ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Marilyn Manson

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Drained
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Female
Брой мнения : 3600
Registration date : 06.11.2007

Marilyn Manson Empty
ПисанеЗаглавие: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitimeВто Май 31, 2011 8:04 pm

Marilyn Manson 13df22a3f0


Мерилин Менсън (на английски: Marilyn Manson), роден с името Брайън Уорнър на 5 януари 1969, е американски музикант и лидер на групата „Мерилин Менсън“. Известен е с предизвикателните си, гневни и богохулни текстове, държание и визия. Заради тях често е бил обект на ожесточени спорове и дискусии, особено в края на 1990 година. Псевдонимът му идва от Мерилин Монро и Чарлс Менсън. Менсън казва, че е избрал този псевдоним, за да събере две противоположности в едно — една от най-обичаните актриси и един от най-мразените серийни убийци на 60-те; „доброто“ и „злото“, образуващи цяло. Основната формула, по която се образуват имената на членовете на групата, е „първото име на известна поп личност“ + „фамилията на сериен убиец“. На 4 юли те имаха концерт в България.

Брайън Уорнър е син на Хю Ангъс Уорнър и Барбара Уорнър, роден е в Кантън, Охайо. Хю, бивш продавач на килими, се е бил във Виетнам, където е бил изложен на силен хербицид, наречен Agent Orange (използван от американската армия за военни цели). Брайън посещава християнско училище, но е отвратен от лицемерието, с което се сблъсква там. Той вижда една религия, проповядваща повече страх, отколкото добродетели. Проповедите, предричащи Апокалипсиса, са оказали траен ефект върху неговите представи.

На 18 години Брайън се премества във Форт Лодърдейл, Флорида, където по-късно завършва университета Глен Оук. Малко по-късно започва работа като музикален журналист. И ето че един ден взима интервю от Трент Резнър (вокалист и основател на групата Nine Inch Nails). Двамата се сприятеляват и първият албум на групата излиза под лейбъла на Резнър, Nothing.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Marilyn Manson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 4:33 pm

До сега е нямало тема за Менсън?! о.О
Не случайно го наричат Бог. Никой не може да прави музика като него. Аз съм му върла почитателка и сега ще ви почерпя с едно много любимо парче

Върнете се в началото Go down
To4ka
Rebel
Rebel
To4ka


Female
Брой мнения : 388
Age : 27
Location : Lake Bodom
Job/hobbies : музика
Registration date : 05.07.2011

Marilyn Manson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:17 pm

Оооо, Мерилин Менсън влюбено човече Много харесвам музиката му!
Върнете се в началото Go down
Black Sphere
Enjoying the silence
Enjoying the silence
Black Sphere


Female
Брой мнения : 72
Age : 26
Location : Gabrovo
Job/hobbies : music, photography
Registration date : 08.07.2011

Marilyn Manson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitimeПет Юли 15, 2011 9:16 pm

Ее .. това е истината. Мерилинчо ... Даже аз го слушам, вече. Като имаше предвид необяснимата ми омраза, по едно време ..:)

Върнете се в началото Go down
Perfection.
Living in the shadows
Living in the shadows
Perfection.


Female
Брой мнения : 114
Age : 29
Location : The invisible strawberry field.
Job/hobbies : Biting people.
Registration date : 10.01.2010

Marilyn Manson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitimeЧет Яну 26, 2012 5:37 pm

Ме-ри-лин Мен-сън! Още от самото начало, докато си развивах музикалния вкус, бях почнала с него
(казвам 'него' защото го вземам на преден план от групата) и не защото беше прекалено известен и
всички го харесваха, а защото една мацка ми беше пратила няколко негови песни и след време не спираше
да говори за него и да го описва като някакво свръх божество. Мисля че все още й е идол, въпреки че не съм
си говорила нормално с нея от години. Сещаш се, когато се обсебиш от човек - всичко негово любимо
става и твое любимо, някак си. Не мога да го опиша, но Менсън определено ме грабна, въпреки скандалната
му грозновата визия и въпреки извратените му истории. Идеален текстописец е, винаги пише нещо дълбоко
проникващо и завъртяно. Групата си имат бая кавърчета, интересни са. Пускам си ги често.
Върнете се в началото Go down
kameliaa
Loser
Loser
kameliaa


Female
Брой мнения : 17
Age : 30
Location : Bulgaria
Registration date : 30.10.2012

Marilyn Manson Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Marilyn Manson Icon_minitimeВто Окт 30, 2012 11:35 am

Някак си ако пренебрегна страшната му визия мога да слушам най-известните му парчета. Беше ми интересен когато се качи на сцена с The Pretty Reckless и Джони Деп за фон на китарата, има много извратено държание на сцена, но пък прави хубава музика, а тя си е най-важна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Marilyn Manson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Marilyn Manson
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Пожарна аларма прекъсна концерт на Marilyn Manson
» Gidget Gein RIP - Marilyn manson 1969 - 2008

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: Музика :: Alternative-
Идете на: