ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Korpiklaani

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Drained
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Female
Брой мнения : 3600
Registration date : 06.11.2007

Korpiklaani Empty
ПисанеЗаглавие: Korpiklaani   Korpiklaani Icon_minitimeВто Май 31, 2011 3:28 pm

Korpiklaani е метъл група от Финландия . Korpiklaani е новото име на вече несъществуващата група Shaman, която е формирана от Йон Йервеле , който също така е все още движещата сила на Korpiklaani. За разлика от Shaman, чиито песни са на езика саами , Korpiklaani записва главно на английски, но също така и на финландски. Стилът им се описва най-точно като фолк/траш метъл.

Музиката на Korpiklaani се разпростира от по-нежни песни изсвирени с цигулка и китара до песни за финския бог на ферментацията Pellonpekko, включвайки дори и "типично" тролски метал в песни като "Wooden Pints" и "Crows Bring The Spring".


въх..странно. Винаги съм си мислела, че са пънк група...по-скоро така звучат...нема значение.
Два супер любими шлагера.

BEER & TEQUILA!
Rock
Върнете се в началото Go down
Mad Slav
Zombie
Zombie
Mad Slav


Male
Брой мнения : 1511
Age : 34
Location : София, България
Job/hobbies : Психопат на свободна практика
Registration date : 02.04.2011

Korpiklaani Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Korpiklaani   Korpiklaani Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 6:54 pm

хахахах имало тема за Korpiklaani а така! доволно доволно
Иначе да - фолк метъл - даже може би едни от родоначалниците на жанра. щото са от първите. Макар че може би и малко пънк имат.
Супер яки са. Няма песен дето да не ми хареса. И на мене ми харесват "Beer" и "Tequila" хаха
Също и водка хаха. И "Happy little boozer". Tuli Kokko мисля че ми е най - любима. И Under The Sun и With Trees. И страшна тематика - пийване и природа влюбено човече влюбено човече
Иначе аз и старата версия на групата Shaman много я харесвам. То си е метъл примесен със стадиционното шаманско лапалндско пеене йойк (който е подозрително подобен на северноамериканското индианско пеене). То и в Korpiklaani се среща тук там - в Tuli Kokko например го има на припева. Супер любими а така!

Върнете се в началото Go down
https://profiles.google.com/110398049101901191692/about?hl=bg
 
Korpiklaani
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: Музика :: Metal-
Идете на: