ROCK my world!

Гюнтер

ИндексPortalCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Мuse

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Drained
Ruler of the world!
Ruler of the world!

Female
Брой мнения : 3596
Registration date : 06.11.2007

ПисанеЗаглавие: Мuse   Вто Май 31, 2011 6:52 pm

„Мюз“ (на английски: Muse) е английска алтернативна рок група от Тийнмът, Девън. От създаването си през 1994 г. тя включва Матю Белами (вокали, китара, пиано), Кристофър Уолстънхолм (бас китара, задни вокали) и Доминик Хауърд (барабани, перкусии). „Мюз“ са известни с енергичните си и екстравагантни живи изпълнения и с преливането си в много музикални жанрове, включително прогресив рок, алтернативен рок, спейс рок, поп музика, хеви метъл, и електроника, с повтарящ се мотив за революция.

„Мюз“ имат общо пет студийни албума - „Showbiz“ (букв. „Шоубизнес“ - 1999), „Origin of Symmetry“ („Произход на симетрия“ - 2001), „Absolution“ („Опрощение“ - 2003), „Black Holes and Revelations“ („Черни дупки и откровения“ - 2006) и „The Resistance“ („Съпротивата“ - 2009).

„Мюз“ са носители на множество музикални награди, сред които пет MTV Europe Music Awards, пет Q Awards, осем NME Awards, две Brit Awards, MTV Video Music Award, четири Kerrang! Awards и American Music Award. През 2011 г. са номинирани за три награди Грами, от които „The Resistance“ печели за Най-добър рок албум на годината. Към ноември 2010 г. „Мюз“ са продали над 10 милиона албума по света.

Членове на групата :
Матю Белами - вокали, китара, пиано, клавиши, синтезатор, програмиране
Кристофър Уолстънхолм - бас, поддържащи вокали, синтезатор, контрабас
Доминик Хауърд - комплект барабани, перкусии, синтезатор, програмиране
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
NerdfighteR
Rebel
Rebel

Male
Брой мнения : 432
Registration date : 17.04.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Мuse   Вто Май 31, 2011 6:57 pm

Най-любимата ми група след Металика и Мегадет \m/ Обичам ги също толкова много де <3 Със всичките тези извънземни и конспирационни тематики, да не говорим, че с всеки следващ албум стават все по-епични и все по-големи. Наистина мисля, че ще догонят U2, а са тръгнали и по пътя на Queen...нямам търпение за следващ албум, а и за концерт в България, който честно казано не виждам в близките 5 години :/

Любима песен - Map of the problematique, без абсолютно никакво замисляне!!!
Char
Rebel
Rebel

Брой мнения : 394
Job/hobbies : да крада време
Registration date : 29.05.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Мuse   Вто Май 31, 2011 7:09 pm

Give mee all the peace and joy in your mi-i-ind.
oh.
все се каня да ги прослушам по-дълбоко,
имат супер интересно излъчване и интригуващи лирики - нещо, на което държа повече от 50 процента!
А, и Мат Белами, такова
kissed

!
Drained
Ruler of the world!
Ruler of the world!

Female
Брой мнения : 3596
Registration date : 06.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Мuse   Чет Юни 02, 2011 3:10 pm

Уф , винаги съм знаела само new born.. ш хвана да сваля тва онова да видя дали пък няма да се зарибя Really Big Freak
junkhead
Loser
Loser

Брой мнения : 4
Registration date : 08.06.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Мuse   Сря Юни 08, 2011 6:41 pm

Не знам дали стават все по-големи, но на мене истински ми харесва само първия албум. От останалите албуми само отделни песни грабват, а последния албум изобщо не ми допада. Все пак са може би една от трите най-добри групи след гръндж ерата.
Tearstained
Waking the demon
Waking the demon

Female
Брой мнения : 821
Registration date : 13.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Мuse   Пет Сеп 02, 2011 1:01 am

NerdfighteR, респект за разнообразието в музикалния ти вкус.
Muse са велики... наистина велики и ако някой тук все още не го вярва, ще цитирам незнаен потребител в youtube: "Да си купиш билет за концерт на Muse зависи само от скоростта на интернета ти." И от личен опит се убедих в това. Като имаме предвид, че често наминават, съм изпуснала може би 3-4 техни концерта само и единствено поради тази причина.Чакам да изскочи дата, че да опитам отново.
Любим албум - Origin of Symmetry, а да избера само една песен би било грях.Жал ми е, че покрай крастата Placebo отидоха настрана за известно време(както и всички други любими групи), но за тях винаги ще има място в сърцето ми. <3
NerdfighteR
Rebel
Rebel

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Мuse   Пет Сеп 02, 2011 1:05 pm

Ъм, мерси..надявам се да не е с ирония (:

Иначе ето едно видео от Reading, след ужасния лайв стрийм се надявах да има концерта в youtube, ама повечето видеота са ужасни :/

Иначе и на мен Origins ми е любим албум (: След това наравно са Black holes и The Resistance ^^ Всъщност и трите мога да ги сложа наравно май, невероятно добри, чакаме новия Rock

NerdfighteR
Rebel
Rebel

Male

ПисанеЗаглавие: Re: Мuse   Пет Сеп 02, 2011 1:26 pm

Tearstained
Waking the demon
Waking the demon

Female
Брой мнения : 821
Registration date : 13.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Мuse   Пет Сеп 02, 2011 1:27 pm

^Съвсем не беше иронично. Евала, че си надскочил "музиката е яка, ама тоя има писклив глас, значи е гей и не може да пее" мисленето.

Поздрав! влюбено човече
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Мuse   

Мuse
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1