ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Metallica

Go down 
+29
*OneX*
Yassen
NerdfighteR
Sunny`
the insane Mustaine
SuRrEaL...
nevermind !
SveDrums
Inn Almighty
Nix
NikolVanDrakus
metallica_f
~in death's embrace~
Morella [Fetish]
Green|Jelly|MonsteR
Crazy_Generation
AxL'
gosh
TsJX30
Curse Of Me
Д-р АЛУ
The End Of An Era
Just.another.stupid.girl
Concrete Angel
-
MCavalera
mucrimuria
[Криси]
Drained
33 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Yassen
Loser
Loser
Yassen


Male
Брой мнения : 39
Age : 39
Location : Sofia
Registration date : 30.05.2011

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 4:59 pm

NerdfighteR,
запази си някъде написаното от теб в горният пост и след 10на години го изчети наново. Мисля, че на места даже ще може и да се посмееш малко.
Значи първо си започнал със следното - "обективен няма да бъда". Интересно, тогава защо хората да си правят труда да четат мнението ти, след като ти сам казваш за него, че няма да е обективно!?.
После изтъкваш, че една от причините St. Anger да не се получи е "напускането на членове на бандата". Хъм, пък по-надолу пишеш, че имаш добро наблюдение върху Металика. Само един човек напуска групата по това време и би трябвало да знаеш, че тя е съществувала и без него. Още повече, че не и от най креативните - сигурно има принос към написването на 6-7 песни (ако има и толкова).
После - "Друго какво спомена - S&M", еми като гледам нищо не си споменал за него. Да, освен "излизането от метъла", ей нали Металика имат претенциите да са "най-голямата МЕТЪЛ банда"? Какво пък е сега това "излизане от метъла"?
Да, за жалост в голяма степен "музиката" стана бизнес. И всъщност "музика" почти няма. Само бизнес. И банди, като Металика имат голям принос за това.
Не споменах Death Magnetic, тоя албум вече го бях слушал..... Само, че беше издаден някъде през 80те - Ама те май отдавна минаха. Нула развитие за Металика, плюс албум изсвирен насила, за да се замажат очите на старите фенове, които недоволстваха от последните им трансформации.
Една добра група трябва да може хем да се придържа към основните си идеи, хем да развива саундът си. Е при Металика идеите явно свършиха и те решиха да използват името, което бяха изградили през 80те, за да си направят кинти.
И за накрая оставих следното написано от теб - " Никога не съм се чувствал обиден от Metallica и каквото и да издадат си има причина и съм готов да открия добрите страни." Значи по тази логика утре Металика, ако пуснат албум с поп-фолк хитове или с денс музика ти ще си ги купиш и тях, ще си ги слушаш и ще откриваш добрите им страни? Окей, без да се обиждаш, но това значи да си кон с капаци. И просто да робуваш на едно име, което няма покритие.
Колкото до последният ти абзац, форумите нали уж са за споделяне на мнение? Но, ако толкова ти е неприятно присъствието ми, мога и да не влизам тук. Така или иначе хората казващи истините, винаги са били неудобни и трън в очите на заслепените.
P.S. Изясни си, какво значи "плюене" по нещо. Ако бях написал - Металика са...... и да изредя един куп безсмислени псувни, обидни епитети и тем подобни простотии, което не съм, можеше да напишеш че става дума за "плюене".
Върнете се в началото Go down
NerdfighteR
Rebel
Rebel
NerdfighteR


Male
Брой мнения : 432
Age : 33
Registration date : 17.04.2011

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 5:54 pm

С какво въпросните истини, които ти казваш са по-истински от моите? Само не казвай "защото е така"... Това дали Металика или която и да е било група прави музика само за пари си го знаят само те. Това, което мисля аз може да е вярно, точно толкова, колкото това, което мислиш и ти. Когато почнах да слушам Metallica постоянно ми приказваха нещата, които ми приказваш ти "да сме си говорели след 10 години" - е десет години минаха и аз още обичам Metallica. Между това да робуваш на едно име и да обичаш наистина групата има доста голяма разлика. Иска ми се да кажа, че има такава група и за теб, но по това, което говориш не мисля, че е така.

Death Magnetic бил повторение на музиката им от 80те - и какво от това? Аз харесвам албумът и според мен макар да не е сред най-силните им е доста добър. Slayer да не би много да са напреднали от 80те? Please...

Както казах, Metallica просто са най-удобната за такива настроения група, защото са големи и не на всички това им е угодно. Още с Ride the lightning се появяват хора, които да ги мразят, защото вече не са групата от Kill Em All..това се случва след това с And Justice For All, с Black Album, Load/Reload и т.н. Но всеки от тези албуми е добър, стига да имаш уши да чуеш. Относно това, ако групата издаде албум с денс или поп-фолк песни..пф, имам чувството, че си разровил хубаво форумите да видиш кои са най-големите клишета в споровете за Metallica и си ги ползвал.

За историята на Metallica не ме изпитвай по-добре, много добре знам колко човека са напуснали Metallica, казах го в множествено число, защото го казах като явлението "напускане на членове на група". Джейсън си има причина да не е сред най-креативните членове на групата - Джеймс и Ларс са ядрото на групата и винаги е било така. Всъщност това се променя за малко в Load/Reload и след това в St Anger. А песни на Джейсън..точно три - My Friend of Misery, Blackened и Where the wild things are.

Ще се радвам след десет години отново да водим този спор, защото има групи, които просто не спираш ей така да обичаш, надявам се и с теб да е така...

И коя е най-голямата метъл група, ако не е Metallica????? Единственият отговор, който би изглеждал основателен е Black Sabbath!
Върнете се в началото Go down
NerdfighteR
Rebel
Rebel
NerdfighteR


Male
Брой мнения : 432
Age : 33
Registration date : 17.04.2011

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 5:55 pm



Rock Rock Rock Rock Rock Rock Rock
Върнете се в началото Go down
Yassen
Loser
Loser
Yassen


Male
Брой мнения : 39
Age : 39
Location : Sofia
Registration date : 30.05.2011

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 7:31 pm

Поредната леко детинска реакция от твоя страна.
Това дали една група започва да прави всичко за пари е видно и разбираемо за всеки един средно интелигентен човек.
Не знам дали Металика е "най-удобната" за "такива настроения" група, просто те имат много големи претенции, но с големите претенции идват и големите очаквания, а като не покриваш тези очаквания, ставаш въздух под налягане.
Да и всъщност понеже Джеймс и Ларс са "най-креативните", затова бандата е на това дередже хаха
И не, не съм чел нищо за Металика из пространството. Не ми трябва чуждо мнение, за да формирам своето. Имам си достатъчно интелект в главата.
Примерът ти го дадох, защото ти сам каза че би приел всичко от Металика и би открил добри страни у него. Точно тук показваш, че ти просто "обичаш" самото име Металика, а все пак щом си говорим за музика, би трябвало тя да е номер 1....
Както и да е, за мен не е проблем щом за теб няма значение.
Колкото до Слейър, и да не ти се вярва те продължиха да вървят напред и то в правилната посока. В друг случай и до ден днешен щяха да вадят албуми ала- Regin In Blood или Hell Awaits. Те обаче показаха, че имат достатъчно идеи до поддържат огъня жив през тези 30 години, без да досаждат с един и същ албум и без да ни пробутват разни баладки.
И между другото звучиш, като някой типичен "заслепен" фен на нещо. Който или не може, или не иска (май е второто) да приеме нещата. И "ревниво" пази някой да не каже нещо против неговата "любов"....

P.S. Ето ти и едно примерче, чрез което да видиш как изглеждаш отстрани. Ще използвам друг аспект на "любовтта" не музиката.
Аз съм фен на футболният отбор на Левски. Още повече съм "свързан" с клуба и чрез дядо ми, който е бил футболист на отбора (и то доста успешен с 5 титли и 3 купи на България). И понеже "обичам" отбора сега изведнъж да взема да ти разправям, как те са най-добрият отбор в света, как играят най-хубавият и атрактивен футбол и т.н., да ама не. Как би ти прозвучало? Абсурдно, нали?
"Обичай" си даденото нещо, но не късай връзка с реалността. Още повече, че към нещата които човек "обича" би трябвало да има и най-големи изисквания и очаквания и да не се задоволява с всичко което му се подхвърля.
P.S.P.S И да, имам много любима банда, но за добро или зло тя "изгоря", а не "изтля".
Върнете се в началото Go down
Concrete Angel
Just another star
Just another star
Concrete Angel


Female
Брой мнения : 5001
Age : 29
Registration date : 13.01.2008

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 11:18 pm

о, моля ви, пораснете.
толкова глупост изчетох, ако можех сега да се покрия - щях!
писна ми да чета едно и също нещо за 10 години ... един и същ спор, всеки път едни и същи гледни точки от страна на защитата и на нападателя
колкото 'металика не се развиват и тъпчат на едно място от 80те насам', така и споровете за металика си седят на едно ниво
обичам металика, и то много. израснала съм с тях. винаги съм с широко отворени обятия за нови мнения - я за, я против тях.
просто ми писна да чета едно и също! продали се били, бози били, алчни били. добре бе, хора, а вас к'во точно тва ви бърника в живота, не ми е ясно?
разбирам да ви взимат от парите и да ви карат вие да им пишете 'скучната музика' ... ама я да видиш ти ... изненадващо, но не
ларс може да е задник и да не струва като барабанист, ама за джеймс лошо като музикант не мога да кажа, колкото и да си кривя душата

по-умния отстъпва ... затова - отстъпвам.
Върнете се в началото Go down
http://thepowerosbeyondme.blogspot.com/
Yassen
Loser
Loser
Yassen


Male
Брой мнения : 39
Age : 39
Location : Sofia
Registration date : 30.05.2011

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 4:10 pm

А така, най-накрая още някой да се пораздвижи в темата. Че на младежът му издишаше "защитата" на доста места (Няма сега да изброявам).
А теб Concrete Angel, те поздравявам. Явно слушаш и се интересуваш от Металика от 6 годишна. Браво!
Върнете се в началото Go down
NerdfighteR
Rebel
Rebel
NerdfighteR


Male
Брой мнения : 432
Age : 33
Registration date : 17.04.2011

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 6:29 pm

Знаеш ли, след като каза я най-добре наистина не пиши тук намиг Мислиш, че не знам, че ми е издишала защитата ли..не съм глупак, но като ме ядоса някой просто ей така, защото е трол не мога да си събера мислите намиг Със здраве и успех със следващата група, от която не си доволен worship
Върнете се в началото Go down
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 6:36 pm

Не знам на кой как му издиша защитата, ама скоро на някой ще му издиша достъпа до форума за седмица.
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
Yassen
Loser
Loser
Yassen


Male
Брой мнения : 39
Age : 39
Location : Sofia
Registration date : 30.05.2011

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:36 pm

Will направо ме разтрепери от...... смях хаха хаха
NerdfighteR също продължава да ме забавлява с детинските си и наивни постове. Уж пише 21 години...... Да не си прибавил няколко отгоре..... 5-6 примерно? Или просто бавничко си съзряваш по принцип? Ок, не бързай, има още време.
Уж бяхте много "либерални" и "отворени" тук, ама явно не умеете да приемате различно мнение от вашето собствено. И всеки един написал нещо различно става враг на "системата". А подобни настроения са присъщи главно при социалистическите структури на управление...... ама да знаете, че подобни структури заклеймяват рок музиката, като упадъчна и с вредно влияние върху обществото хаха хаха
Някакъв голям парадокс се получава при вас. Хем едното, хем и другото, когато е угодно. Пълно нагаждачество. Но защо ли да се учудвам, нагаждането е станало отдавна форма на поведение в нашето "мило" общество, та да си правите труда да бъдете малко по-различни и по-ларж от масите... Както и да е...
Хайде всичко хубаво от мен дечица...... или може би предпочитате другари и другарки хаха хаха хаха хаха хаха
Върнете се в началото Go down
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:43 pm

Никой не се е опитвал да те накара да се страхуваш, просто те предупредих. След като вече имаше предупреждение и продължаваш да се държиш като пълен задник печелиш една седмица бан. На никой не си му интерес, по-скоро си досаден.
Не може да се държиш така и да очакваш хората да се отнасят с теб приятелски. Опитах се, предупредих и по-рано. След като не разбираш от дума, окей.
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
Shallowhead
Predictable
Predictable
Shallowhead


Male
Брой мнения : 222
Age : 103
Registration date : 21.08.2011

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 11:35 pm

много разбирачество и ерудираност тука...

металика бяха страхотни на сонисфиър, мноо по-яки от слейър въпреки че слушам повече слейър, това е факт просто, съжалявам ако някой не е съгласен
Върнете се в началото Go down
NerdfighteR
Rebel
Rebel
NerdfighteR


Male
Брой мнения : 432
Age : 33
Registration date : 17.04.2011

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 02, 2011 7:38 pm

Metallica - Page 3 Lulu_cover_lg

Честно казано, нямам търпение вече (: Очаквам нещо подобно на Load/Reload и някои песни от Garage Inc. Освен това, предполагам инструменталите ще са доста по-добри, защото все пак Джеймс ще се концентрира изцяло върху музиката, а текстовете са си на Лу Рийд Rock Йеи Йеи Йеи
Върнете се в началото Go down
Concrete Angel
Just another star
Just another star
Concrete Angel


Female
Брой мнения : 5001
Age : 29
Registration date : 13.01.2008

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 12:32 am

wat?
защо джеймс няма да пише текстове?
защооо
може би най-главната причина, поради която ги обичам толкова е заради текстовете на джеймс ...
i'm quite disappointed.
Върнете се в началото Go down
http://thepowerosbeyondme.blogspot.com/
NerdfighteR
Rebel
Rebel
NerdfighteR


Male
Брой мнения : 432
Age : 33
Registration date : 17.04.2011

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 7:21 pm

1. Brandenburg Gate (4:19)
2. The View (5:17)
3. Pumping Blood (7:24)
4. Mistress Dread (6:52)
5. Iced Honey (4:36)
6. Cheat On Me (11:26)
7. Frustration (8:33)
8. Little Dog (8:01)
9. Dragon (11:08)
10. Junior Dad (19:28)

WOW...2 песни по 8 минути, 2 по 11 и една 19..и всичкото е Metallica ♥ Макар че..19 минути??? WTF?!?!?

Дано не е много разводнено в тези дългите песни (: Определено няма да е като нищо друго на Металика <33
Върнете се в началото Go down
Concrete Angel
Just another star
Just another star
Concrete Angel


Female
Брой мнения : 5001
Age : 29
Registration date : 13.01.2008

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 10:30 pm

изглежда добре
нямам търпение!

ама тия 20 минути ... малко множко идат май ...
Върнете се в началото Go down
http://thepowerosbeyondme.blogspot.com/
NerdfighteR
Rebel
Rebel
NerdfighteR


Male
Брой мнения : 432
Age : 33
Registration date : 17.04.2011

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 11:06 pm

Една четвърт от албума xD Малко ще е странно, защото доколкото разбрах Лу Рийд е писал песните, а Металика са добавили Металиката в тях, което значи просто аранжименти, но да се надяваме, че ще се е получило чук.
Върнете се в началото Go down
Concrete Angel
Just another star
Just another star
Concrete Angel


Female
Брой мнения : 5001
Age : 29
Registration date : 13.01.2008

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 12:04 am

мм не знам, честно да ти кажа, малко съм скептично настроена към тоя албум
ама ш видим
да не се гласим много-много
Върнете се в началото Go down
http://thepowerosbeyondme.blogspot.com/
Mad Slav
Zombie
Zombie
Mad Slav


Male
Брой мнения : 1511
Age : 34
Location : София, България
Job/hobbies : Психопат на свободна практика
Registration date : 02.04.2011

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 10:36 pm

Аз пък съм с добро предчувствие. Макар че това с добавянето на металиката в тях звучи малко ненаред, наистина. Очаквах по -съвместно да ги композират
Върнете се в началото Go down
https://profiles.google.com/110398049101901191692/about?hl=bg
Concrete Angel
Just another star
Just another star
Concrete Angel


Female
Брой мнения : 5001
Age : 29
Registration date : 13.01.2008

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 11:40 pm

само аз ли не го разбирам тва с 'добавянето на металиката в металика' о.0
Върнете се в началото Go down
http://thepowerosbeyondme.blogspot.com/
NerdfighteR
Rebel
Rebel
NerdfighteR


Male
Брой мнения : 432
Age : 33
Registration date : 17.04.2011

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 11:45 pm

На Металика в Лу Рийд! xD Просто албумът вече е бил написан и тогава той им е предложил да направят нещо съвместно, естествено, че не е просто да го изсвирят, със сигурност са композирали някои неща (:
Върнете се в началото Go down
NerdfighteR
Rebel
Rebel
NerdfighteR


Male
Брой мнения : 432
Age : 33
Registration date : 17.04.2011

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 18, 2011 1:40 pm

Честно казано не знам какво да си мисля..инструменталът е супер, продукцията също, барабаните са чук. Обаче пък се надявам на доста повече от рецитирането на Лу в целия албум...надеждите ми са в Джеймс (: Ще бъде странно и все пак още имам надежда, че може да не е провал. (мнението ми е след 4-5 прослушвания на клипчето)

Върнете се в началото Go down
Concrete Angel
Just another star
Just another star
Concrete Angel


Female
Брой мнения : 5001
Age : 29
Registration date : 13.01.2008

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 1:21 pm

i'm deeply disappointed.
i want my metallica back.

ако мисли да ми рецитира през целия албум просто ш се откажа да го слушам изобщо ...
джеймс, направи нещо и спаси групата си, моля те.
Върнете се в началото Go down
http://thepowerosbeyondme.blogspot.com/
Mad Slav
Zombie
Zombie
Mad Slav


Male
Брой мнения : 1511
Age : 34
Location : София, България
Job/hobbies : Психопат на свободна практика
Registration date : 02.04.2011

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 5:20 pm

Все пак е парче от една песен. може повечето изобщо да не са така и това да е нещо като интро. Инструменталът наистина е мощен. незнам. имам все още вяра. Все пак Металика са.
Върнете се в началото Go down
https://profiles.google.com/110398049101901191692/about?hl=bg
Concrete Angel
Just another star
Just another star
Concrete Angel


Female
Брой мнения : 5001
Age : 29
Registration date : 13.01.2008

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 7:50 pm

именно щото са металика, никога не знаеш какво да очакваш
защо джеймс го домързя тая година да си напише текстовете ... ?
никак не съм позитивно настроена към тоя албум ...

и кво по дяволите е тва LULU на обложката, really?
щом е металика, да пише металика <.<
Върнете се в началото Go down
http://thepowerosbeyondme.blogspot.com/
NerdfighteR
Rebel
Rebel
NerdfighteR


Male
Брой мнения : 432
Age : 33
Registration date : 17.04.2011

Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitimeПон Сеп 19, 2011 9:14 pm

Ама той не се е отказал, просто песните са били готови, един вид Металика просто са ги аранжирали и са добавили някви неща май а така!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Metallica - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Metallica
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: Музика :: Metal :: Metallica-
Идете на: