ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Интервю с *Disenchanted* !

Go down 
+3
-
[Криси]
*OneX*
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next

Кой да бъде следващия?
Synaesthesia
Интервю с *Disenchanted* ! Omg-1-133%Интервю с *Disenchanted* ! Omg-2
 33% [ 3 ]
fluffy terrorist
Интервю с *Disenchanted* ! Omg-1-156%Интервю с *Disenchanted* ! Omg-2
 56% [ 5 ]
MCavalera
Интервю с *Disenchanted* ! Omg-1-111%Интервю с *Disenchanted* ! Omg-2
 11% [ 1 ]
Общо гласове : 9
 
Poll closed

АвторСъобщение
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 8:52 pm

Криси
мац пис пис хаха
ти си на ред ^^
почвам първа ^^

1. Най-големият ти гаф? Имам предвид излагащ.
2. Какво мислиш за любовта?
3. Някога мислила ли си, какво ще правиш след като завършиш? Ако да, какви са ти плановете? (Имам предвид не за мнгоо далечното бъдеще =) )
4. Кога беше първото ти влюбвне и в кой? Разкажи малко Really Big Freak
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
[Криси]
Ruler of the world!
Ruler of the world!
[Криси]


Female
Брой мнения : 9199
Age : 34
Location : майната си
Job/hobbies : да те дразня!
Registration date : 09.11.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 11:43 pm

опааа
ето че дойде и моят ред ... хех *стеснява се*

летс ду дииис

1.най голям гаф...ами сещам се за 10ти клас, една пиеска, където трябваше да представяме една поема 'des pfarrers tochter vom taubenheim', а аз бях болна предишните дни, та въпреки че имах време пак(както винаги правя) седнах да уча текста последния момент. учих го, учих го, отидох на училище специално за пиесата и когато излязох пред класа казах си първото изречение и запецнах. цялата се изчервих, не можех хич да продължа, добре че имах текста та...го прочетох. умрях си от срам, но го преживях.
проблема е че се притеснявам така да говоря пред хора и напълно блокирам. а като блокирам веднъж, измъкване няма.

2. за любовта мисля че това е прекрасно чувство. трябва да се изпита. ако не си го изпитал, не си живял особено пълноценно. дори да няма кой да сподели чувствата ти, не бива да се отказваш, не си струва да се откажеш просто.
та вярвам в любовта, без да я идеализирам(като по филмите). знам че перфектна връзка няма, но аз съм човек който доста лесно се привързва и лесно и искрено казва 'обичам те' :)

3. след като завърша(след 3 месеца, уаааау) смятам да отида в германия да следвам нещо си(това нещо си за сега най вероятно е журналистика, но сиг ще се промени)
доста неясни планове, а нямам и време.

4. хмм първото ми влюбване...
аз бях трети клас
той беше от моя клас
той ме харесваше
всички знаеха че той ме харесва
дори ми написа някакво любовно писмо веднъж
но аз не го харесвах!
той не се отказваше от мен
накрая започнах да го харесвам, но не знаех какво да правя
когато най накрая си признах пред себе си че го харесвам беше края на учебната година, щяхме да ходим на екскурзия, той се разболя и не дойде, след това напусна училището и аз никога не го видях отново хаха
всъщност е доста тъжно....
Върнете се в началото Go down
http://theres-no-reality.blogspot.com/
-
Livin in Sin
Livin in Sin



Male
Брой мнения : 4065
Registration date : 12.12.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeПет Фев 22, 2008 11:09 am

Ехх мой ред е доволно

1.В кой моменти се чувстваш най-ранима и защо??
2.Би ли жертвала нещо важно за теб(кариеара,мечти и т.н.)за да помогнеш на твой любим човек?
3.Вчрваш ли в окултните науки и какво мислиш за тях?

п.п.Леле само какви въпроси ,нз от къде ми дойдоха Really Big Freak
Върнете се в началото Go down
[Криси]
Ruler of the world!
Ruler of the world!
[Криси]


Female
Брой мнения : 9199
Age : 34
Location : майната си
Job/hobbies : да те дразня!
Registration date : 09.11.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeПет Фев 22, 2008 11:33 am

~*Immortal Girl*~ написа:
Ехх мой ред е доволно

1.В кой моменти се чувстваш най-ранима и защо??
2.Би ли жертвала нещо важно за теб(кариеара,мечти и т.н.)за да помогнеш на твой любим човек?
3.Вчрваш ли в окултните науки и какво мислиш за тях?

п.п.Леле само какви въпроси ,нз от къде ми дойдоха Really Big Freak

хм
1. когато съм влюбена в някой и си проличава, де да знам просто се чувствам слаба и зависима.
2. зависи колко ми е любим човека и колко държа на нещото, което трябва да жертвам, но ако сметна че си струва, да :)
3. да, вярвам. много пъти съм се ровила в някви окултни сайтове и съм търсила заклинания. не съм ги изпълнявала точно...всъщност знам че няма да се получат, но искам да вярвам че има магия :)
Върнете се в началото Go down
http://theres-no-reality.blogspot.com/
Drained
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Female
Брой мнения : 3600
Registration date : 06.11.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeПет Фев 22, 2008 3:26 pm

Здрасти слънце влюбено човече

1.Как се чувстваш в момента?! намиг
2.В коя друга страна (Освен Германия) би искала да живееш?
3.направи ми класация от следните три питиета в зависимост от това колко са ти любими - водка,ром,коктейли хаха
4.Коя година от живота си ше запомниш наи-добре и с какво?!
5.Кое ще ти липсва наааааааааааааай-много когато заминеш!?(като изключим приятели и роднини) :) някви такива...дори дребни нещица,изброй ми ги :)
Върнете се в началото Go down
Геф =]
Rebel
Rebel
Геф =]


Female
Брой мнения : 378
Age : 28
Location : wtf?
Job/hobbies : omg ?!
Registration date : 18.02.2008

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeПет Фев 22, 2008 5:49 pm

1.Кой е любимият ти празник?Защо?
2.Суверна ли си?Защо?
3.Лесно ли се влюбваш?Защо?
4.Коя е най-голямата ти любов?И още ли го харесваш?Защо?
5.Какво е музиката за теб?

П.П.:Лол големи въпроси малииии и аз не знам от де ми дойдоха на акъла i rule!
Върнете се в началото Go down
http://nagradata.com/vote.php?id=4030
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeПет Фев 22, 2008 9:12 pm

Аз пак съм тук! Really Big Freak
та ...

1. Най-съкровенната ти мечта?
2. Каква си мечтала да станеш като малка?
3. КОй е най-щастливото събитие в живота ти?
4. GC или MCR (каза да те питам хаха )
5. Според теб, кокошката или яйцето се е появило първо?
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
AmyLee
Rebel
Rebel
AmyLee


Брой мнения : 265
Age : 33
Registration date : 21.01.2008

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 12:40 pm

Имаш ли си тайно местенце, където криеш нещо? Като например под дюшека, зад гардероба, в някой таен джоб на чантата...и какво криеш... 👶

Кое е най-неочакваното нещо, което си правила. В смисъл нещо, което не ти е присъщо, не си правила преди, но все пак в даден момент...така ти е дошло да го направиш...?

Къде може да те намери човек в събота между 10 и 12 часа вечерта?
Върнете се в началото Go down
[Криси]
Ruler of the world!
Ruler of the world!
[Криси]


Female
Брой мнения : 9199
Age : 34
Location : майната си
Job/hobbies : да те дразня!
Registration date : 09.11.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 2:27 pm

охо
Synaesthesia написа:
Здрасти слънце влюбено човече

1.Как се чувстваш в момента?! намиг
2.В коя друга страна (Освен Германия) би искала да живееш?
3.направи ми класация от следните три питиета в зависимост от това колко са ти любими - водка,ром,коктейли хаха
4.Коя година от живота си ше запомниш наи-добре и с какво?!
5.Кое ще ти липсва наааааааааааааай-много когато заминеш!?(като изключим приятели и роднини) :) някви такива...дори дребни нещица,изброй ми ги :)
1. еми боли ме глава, чувствам се самотна и уморена
2. в германия не че искам да живея, просто искам да уча там. бих си живяла тук.
абе
англия и може би сащ за малко.
нз
3. хаха
коктейли, водка, ром :)
4. 2007 ми беше просто най най най хубавата година в живота. забавлявах се супер много с приятелките ми, момчетата от бившия 12 клас, и морето с 18тия ми рожден ден :)
5. хм еми...стаята ми хаха
предполагам че маталитетът на хората би ме побъркал, не съм като германците, тъй че...абе като цяло българия ще ми липсва много.

didoza написа:
1.Кой е любимият ти празник?Защо?
2.Суверна ли си?Защо?
3.Лесно ли се влюбваш?Защо?
4.Коя е най-голямата ти любов?И още ли го харесваш?Защо?
5.Какво е музиката за теб?

П.П.:Лол големи въпроси мелииии и аз не знам от де ми дойдоха на акъла i rule!
1. обичам коледа :) тогава хората винаги са добри и усмихнати и радват другите :)
2. малко съм суеверна да. това се дължи главно на желанието ми да има нещо специално в живота. всмисъл да не е всичко напълно точно научно обяснено и обосновано. търся магията :) (лууууузър)
3. много лесно. ами емоционална съм, пък и съм...де да знам влюбчива.. пък и самотна, тъй че подсъзнателно(колкото и да не искам) съзнанието ми търси нещо от което имам нужда (любов, бляк)
4. аамммииии ъмм та аз него го харесвах година и половина...дали още го харесвам..ами не...да кажем не :) би било глупаво, все пак е ясно (и повече от ясно) че няма да се получи с него, тъй че сме само приятели
5. музиката е живот. това е нещото което може да ме развесели, когато най много имам нужда, дава ми наистина много и без музика не мога да си представя живота.

The World Is Black написа:
Аз пак съм тук! Really Big Freak
та ...

1. Най-съкровенната ти мечта?
2. Каква си мечтала да станеш като малка?
3. КОй е най-щастливото събитие в живота ти?
4. GC или MCR (каза да те питам хаха )
5. Според теб, кокошката или яйцето се е появило първо?
1. да имам група, да се обичаме много, да сме що-годе известни, но да си правим работата както си трябва, да свирим музика, която хората, колкото и да са на брой, да намират за не просто музика, ами за значима музика.
и искам да пътувам по света
2. еми исках да стана програмистка и да имам кон хаха (за да не закъснявам за работа)
исках и да съм писателка
и принцеса хаха
3. еми 18тият ми рожден ден. отпразнувахме го с приятелите ми на плажа нощта на 9ти август, пред огъня и с наргиле и алкохол на един дънер и гледахме изгрева. най хубавото беше че беше изненада, най добрите ми приятелки го бяха подготвили, а аз си нямах представа че е нещо такова. в полунощ ме водеха по плажа с вратовръзка на очите, беше прекрасно :)
4. това е риторичен въпрос :Р ест че MCR! те са ми любимата група, обожавам ги worship
5. много преди кокошката е имало яйца на гущери, от които са произлязли..кокошки....абе яйцето е първо хаха

AmyLee написа:
Имаш ли си тайно местенце, където криеш нещо? Като например под дюшека, зад гардероба, в някой таен джоб на чантата...и какво криеш... 👶

Кое е най-неочакваното нещо, което си правила. В смисъл нещо, което не ти е присъщо, не си правила преди, но все пак в даден момент...така ти е дошло да го направиш...?

Къде може да те намери човек в събота между 10 и 12 часа вечерта?

1. ами под леглото си крия дневника, а в един коледен чорап на стената имам кутия с най различни неща ('кутията на живота ми'). та това са дреболии(като обелки от дъвки и бонбони, билети от разни места и др.) от някакви събития от живота ми, които не искам да забравям, затова съм запазила нещо от тогава, да ми напомня :)
2. хахахах единственото за което се сещам сега е че отидох на гости на едно момче и спах у тях (спах е относително), а в тях нямаше никой. и не бях казала на почти никой че отивам там, а и не бях много сигурна какво правя там, а аз по принцип като не съм сигурна в нещо просто не го правя.
та после тръгнах с момчето хаха така че не съжалявам че съм го направила
3. събота м/у 10 и 12 сигурно пред компютъра у нас. от време на време на някоя дискотека с приятели, но напоследък това се случва рядко. тъй че...у нас.
Върнете се в началото Go down
http://theres-no-reality.blogspot.com/
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 7:02 pm

1. Кажи ми Криси, кой ти е идола! Признай си XD
2. А кой най-много мразиш?
3. Влюбена ли си?
4. Имаш ли плакати по стените у вас? Колко и на кой?
5. Кое ти е любимото аниме?
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
[Криси]
Ruler of the world!
Ruler of the world!
[Криси]


Female
Брой мнения : 9199
Age : 34
Location : майната си
Job/hobbies : да те дразня!
Registration date : 09.11.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 7:38 pm

The World Is Black написа:
1. Кажи ми Криси, кой ти е идола! Признай си XD
2. А кой най-много мразиш?
3. Влюбена ли си?
4. Имаш ли плакати по стените у вас? Колко и на кой?
5. Кое ти е любимото аниме?

:)
1. идола ми ...еми не точно идол, но човек на който се възхищавам е джерард. worship
и стивън кинг
2. никой не мразя, но напоследък едни мацки от класа ми мнооого ме дразнят.
3. хм...не, освен ако не се счита адам броуди и майло вентимилия...и още някви които не познавам, тъй че не.
4. ооо много са. имам един над компютъра с МЪЖЕ! хаха еми то е календар(2007) със снимки на някви актьори :)
имам на джерард, my chemical romance, panic!, ville valo, afi, fall out boy, apocalyptica, amy lee...и още няколко хаха
5. сори, но не гледам анимета. но виж саске ме кефи хаха


Последната промяна е направена от *Disenchanted* на Пет Мар 07, 2008 1:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://theres-no-reality.blogspot.com/
Drained
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Female
Брой мнения : 3600
Registration date : 06.11.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 9:58 pm

1.Вземаш ли себе си насериозно!?
2.Идеалният мъж за теб е..?!
3.кое обичаш да анализираш бъдещето, или миналото?!
4.А всъщност гледаш ли назад ?!
5.Обичаш ли да си сама!?
6.Какво правиш когато разбереш, че са те предали?!
7.Какво е за теб музиката?!?! :) :) :)
Върнете се в началото Go down
[Криси]
Ruler of the world!
Ruler of the world!
[Криси]


Female
Брой мнения : 9199
Age : 34
Location : майната си
Job/hobbies : да те дразня!
Registration date : 09.11.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 10:59 pm

Synaesthesia написа:
1.Вземаш ли себе си насериозно!?
2.Идеалният мъж за теб е..?!
3.кое обичаш да анализираш бъдещето, или миналото?!
4.А всъщност гледаш ли назад ?!
5.Обичаш ли да си сама!?
6.Какво правиш когато разбереш, че са те предали?!
7.Какво е за теб музиката?!?! :) :) :)

1. мен насериозно? мнее
всъщност не знам...
абе, не
2. ооо това го знам. имам си картинка в главата. такам, името не е важно(но съм го кръстила алекс хаха ), той е с дълга коса черна(от време на време си го представям и с бели кичури хаха ), сладък, мил, на долната устна има два пиърсинга хаха , носи ризи и кецове.
добре...след това описание се чувствам ужасно повърхностна, така че идеалното би било той да ме обича, да се разбираме добре, и аз също да го обичам хаха
3. винаги когато анализирам миналото ми става гадно за нещо, а бъдещето ми е в момента толкова неясно че няма какво да анализирам, пък и също се сдухвам.
4. да...но понякога ми се иска да можех да отговоря не.
5. много...
особено ако нещо от външния свят ме ядоса, притесни, обърка, умори най много обичам да се затворя в стаята си, да скъсам всякакъв контакт с външния свят и просто да съм сама. това си ми е ....хм...защитен механизъм...и за съжаление ми е и начин да се справям с проблемите.
последните няколко месеца доста се дразних на външния свят и напоследък доста съм се затворила...у нас и в себе си.
благодаря така си ми е добре.
или пък не.
6. хмм разтройвам се, ядосвам се, затварям се, изолирам човека, мисля, после се старая да спра да мисля...и го преживявам.
7. музиката е живот, много я обичам и много я ценя :)
Върнете се в началото Go down
http://theres-no-reality.blogspot.com/
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeНед Фев 24, 2008 9:04 pm

1. Кой ти е любимия жанр филми?
2. Най-страшната ти случка? В смисъл .. доста страшна?
3. Колко оригинални диска имаш?
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
[Криси]
Ruler of the world!
Ruler of the world!
[Криси]


Female
Брой мнения : 9199
Age : 34
Location : майната си
Job/hobbies : да те дразня!
Registration date : 09.11.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeНед Фев 24, 2008 9:58 pm

The World Is Black написа:
1. Кой ти е любимия жанр филми?
2. Най-страшната ти случка? В смисъл .. доста страшна?
3. Колко оригинални диска имаш?

1. напоследък много гледам комедии, но те са ми просто за разпускане. обичам като един филм ме кара да се замисля...демек драма/трилър и тн.
страшни филми вече не гледам

2. еми ние живеем на първия етаж и ни бяха обирали два пъти вече, та баща ми беше заковал прозорците и беше сложил някъв фотьоил отпред да не може да се разбие прозореца, та една вечер си седях аз сама в нас(бях малка 12 години някъде) и си гледах кротко телевизия и си бях загасила лампата. така че беше тъмно. по едно време чух някакво тропане, но не му обърнах много внимание, помислих си че майка ми си идва и си отключва. но след малко пак се чу звука, а виждах че лампата в коридора не се пали, а майка ми като си влезе я пали ест. та спрях звука на телевизора и излязох в коридора да проверя какво има.след това горе долу всичко ми е мъгла и не мога да кажа точно какво стана, но аз някак си разбрах че звука идва от някой който се опитва да разбие прозореца в хола и изкрещях ( а повярвайте ми, аз мога да крещя доста пронизително).
та спрях да крещя и се ослушах, не чувах нищо защото в ушите ми бумтеше ъм...сърцето ми хах, и запалих лампата и в някаква ужасна паника набрах първия номер който ми дойде на ума. та се обадих на една приятелка и и казах плачейки че някой се е опитал да разбие прозореца,тя каза да се успокоя и да се обадя на наште, направих го, след около 10 мин те си дойдоха. оказа се че прозореца е бил почти разбит, фотьойла се е изместил и .... да кажем че ако се бях забавила с реакцията щях да си имам компания.
та това ми е случка в която наистина не мислех какво да правя, и не помня много какво се е случило, действах ...де да знам, инстинкт е било сиг.
след това мноооооооого дълго време ме беше страх да съм сама в нас.

3. еми...имам няколко...от времето когато слушах бритни хаха :bag:
Върнете се в началото Go down
http://theres-no-reality.blogspot.com/
Геф =]
Rebel
Rebel
Геф =]


Female
Брой мнения : 378
Age : 28
Location : wtf?
Job/hobbies : omg ?!
Registration date : 18.02.2008

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeПон Фев 25, 2008 11:43 am

1.Вярваш ли в духове?
2.Съкровена тайна? доволно /ако може де/
3.Любим предмет?
4.Какво би направила ако имаше право на три желания?
Върнете се в началото Go down
http://nagradata.com/vote.php?id=4030
Drained
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Female
Брой мнения : 3600
Registration date : 06.11.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeПон Фев 25, 2008 1:05 pm

Криси ти..можеш ли да мразиш?! о.О
Върнете се в началото Go down
[Криси]
Ruler of the world!
Ruler of the world!
[Криси]


Female
Брой мнения : 9199
Age : 34
Location : майната си
Job/hobbies : да те дразня!
Registration date : 09.11.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeПон Фев 25, 2008 5:37 pm

didoza написа:
1.Вярваш ли в духове?
2.Съкровена тайна? доволно /ако може де/
3.Любим предмет?
4.Какво би направила ако имаше право на три желания?

1.еми зависи какво съм гледала преди това хаха
по принцип не.

2. еми ....нз...падам си по един гей хаха
ама той не е гей наистина!
само много прилича.
хахахха, сори не можах нищо друга да се сетя.

3. сайлър! (компютъра) хаха

4. емиии

1. пари
2. любов
3. правото на безброй много желания хаха


Synaesthesia написа:
Криси ти..можеш ли да мразиш?! о.О
ъъъм....предполагам...ако някой много ме ядоса... и ако не се поправи...
абе, сигурно мога.
Върнете се в началото Go down
http://theres-no-reality.blogspot.com/
fluffy terrorist
Pretty Handsome Awkward
Pretty Handsome Awkward
fluffy terrorist


Female
Брой мнения : 2387
Age : 35
Location : на пътя между лудостта и отчаянието...и някъде в Кьолн
Job/hobbies : чанти и бъзици
Registration date : 09.11.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeПон Фев 25, 2008 5:52 pm

Криси, не мога да се сетя нищо по-съдържателно от:

1. какъв цвят си искала да ти е косата/без боя/?
2. кое ти е най-скъпото нещо, което имаш? (става дума някакъв предмет, който свързваш с нещо хубаво)
3. коя ти е любимата чаша, от която си пиеш всеки ден доволно (ако имаш такава)
4. ще ми дадеш ли пак записките си за последните 2 стихотворения на Далчев, че не ги взехме, ами почнахме Багряна :happy0195:
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/lifeisrealandsoiam
[Криси]
Ruler of the world!
Ruler of the world!
[Криси]


Female
Брой мнения : 9199
Age : 34
Location : майната си
Job/hobbies : да те дразня!
Registration date : 09.11.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeПон Фев 25, 2008 6:04 pm

fluffy terrorist написа:
Криси, не мога да се сетя нищо по-съдържателно от:

1. какъв цвят си искала да ти е косата/без боя/?
2. кое ти е най-скъпото нещо, което имаш? (става дума някакъв предмет, който свързваш с нещо хубаво)
3. коя ти е любимата чаша, от която си пиеш всеки ден доволно (ако имаш такава)
4. ще ми дадеш ли пак записките си за последните 2 стихотворения на Далчев, че не ги взехме, ами почнахме Багряна :happy0195:

1. черна, затова и си я боядисвам такава хаха
2. сайлър хаха
ми...нз...
3. еми много си обичам 'чашата на криси', а за 3 в едно обичам едни с малинки и ягодки :)
4. НЕ!
хахахаха
кой са последните две изобщо, аз там отсъствах по едно време.
Върнете се в началото Go down
http://theres-no-reality.blogspot.com/
Drained
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Female
Брой мнения : 3600
Registration date : 06.11.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeПон Фев 25, 2008 6:09 pm

Кое е най ама най-трудното решение, което се е налагало да взимаш?!
Върнете се в началото Go down
[Криси]
Ruler of the world!
Ruler of the world!
[Криси]


Female
Брой мнения : 9199
Age : 34
Location : майната си
Job/hobbies : да те дразня!
Registration date : 09.11.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeПон Фев 25, 2008 6:13 pm

Synaesthesia написа:
Кое е най ама най-трудното решение, което се е налагало да взимаш?!
еми...засега толкова трудно решение едва ли ми се е налагало да взимам, но хм...аз се впрягам за малки неща (да му пиша ли, да не му ли пиша, да се извиня ли, да не се ли извиня, да спя ли, да уча ли) и тези неща ми се струват трудни понякога.
а другото лошо при мене е че бързо решавам, но след 5 секунди тотално си меня мнението.
така че не знам...
Върнете се в началото Go down
http://theres-no-reality.blogspot.com/
Drained
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Female
Брой мнения : 3600
Registration date : 06.11.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeВто Фев 26, 2008 6:23 pm

Как се виждаш след 10 години!? :)
Върнете се в началото Go down
[Криси]
Ruler of the world!
Ruler of the world!
[Криси]


Female
Брой мнения : 9199
Age : 34
Location : майната си
Job/hobbies : да те дразня!
Registration date : 09.11.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeВто Фев 26, 2008 6:35 pm

Synaesthesia написа:
Как се виждаш след 10 години!? :)

никак хаххахах
нямам си идея, наистина, аз след една година не знам къде ще съм, ти искаш след 10
късогледа съм хаха
Върнете се в началото Go down
http://theres-no-reality.blogspot.com/
Drained
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Female
Брой мнения : 3600
Registration date : 06.11.2007

Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitimeВто Фев 26, 2008 6:36 pm

за тва ли си с очила? хаха
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интервю с *Disenchanted* ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с *Disenchanted* !   Интервю с *Disenchanted* ! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Интервю с *Disenchanted* !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Интервю с Rot For Me
» Интервю с Уил
» Интервю с Уил !
» Интервю с Synaesthesia
» интервю с A^Beautiful^Lie

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: Interview-
Идете на: