ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 кога и как се зарбихте по стила, който слушате?

Go down 
+33
Insomniac
Awake.
Necrolust
Everlasting Madness
Бетутиту
Rainbow in the Dark
Gunslinger^^
Sabbath
lexi
Miss Shinoda
Nels
Raggy Doll
ludata94
TsJX30
kremitoo
Д-р АЛУ
Ligeia Macabre
FIFS
Jade
Concrete Angel
Bai Conko
sunshine's_gone
without you
*OneX*
emko_lp
CookieMaster
So Predictable
[Криси]
-
Sugar
fluffy terrorist
Curse Of Me
Drained
37 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
kremitoo
Enjoying the silence
Enjoying the silence



Female
Брой мнения : 77
Age : 33
Registration date : 13.01.2008

кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кога и как се зарбихте по стила, който слушате?   кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 08, 2008 7:46 am

До 3ти-4ти клас слушах почти всичко, от Металика и Нирвана до Мадона и Кристина. 5ти клас започнах повече да се зарибявам по рока, LP, LB, Evanescence и т.н. И след 7ми клас вече тотално си се зарибих по тази музика, но от време на време пак слушам др неща, които ми харесват. Просто рокът ми е в сърцето Rock
Върнете се в началото Go down
TsJX30
Loser
Loser
TsJX30


Female
Брой мнения : 39
Age : 32
Registration date : 14.01.2008

кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кога и как се зарбихте по стила, който слушате?   кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 08, 2008 4:21 pm

Даааа ,Кремо и аз така ама сещаш ли се как почна зарибявката или по томнозаради какво tooth tooth tooth tooth tooth tooth tooth
Върнете се в началото Go down
ludata94
Predictable
Predictable
ludata94


Female
Брой мнения : 192
Age : 29
Job/hobbies : Killer
Registration date : 04.06.2008

кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кога и как се зарбихте по стила, който слушате?   кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 16, 2008 1:38 pm

Еми аз като бях на около 7 години брат ми слушаше само метал и мен много ме кефеше но не бях зарибена. И като си хванах гадже което слуша такъв стил музика и аз се пристрастих хахаххах
Върнете се в началото Go down
http://www.vqra007.aha.bg
Raggy Doll
Predictable
Predictable
Raggy Doll


Female
Брой мнения : 244
Age : 31
Location : In a field of paper flowers
Registration date : 30.04.2008

кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кога и как се зарбихте по стила, който слушате?   кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 16, 2008 2:42 pm

ми преди около 2-3 години почнах да слушам Evanescence, Within Temptation и Nightwish и после чух по МТВ Numb на Linkin Park ( и преди я бях чувала ама без да се заслушвам ) и викам " дай да си я дръпна " и после и други и кат се почна та до сега :)
Върнете се в началото Go down
http://www.secret-loves.com/index.php?test=1094024
Nels
Loser
Loser



Female
Брой мнения : 19
Age : 30
Registration date : 16.07.2008

кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кога и как се зарбихте по стила, който слушате?   кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 18, 2008 1:10 pm

ами зарибих се по всичко, което слушам от една-две години, откакто имам интернет, защото преди нямах откъде да тегля песни, а всичко, което даваха по тв-то беше боклук или ми омръзваше.
Върнете се в началото Go down
Miss Shinoda
Enjoying the silence
Enjoying the silence
Miss Shinoda


Female
Брой мнения : 67
Age : 32
Location : вкъщи
Registration date : 18.07.2008

кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кога и как се зарбихте по стила, който слушате?   кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 18, 2008 5:33 pm

Мчи...слушам пън-рок-метъл и хип-хоп,а понякога и друго,но без чалгица.
А по твърдата музика се зарибих в началото на 2006,когато започнах да гледам кеч,запалих се отначало по Papa Roach и оттам тръгна всичко. :)
Върнете се в началото Go down
lexi
Predictable
Predictable
lexi


Female
Брой мнения : 171
Age : 29
Location : on the otherside
Job/hobbies : to rock!!!
Registration date : 22.07.2008

кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кога и как се зарбихте по стила, който слушате?   кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 22, 2008 10:21 pm

ми преди 2 години чух dani california i snow (hey oh) и си свалих целия албум и така така станах супер RHCP фен .....
Върнете се в началото Go down
Sabbath
Loser
Loser
Sabbath


Female
Брой мнения : 23
Age : 32
Registration date : 16.08.2009

кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кога и как се зарбихте по стила, който слушате?   кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 16, 2009 7:50 am

Значи,майка ми и баща ми слушат пънк,тая музика си ми е вродена.
Като бях малка татко постоянно слушаше "Sex Pistols" и на мен това ми се наби,като почнах да разбирам вече от тая музика се отдадох на Anti-Cimex и Fenix TX.Това бяха 4 години фактически от 8 до 12 :) после вече се запознах с бащата на най-добрата ми приятелка,която тогава слушаше Поп и Хип-хоп,но си свиреше усилно на китарата,понеже баща й искаше да стане китаристка (вече 8 години свири :),ама тва е др. въпрос :) )
Та баща и слуша Метъл и Рок и той веднъж ни заведе в няква кръчма и там само някви рокери и така почнаха да обясняват и се получиха нещата :)
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/Sun_Rainbow
Gunslinger^^
A person with power
A person with power
Gunslinger^^


Female
Брой мнения : 5038
Age : 28
Location : Пловдив
Registration date : 25.04.2008

кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кога и как се зарбихте по стила, който слушате?   кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 16, 2009 8:12 am

пхх..Ееванесънс са виновни...преди около 2 години и половина се зарибих по тях..иии така..
Върнете се в началото Go down
Bai Conko
Living in the shadows
Living in the shadows
Bai Conko


Брой мнения : 132
Age : 31
Registration date : 19.12.2007

кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кога и как се зарбихте по стила, който слушате?   кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 16, 2009 9:38 am

В 6 клас едно момиче идваше всеки ден след училище у нас и ми пускаше песни на Evanescence и Limp Bizkit ,Linkin park и така...
Върнете се в началото Go down
Rainbow in the Dark
Living in the shadows
Living in the shadows
Rainbow in the Dark


Female
Брой мнения : 107
Age : 29
Location : Somewhere back in time
Job/hobbies : Музика ^^
Registration date : 20.07.2009

кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кога и как се зарбихте по стила, който слушате?   кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 16, 2009 6:50 pm

Хах аз като бях на 5 АДСКИ МНОГО се кефех на Спайс Гърлс, не е си истина как се записваха концерти на касетки и после си денсах на тях (няма да споменавам подробности, но си беше голяма забава хД ) След това слушах и Руши Видинлиев, даже наскоро със сестра ми си правихме две вечери подред ретро парти, първата вечер с Лита Форд, на следващия ден с Руши хД И там беше бая забавно хД А иначе някъде около 6 или 7 сестра ми се зарибяваше по ХИМ и аз от там започнах с тях, класиките и общо взето до 3 или 4 клас разчитах на нея за музиката, но тя слушаше хубави неща и си беше яко, а оттам- натакък аз си се зарибявам сама ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/maiden_child
Бетутиту
A person with power
A person with power
Бетутиту


Female
Брой мнения : 3895
Age : 29
Location : Севлиево
Job/hobbies : Прелестност
Registration date : 01.03.2009

кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кога и как се зарбихте по стила, който слушате?   кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 7:24 pm

Еми преди да тръгна на даскало сестра ми слушаше чалга и аз също слушах.После като тръгнах брата приучи сестрата да слушаме чужда музика и станах на човек и тогава открих The Rasmus,Linkin Park,Avril,HIM,Eminem,50 cents и други..после като станах 5 клас станах объркано дете и слушах каквото намеря до 7ми клас когато преоткрих The Rasmus.После като станах 8ми (демек последният ми клас хаха )клас Ян започна да ме зарибява повече по дъ рок енд дъ метъл мюсик и станах на човек доволно доволно Общо взето това е цялата ми история хаха хаха Няма как инъче да определя точно кога и как хаха
Върнете се в началото Go down
http://knight-of-camelot.tumblr.com/
Everlasting Madness
Loser
Loser
Everlasting Madness


Female
Брой мнения : 26
Age : 31
Location : Into the mouth of hell..
Registration date : 04.09.2009

кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кога и как се зарбихте по стила, който слушате?   кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 11:59 am

Ммм не помня кога беше..обаче за зарибих от Заразно Зло ии песента на Слипнот - my plague.. тва е една нечовешка песен просто!
И от там нататъка ми помогна добрия чичко гугъл хаха
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/bloodslayer
Necrolust
Loser
Loser
Necrolust


Female
Брой мнения : 9
Age : 58
Registration date : 06.09.2009

кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кога и как се зарбихте по стила, който слушате?   кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 06, 2009 5:17 pm

Ми то и аз започнах като повечето хора..Първо Линкин Парк, Слипнот и Евънесънс хаха После Крейдъл и Бодом и така... Зарибих се преди около 2 години и нещо. доволно
Върнете се в началото Go down
Awake.
One X
One X
Awake.


Male
Брой мнения : 1142
Age : 32
Registration date : 20.02.2009

кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кога и как се зарбихте по стила, който слушате?   кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 10, 2009 7:28 am

Eмиии един приятел преди години ходих с него една вечер да кара скейт, и му викам уж на майтап, "треа ми запишеш 2-3 диска метъл" и той ми даде Мъдвейн и от там после заслушах Годсмак, и така тръгна всичко...
Върнете се в началото Go down
Insomniac
Loser
Loser



Female
Брой мнения : 49
Age : 29
Location : East Jesus Nowhere
Registration date : 22.09.2009

кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кога и как се зарбихте по стила, който слушате?   кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 7:26 pm

През 2004 една песен на Аврил ме спаси от чалгата. хаха
Иначе пънк слушам след като чух Boulevard Of Broken Dreams на Green Day. доволно
Върнете се в началото Go down
Ками
Loser
Loser
Ками


Female
Брой мнения : 27
Age : 28
Registration date : 13.03.2010

кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кога и как се зарбихте по стила, който слушате?   кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 14, 2010 1:51 pm

Честно казано не помня. Наистина нямам никаква идея как стана всичко..
Когато бях втори-трети клас някъде помня само, как една приятелка ме зариби по поп-а. Но спомените, как се зарибих по по-твърдата музика ги няма. Really Big Freak
Върнете се в началото Go down
SuRrEaL...
Predictable
Predictable
SuRrEaL...


Male
Брой мнения : 196
Age : 29
Registration date : 15.06.2010

кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кога и как се зарбихте по стила, който слушате?   кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 18, 2010 3:38 pm

2007 някаде почнах с Рока :)
Върнете се в началото Go down
DaughterOfTheDarkSide
Rebel
Rebel
DaughterOfTheDarkSide


Female
Брой мнения : 304
Age : 29
Location : Plovdiv
Registration date : 13.07.2010

кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кога и как се зарбихте по стила, който слушате?   кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 13, 2010 8:15 pm

Мисля че избягах от "няма-свястна-музика-на-този-свят" стадия си в 5-ти клас, когато се запознах с LP хаха От тогава насам нещата се развиха ро много странен начин и от "слушам само рок и метал" стигнах до "абе ако трябва всичко понасям" хаха
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/SaPfIr4eTo
cveti1006
Enjoying the silence
Enjoying the silence
cveti1006


Female
Брой мнения : 58
Age : 26
Location : Sofia
Registration date : 14.02.2012

кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кога и как се зарбихте по стила, който слушате?   кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 07, 2012 6:25 pm

В четвърти клас дойде майстора да ни оправя банята и ме запали по попа.
И почнах за първи път да слушам съзнателно музика.
А за рока чичо гугъл ме запали.
Май.. :Д
Не знам какво ми стана просто почнах да се интересувам.
Не че нямаше някой и друг страничен фактор.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кога и как се зарбихте по стила, който слушате?   кога и как се зарбихте по стила, който слушате? - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
кога и как се зарбихте по стила, който слушате?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Стила на Гуд Шарлот
» Слушате ли радио?
» Слушате ли Спайс Гърлс :D
» Какво слушате в момента? *за 12 път*

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: Музика :: Mузика?!-
Идете на: