ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Найтуиш

Go down 
+16
the insane Mustaine
rosmary
Gothica
AxL'
Blake
[Faith a.k.a Krems]
Concrete Angel
The_Slayer
Curse Of Me
-
Raggy Doll
Morella [Fetish]
Ligeia Macabre
[Криси]
Drained
The End Of An Era
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
NerdfighteR
Rebel
Rebel
NerdfighteR


Male
Брой мнения : 432
Age : 33
Registration date : 17.04.2011

Найтуиш - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Найтуиш   Найтуиш - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 10, 2011 5:09 pm

Мдаа, наистина е много яка (: Клипа не ме кефи кой знае колко, ама аз клипове не гледам xD Нямам търпение за албума, очаквам още по-епични неща <3
Върнете се в началото Go down
Mad Slav
Zombie
Zombie
Mad Slav


Male
Брой мнения : 1511
Age : 34
Location : София, България
Job/hobbies : Психопат на свободна практика
Registration date : 02.04.2011

Найтуиш - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Найтуиш   Найтуиш - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 15, 2011 9:30 pm

оооо да - новата песен влюбено човече
отначало не ми се стори толкова велика, сравнявайки я със песните от Dark passion play но после нещо супер много ми хареса и взех много да си я пускам. Малко по - светла позивитна. Йеей Върнали са рифчетата от старите им албуми до Century child в смисъл тия типичните струнно-синтезаторско-китарни
Иии да. С нетърперние чакам албума Йеи
И филма доволно
Върнете се в началото Go down
https://profiles.google.com/110398049101901191692/about?hl=bg
NerdfighteR
Rebel
Rebel
NerdfighteR


Male
Брой мнения : 432
Age : 33
Registration date : 17.04.2011

Найтуиш - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Найтуиш   Найтуиш - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 28, 2011 9:39 pm

Албумът изтече в маймунда, теглете! След още няколко слушания ще споделя мнение (:
Върнете се в началото Go down
Mad Slav
Zombie
Zombie
Mad Slav


Male
Брой мнения : 1511
Age : 34
Location : София, България
Job/hobbies : Психопат на свободна практика
Registration date : 02.04.2011

Найтуиш - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Найтуиш   Найтуиш - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 9:22 pm

Лелее албума е невероятен бомбастичен, приказен. Просто както винаги ме изненадват тия хора. невероятно разнообразен, сложен, супер експериментаторски. Като изключим Тaikatalvi и Storytime другата част от албума има малка прилика с по - ранните неща на групата, ако не броим потапящото в музика приказно усещане и някои съвсем дребни препратки към стила от Dark Passion Play, но въпреки това сам по себе си е гениален. Някакъв абсолютен връх в тоя тип симфоничен метъл. Имаше песни които супер много ме изненадаха като стил, като Ghost River, има такива доближаващи се до саундтраци на Дани Елфман, като Scaretale, епични инструментали напомнящи за Sahara : Arabesque, Баладите с келтски мотиви в които е доосъвършенстван стила от Islander и Lastg of the wilds: Turn loose the mermaids и Taikatalvi. А The crow, The owl and the Dove е такава красива балада :))) И Last Ride of the Day супер епична и неверояртна. И не очаквах нов 13 минутен шедьовър като The poet and the pendulum обаче Song of Myself ме разби. Невероятно красива и епична песен. И заглавната песен Imaginaerum - някаква обединяваща. Супер красива също. доволно И все пак, колкото и да е различен от предните албуми си личи че е Nightwish. В някаква нова форма. И наистина още от албума си се усеща - че е като филм. Преживяването. Иначе като най - харесала ми песен: за сега Song of Myself си ми е фаворит. Както и Last Ride of the Day. На 2-ри или когато след това се появи в България си го купувам на CD копие със всички обложки, "booklet-и и тъй нататък. И чакаме филма Йеи скок-подскок
Суууперррр влюбено човече влюбено човече влюбено човече влюбено човече влюбено човече
Върнете се в началото Go down
https://profiles.google.com/110398049101901191692/about?hl=bg
Sponsored content





Найтуиш - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Найтуиш   Найтуиш - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Найтуиш
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: Музика :: Metal-
Идете на: