1ux_rwSbpQ[url]
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Z1Pp3R4
Loser
Loser

Брой мнения : 23
Registration date : 25.07.2010

Ура за всички фенове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ура за всички фенове   Ура за всички фенове Icon_minitimeНед Авг 08, 2010 4:40 pm

Извинявам се че в трейлъра който пуснах казах че песента е на Godsmack (става въпрос за тази в трейлъра за филма The Expendables) Донякъде са виновни ArtisanNews защото това видео са го сложили че Godsmack са направили песента.Песента всъщност е на Shinedown казва се Diamond Eyes и в припева Брент донякъде си звучи като Съли не съм сигорен дали е нарочно или какво.Но съжалявам че ви подведох така.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Ура за всички фенове
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: Музика :: Rock :: Godsmack-
Идете на: