ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Интервю с Rot For Me

Go down 
+4
Д-р АЛУ
Curse Of Me
Concrete Angel
*OneX*
8 posters
АвторСъобщение
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Интервю с Rot For Me Empty
ПисанеЗаглавие: Интервю с Rot For Me   Интервю с Rot For Me Icon_minitimeСъб Апр 12, 2008 8:17 am

очевидно, никоя от другиет админки няма да се заеме да направи нова тема :/
се тая, пак съм аз
Бо е на ред
ще пропусна да задавъм въпроси, защото си я знам прекалено добре.
и те така
доволно
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
Concrete Angel
Just another star
Just another star
Concrete Angel


Female
Брой мнения : 5001
Age : 29
Registration date : 13.01.2008

Интервю с Rot For Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Rot For Me   Интервю с Rot For Me Icon_minitimeСъб Апр 12, 2008 8:30 am

Хайте Йеи

1.Гледаш ли Наруто? Dance
2.Ако-да-любим герой? Ако не-трябва да го гледаш хаха
3.Обичаш ли да си полягваш пред ТВ-то?
4.А пред PC-то?
5.Има ли сериал, който да ти е любим, или поне следиш?
6.И като за последно: Кой е пичагата на аватарчето ти? доволно
Върнете се в началото Go down
http://thepowerosbeyondme.blogspot.com/
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Интервю с Rot For Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Rot For Me   Интервю с Rot For Me Icon_minitimeНед Апр 13, 2008 10:05 am

TDG_Maniac{Love_Adam} написа:
Хайте Йеи

1.Гледаш ли Наруто? Dance
2.Ако-да-любим герой? Ако не-трябва да го гледаш хаха
3.Обичаш ли да си полягваш пред ТВ-то?
4.А пред PC-то?
5.Има ли сериал, който да ти е любим, или поне следиш?
6.И като за последно: Кой е пичагата на аватарчето ти? доволно

Kуул аз съм наред а така!

1) Ъф коурз ай ду :) ОРУЧИМАРУ РУЛЗЗЗЗЗЗЗЗ Dance

2) Хахаха ми аз вече отговорих ма сега ще каже и НЕДЖИ РУУЛЗЗЗЗ влюбено човече иии РОК ЛИЙ и ТЕН-ТЕН иии ааааааааааа чакай как можах да забравя ШИКАМАРУ!!!!!!!!!

3) Та там ми минава живота.Хахах не може би 1/4 от деня а и пред телевизора има едно голямичко канапе и там си отспивам :lough:

4) Еми там може да се каve че полягвам ама не заспивам, много важни неща ми се случват на екрана, за да ги пропусна хаха

5) Пфф еми не ги подбирам, гледам тва което дават и принципно за да отбия време.Ама може би сериалите, които харесвам са тези,които ме разсмиват или "Малкълм" ии колкото и банално "Приятели" хаха там се напикавам ааа дааа и "Алф" :jumping0048:

6) Хахаха красота нали :lofka: Ем Това е най- якия човек на света след Gerard - Joseph (a.k.a Wednesday 13 = Weddy ) и сега една моя вметка : WEDDY MY LOOOVE :lovely:
Върнете се в началото Go down
Д-р АЛУ
Living in the shadows
Living in the shadows
Д-р АЛУ


Брой мнения : 111
Age : 34
Registration date : 27.01.2008

Интервю с Rot For Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Rot For Me   Интервю с Rot For Me Icon_minitimeНед Апр 13, 2008 4:33 pm

1.Твоят life motive? ;D
2.Between love and hate,which path to follow?
3.Най-откаченото нещо,което си вършила?
4.Най-омразното ти нещо?
5.Любима публична личност?
6.Най-ама-най-любима песен?
7.Детметалско дране или обществено клане?
Върнете се в началото Go down
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Интервю с Rot For Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Rot For Me   Интервю с Rot For Me Icon_minitimeПон Апр 14, 2008 3:42 pm

Д-р АЛУ написа:
1.Твоят life motive? ;D
2.Between love and hate,which path to follow?
3.Най-откаченото нещо,което си вършила?
4.Най-омразното ти нещо?
5.Любима публична личност?
6.Най-ама-най-любима песен?
7.Детметалско дране или обществено клане?

1) Хмм това го разбирам като движещата ми сила в живота : и пак банално но го признавам, че са приятелите ми. Ама защото трябва да се разглежда като банално, това че е казано отдавна и много хора го изпозват тамън го прави по-правдоподобно и истинско.Така че моят мотив за живот са приятелите ми доволно хаха и тука е времето да благодаря на семейството си, на екипа, който работи така усърдно с мен и на баба и дядо, които ми даваха пари, за да мога аз да си купя всичко, от което имам нужда.Благодаря Ви! ОБИЧАМ ВИ !!! хахахха (somebody to shoot me ok I'll do it suicide )

2) хаах така благодаря ти първо за въпроса! Еми както е модерно сега да се използва тази думичка не съм хейтърка, нито пък хипи за да проповядвам едното или другото. Честно казано аз хора не мразя и не мога да мразя, причината е че много бързо забравам лошите неща и даже и не мога да се сърдя, но пък и за да кажа че обичам някого.... хохо това ще отнеме много време.Привързаността също може да се каже че е обич и аз съм силно привързана към близките си хора. :) The End скок-подскок

3) Хухуу. Пфф хаха тука нямам скала за измерване на простотия така че за най- от най- откачените не мога да кажа. Ама сега се сещам за едно - Аз и Лидето например танцувахме отзад в трамвая с лице към хората, които са отвънка и колите, които се движат зад трамвая. Хахах малко тъпо звучи ама си удряхме големи танци, хаха имахме си точен танц и си пеехме "Марче къде е твоето другарче? На луната за шишарки? Ще се върне в други ден.. тарар ра ра ра" хахах Въобще не обръщахме внимание на хората,които бяха ВЪТРЕ в трамвя и ни чуваха и виждаха много и даже прекалено ясно.Хахах поне при нас не беше тъпканица хаха

4)Тъпи хора!!! Простаци изхвърлящи си боклука по улицата, плюещи и говорещи без да разсъждават, обиждащи другите и мислещи се за много велики!!!! Ей тези ги най-мразя!!! :mad0211:

5)Ееее сега ме поставяш в дилема, не даже трилема хаха Спирам се на Джерард Уей хахах естесвено, макар че и той сега е станал гъз. Абе най- чкия човек е Johhny Depp!!!! 👏

6)Знаех че този въпрос че дойде ,хммм очаквах го ..... И СЕ ПРИГОТВИХ ХА ХА ХА нях нях
GUNS N' ROSES - SWEET CHILD O' MINE worship
не ме питаш защо ама аз ще си кажа : Всичко и е перфектно на тази песен : вокала, текста , СОЛОТО на Слаш клипа горе-долу бива ама пак е як!!!

7)хахахах :happy0071: Общественото клане,има повече последствия и се запомня за по- дълго време намиг Кill the bastards
Върнете се в началото Go down
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Интервю с Rot For Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Rot For Me   Интервю с Rot For Me Icon_minitimeВто Апр 15, 2008 11:43 am

C'mon people Само това ли можете :flex: Bring it on .... :stol:
Върнете се в началото Go down
[Криси]
Ruler of the world!
Ruler of the world!
[Криси]


Female
Брой мнения : 9199
Age : 34
Location : майната си
Job/hobbies : да те дразня!
Registration date : 09.11.2007

Интервю с Rot For Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Rot For Me   Интервю с Rot For Me Icon_minitimeВто Апр 15, 2008 12:50 pm

МАЙ ТЪРН!


1. за какво съжаляваш
2. какво(от миналото си) не би променила за нищо на света
3. как се виждаш след 10 години
4. как си представяш децата си(ако искаш да имаш евентуално такива)
5. разкажи някоя забавна случка от твоето детство
6. като си била малка представяла ли си си какъв живот искаш да водиш на тази възраст на която си сега, и съответно отговаря ли живота ти сега на тогавшните ти представи
7. какъв шоколад обичаш :character0104:
Върнете се в началото Go down
http://theres-no-reality.blogspot.com/
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Интервю с Rot For Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Rot For Me   Интервю с Rot For Me Icon_minitimeВто Апр 15, 2008 1:47 pm

*Disenchanted* написа:
МАЙ ТЪРН!


1. за какво съжаляваш
2. какво(от миналото си) не би променила за нищо на света
3. как се виждаш след 10 години
4. как си представяш децата си(ако искаш да имаш евентуално такива)
5. разкажи някоя забавна случка от твоето детство
6. като си била малка представяла ли си си какъв живот искаш да водиш на тази възраст на която си сега, и съответно отговаря ли живота ти сега на тогавшните ти представи
7. какъв шоколад обичаш :character0104:


еййй Криси дойде доволно хай

1) Съжалявах за неща, за които сега не. о.О Така де, ако не се бяха случили те, сега сигурно нямаше да съм такава и с тези хора около мен, за което сигурно щях да съжалявам :) . Но иначе съжалявам, че току що се скарах със сестра си скок-подскок

2) Не бих променила приемните си изпити хаха , нищо че бяха разочароващи pilot

3)хахах аааааааа за това си говорех с една приятелка наскоро... хмм еми мечтата ми - като навлизаща в занаята съдия облечена в много черно личност и с голям респект от към адвокатите :happy0195:

4)Хахах оооо ще бъде момче, върху което ще пада много бой, за да може да стане истински достоен мъж, с висока ценностна система и да има изградено подобаващо мислене за всико около него - реалистично и може би малко песимистично скок-подскок :)

5) Сега е смешно но тогава болеше- сестра ми ме возеше на багажника на "БАЛКАНЧЕ"-то по един убийствен наклон, аз реших да слезна ама ръкава ми се захвана за някакво желязо хаха и се влачех след колелото може би 10 метра, викайки "ИРЕНА СПРИИИИИИИИИ СПРИИИИИ" хаха и кофтито беше че тя само ме гледаше и не включваше че трябва наистина да спре! :/ :happy0195:

6)хахах аз като малка исках да работя в цирка и това ми беше мечта за много време. Имах способностите да бъда от онези каучоковите хора, тъй като тренирах йога но уви хахах не ми излезе късмета :mad0211:

7) ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА ШОКОЛАД !!!!!!!!!!! ХАХАхахаха В ГОЛЕМИ КОЛИЧЕСТВА хахах ей такъв шоколад най- много обичам а така! :character0104:
Върнете се в началото Go down
FIFS
Living in the shadows
Living in the shadows
FIFS


Брой мнения : 122
Age : 30
Registration date : 05.04.2008

Интервю с Rot For Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Rot For Me   Интервю с Rot For Me Icon_minitimeВто Апр 15, 2008 2:55 pm

1.ако срещнеш златната рибка кфи 2 желания ще си пожелаеш?
2.какво цениш най-мн у хората
3.по какво си избираш приятелите
4.гладна ли си
5.кфо ти се яде???

ПП.оф...тая храна вве...не може да ми излезна от акъла :/
Върнете се в началото Go down
http://kefcheto.pforum.biz/index.htm
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Интервю с Rot For Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Rot For Me   Интервю с Rot For Me Icon_minitimeВто Апр 15, 2008 7:06 pm

FIFS написа:
1.ако срещнеш златната рибка кфи 2 желания ще си пожелаеш?
2.какво цениш най-мн у хората
3.по какво си избираш приятелите
4.гладна ли си
5.кфо ти се яде???

ПП.оф...тая храна вве...не може да ми излезна от акъла :/

иеййй мерси че писа доволно

1)Ааа защо 2 хахах не бяха ли три по правило хаха Е все тая и 2 са добре, приемливо хаха :
- хахах искам цялото Taste Of Chaos Да мине през БГ заедно с всички яки банди, които аз си избера!!! нях нях
- Искам да съм негър, само да съм негър .... тар лала лала хаха не не това искам абе искам нищо да не се променя!

2)Ооооо лоялност, схватливост, умереност, честност, уважавам хората със собствено мнение, креативност и идентичност,целеустременост и безкористнтана готовност да направиш добро и да зарадваш друг човек без причина :)

3)По сходството им с мене, така де не можеш да си приятел с някого, с когото не можеш да си размениш 2 думи :) и ще е перфектно да намеря някой, който да е мое копие Really Big Freak

4)Хохохо от 1 седмица насам съм само гладна :character0104: :/

5)Какво ли?!?!? КАКВО ЛИ НЕ!!! Мечтая за онези катми, върху който мажат с 3 пръста шоколад....мммммм много течен шоколад загребван от огромна кофа с черпак!!!! Или просто филия с лютеница :/ :happy0195: I'm pathetic sad0120
Върнете се в началото Go down
Tearstained
Waking the demon
Waking the demon
Tearstained


Female
Брой мнения : 821
Age : 30
Registration date : 13.01.2008

Интервю с Rot For Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Rot For Me   Интервю с Rot For Me Icon_minitimeСря Апр 16, 2008 8:29 pm

1.Какво сънува снощи?Пак някой еротичен сън,знам си аз,ама пак да те питам за всеки случай :Р
2.Обичаш ли марсианци? Really Big Freak
3.Кити(т.е. аз) е... ?
4.Любима алкохолна напитка? :Р
5.Място на което искаш да отидеш с любим човек?
6.Нещата които осмислят един твой ден
7.Какво мислиш,че се намира в гащите на Джаред Лето?Микрофон,животинче или нещо друго? хаха :happy0195:
Върнете се в началото Go down
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Интервю с Rot For Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Rot For Me   Интервю с Rot For Me Icon_minitimeЧет Апр 17, 2008 11:43 am

A^Beautiful^Lie написа:
1.Какво сънува снощи?Пак някой еротичен сън,знам си аз,ама пак да те питам за всеки случай :Р
2.Обичаш ли марсианци? Really Big Freak
3.Кити(т.е. аз) е... ?
4.Любима алкохолна напитка? :Р
5.Място на което искаш да отидеш с любим човек?
6.Нещата които осмислят един твой ден
7.Какво мислиш,че се намира в гащите на Джаред Лето?Микрофон,животинче или нещо друго? хаха :happy0195:

иеййй много ме зарадва като видях че си писала доволно такаа

1) Аз такива сънища НЕ сънувам Blush хахах е не случвало се е ама не и тази нощ damn!!!

2)Хахах любимите ми хаха , но всъщност аз чакам да ме отвлече вампир скок-подскок , хахах някой кьорав ще да е за да ме вземе мене ама нали пак ще е безсмъртен а така!

3) Тдаа знам че си ти доволно - супер яко и готино момиче с много ентусиазъм и заразителна лигня :) хаха gay fight

4)Пффф хаха вино, винаги ми върви винцето pilot

5) Всъщност няма значение, щом е с любим човек какво те интересува къде ще си, но виж само за мене си аз много искам да отида в Ню Джърси :rolleye0012:

6) Хахах няма да мине без яденето, но на първо място приятелите (сама не мога да си направя чак такава веселба, колкото и да ми е готино) музиката. ако примерно е четвъртък като днеска и излезе BLEACH ииии ТОМАААААААа хахах колко повърхностни неща. Но честно казано нещото което ми усмисля деня е да видя някой как се пребива :happy0195: dat'll make my day!!!

7)Хахах записващо устройство хах или не чакай Джаред е мн готин, май трябва да са метални гащи hit your head
Върнете се в началото Go down
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Интервю с Rot For Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Rot For Me   Интервю с Rot For Me Icon_minitimeЧет Апр 17, 2008 6:47 pm

и аз се сетих за въпроси Really Big Freak

1. От къде ще дойде музиката на екскурзията, като стигнах до извода, че сака ми не може да побере оретбата? :/
2. Каква е темата на екскурзията? В смисъл .. сещаш се
3. Hype?

Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Интервю с Rot For Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Rot For Me   Интервю с Rot For Me Icon_minitimeПет Апр 18, 2008 5:29 pm

The World Is Black написа:
и аз се сетих за въпроси Really Big Freak

1. От къде ще дойде музиката на екскурзията, като стигнах до извода, че сака ми не може да побере оретбата? :/
2. Каква е темата на екскурзията? В смисъл .. сещаш се
3. Hype?



Йо Дес с :)

1)Хахах музика винаги може да се чуе The voices in my heaaad хаха

2)Хахах еми аз предложих 10 години по-рано , ама никой не показа ентусиазъм и така си остана.Може да е - Инзвънземно Really Big Freak

3)HYPE! HYPE! HYPE!!! Searching for love or simply for something break all the walls you've build in your mind Dance
Върнете се в началото Go down
Concrete Angel
Just another star
Just another star
Concrete Angel


Female
Брой мнения : 5001
Age : 29
Registration date : 13.01.2008

Интервю с Rot For Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Rot For Me   Интервю с Rot For Me Icon_minitimeПет Апр 18, 2008 8:57 pm

Хай...пак съм аз...току-що ми се породиха разни въпросчета в главата и реших да ги споделя хаха

1.Ако не харесваш някого, би ли му казала...в смисъл...не го харесваш като човек :)
2.Чувала ли си Soilwork? (тъй като знам отговора, горещо ти препоръчвам да ги чуеш а така! особено ако си падаш по мело дет доволно )
3.Гледа ли Music Idol 1? Ако да-кой ти беше фаворит тогава...когато нямаше Тома? хаха
4.Гледаш ли "Фрактура"? Rock
5.А тематичните рок/метъл нощи? Dance
6.Free hug? Йеи
Върнете се в началото Go down
http://thepowerosbeyondme.blogspot.com/
-
Livin in Sin
Livin in Sin



Male
Брой мнения : 4065
Registration date : 12.12.2007

Интервю с Rot For Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Rot For Me   Интервю с Rot For Me Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 6:26 pm

Хммм какво ли да питам о.О

1.Какво би направила,ако получиш ВИП покана за концерт на любимата ти банда?
2.Ами,ако те дойдат на родна земя и бъдат твой гости къде би ги завела и как бихте прекарали?
3.За какво си залужава да живее според теб човек?
4.На кой концерти ще ходиш тази година и ходи ли вече на някой?
5.Какво мислиш за вегетариянците?

Хихи и аз ги измислих едни
Blush
Върнете се в началото Go down
[Криси]
Ruler of the world!
Ruler of the world!
[Криси]


Female
Брой мнения : 9199
Age : 34
Location : майната си
Job/hobbies : да те дразня!
Registration date : 09.11.2007

Интервю с Rot For Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Rot For Me   Интервю с Rot For Me Icon_minitimeСъб Апр 19, 2008 7:06 pm

ха
айде сега от един мср-фен, към друг

1. любима песен от i gave you my bullets..
2. а от ривендж?
3. а от блек парейд?
4. а любима сцена от лайф он дъ мърдър сийн(ако си го гледала де. аз много харесвам там където рей си пльоква ръката в къпкейка, или като джерард разказва как е бил питър пан в детската мюзикъл пиеска)
5. better stay on that side of the street motherf*cker. or i'll knock you out?
6. всъщност от трите албума песните от кой най много слушаш(за любима песен изобщо няма да питам хаха )
7. майки с очила или без?
8. джрард рус, дълга черна или къса черна коса?
9. как се запали по мср
10. ако получи бекстейдж пас за мср и се срещнеш с тях какво ще направиш(след като припаднеш се свестиш де, аз това бих направила хаха )

п.с. why did gerard kick frankie in the balls?
Върнете се в началото Go down
http://theres-no-reality.blogspot.com/
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Интервю с Rot For Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Rot For Me   Интервю с Rot For Me Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 5:42 pm

Demon_In_Veins написа:
Хай...пак съм аз...току-що ми се породиха разни въпросчета в главата и реших да ги споделя хаха

1.Ако не харесваш някого, би ли му казала...в смисъл...не го харесваш като човек :)
2.Чувала ли си Soilwork? (тъй като знам отговора, горещо ти препоръчвам да ги чуеш а така! особено ако си падаш по мело дет доволно )
3.Гледа ли Music Idol 1? Ако да-кой ти беше фаворит тогава...когато нямаше Тома? хаха
4.Гледаш ли "Фрактура"? Rock
5.А тематичните рок/метъл нощи? Dance
6.Free hug? Йеи

aaaaaaaaa колко се радвам че пишеш пак доволно

1)хахах еми много често до правя даже вчера обидих един човек може до края на живота си няма да ми проговори хаха ама не и държа хаха

2)Еми май аз не си признах ама още когато написахте темата и си изтеглих дискографията им :) От прослушването останах с добро впечетление а така!

3)Хахахах Тома ще се прероди в следващия Music Idol в това съм обедена, а иначе аз първия едвам си го спомня, аааа да хахах тогава харасвах Стефан хаха познавам едно момче негово копоие ама от до !!! Но иначе и той е някъв мазен малко хаха

4)ФРАКТУРА!!!! Е НЕ!!! Хахаха само аз го гледам от френдките хаха хахах тва е най- якото предаване по ММ 👏

5)И тях и тях .... хах нищо не изпускам гледам по МТВ SupeROCK и по ММ във вторник рок вечерта Rock

6):HUUUUUUUGGGG: много са яки, само да не са от някои загорели вече недокосвали момиче от 3 години момчета с голямо "вълнение" при всяка прегрътка от по засукана мома. Това опорочава всичко :/ Ама иначе е много весело :)

:hug:
Върнете се в началото Go down
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Интервю с Rot For Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Rot For Me   Интервю с Rot For Me Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 5:55 pm

~*Immortal Girl*~ написа:
Хммм какво ли да питам о.О

1.Какво би направила,ако получиш ВИП покана за концерт на любимата ти банда?
2.Ами,ако те дойдат на родна земя и бъдат твой гости къде би ги завела и как бихте прекарали?
3.За какво си залужава да живее според теб човек?
4.На кой концерти ще ходиш тази година и ходи ли вече на някой?
5.Какво мислиш за вегетариянците?

Хихи и аз ги измислих едни
Blush


хаааааййй доволно

1)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЩЕ ..... ще ще припадна хахах хаха После след като се свестя ще отида да досаждам на MCR до колкото е възможно повече време скок-подскок ЩЕ снимам всичко което се движи, ще си водя записки, ще запомня и най малките подробности ако съм в съзнание

2)Хахах колко дълго мога дa пиша по това емммм... хахах всъщност няма къде да ги сложа хаха сигурно на село , да там има място, хаха ще ядем вишни и домати от градината хаха

3)За себе си хаха хаха така де може да има всякакви причини в този случай но всичко се свежда до теб самия. Можеш да намираш смисъл в живота като радваш другите, да бъдеш полезен и да мислиш повече пак за другите, ама това си е твоя живот така или иначе, една от най- хубавите причини , за които си заслужава е единствено това което ти идва от при сърце!

4)Хахаха тая година съм в Каварна ще видя ALICEEEE MY LOOOVE!!!! ама иначе за сега още не съм ходила на никакъв концерт пестя за да се размажа в Каварна хаха

5) Хяахах еми хубава кауза имат, и аз не харесвам това че избиват животни но от друга гледна точка, това са си животни само за тази цел още от древността, служили са за храна на хората, да им помагат и служат по един или друг начин. Това е the natural way
Върнете се в началото Go down
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Интервю с Rot For Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Rot For Me   Интервю с Rot For Me Icon_minitimeНед Апр 20, 2008 6:19 pm

*Disenchanted* написа:
ха
айде сега от един мср-фен, към друг

1. любима песен от i gave you my bullets..
2. а от ривендж?
3. а от блек парейд?
4. а любима сцена от лайф он дъ мърдър сийн(ако си го гледала де. аз много харесвам там където рей си пльоква ръката в къпкейка, или като джерард разказва как е бил питър пан в детската мюзикъл пиеска)
5. better stay on that side of the street motherf*cker. or i'll knock you out?
6. всъщност от трите албума песните от кой най много слушаш(за любима песен изобщо няма да питам хаха )
7. майки с очила или без?
8. джрард рус, дълга черна или къса черна коса?
9. как се запали по мср
10. ако получи бекстейдж пас за мср и се срещнеш с тях какво ще направиш(след като припаднеш се свестиш де, аз това бих направила хаха )

п.с. why did gerard kick frankie in the balls?

хай криси :) Дай да те видим тебе нях нях

1)Our Lady Of Sorrows!!!!!!!!! Just because my hands're around your throat, doesn't mean I don't love you влюбено човече влюбено човече ииии вечното Oh, how wrong we were to think that immortality meant never dying!!!!!!!!!!!! Rock влюбено човече влюбено човече влюбено човече

2)Абе много трудни въпроси ми задаваш, всяка една песен ! :plezene: хахах ама айде може би It's Not A Fashion Statement It's A Fuckin' Deatwish Rock

3) Прекали вече хаха ....хммммммм ххххххххххххххмммммммммммммммм хххххххххххххххххххххххххххххххмммммм The Shaprest Lives ама ще те излъжа не съм сигурна изобщо о.О хаха

4) Хахахах I hate this face, I'm sick of this face but you know what it is my fuckin' face !!! Хахаах когато Джерард седи и се гримиra пред огледалото или когато пак му слагат молив Don't move ! I can't help it ! Deal whit it!!! хаха или когато играят кикбал и Gee казва this shit is easy peasy pumpkin squeezy pumpik pie mother fucker хаха хаха или better stand on that side on the street mother fucker or i'll knok you out хахах велика история хаха :happy0195:

5) ХАХАХАХАХАХАХ :happy0196:

6) Всъчщност честно The Black Parade най- много ме дразни, защото се превърна в най- комерсиален, но песните са на Уоууулл много високо ниво страшни са, но аз сум си ги подредила по любимост :Three Cheers For Sweet Revenge, I brought You My Bullets You Brought Me Your Love(обожавам да ги изписвам целите им имена влюбено човече ) и най накрая The Black Parade :)

7) Mайки с очила и яка коса!!!!!!! Абе целия МСR по време на I brought you my bullets you brought me your love!!!!!!!!

8)Kолкото се може по- черна и по- дълга но ето тук ми е най- готин и красив ее не две са https://2img.net/r/ihimizer/img364/2338/beatifulredhairedgerardea8.jpg https://2img.net/r/ihimizer/img364/2011/0058bi9.jpg
9)Еми по приятели :) И стана много лесно само от една песен wttbp и след това всичко беше само MCR MCR MCR MCR MCR и пак MCR питай деси за нищо друго не говорехме с Лидето хаха

10) Ще снимам абсолютно всичко, после ще поглъщям колкото се може повече информация, гласовете мимиките, жестовете, ще си водя записки, ще питам какви ли не неща, хаха накрая ще си открадна нещо хаха

11) Because Frankie did it first!!!!! Freak

ПП: Това беше много як MCR quiz :) а така!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интервю с Rot For Me Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с Rot For Me   Интервю с Rot For Me Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Интервю с Rot For Me
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Интервю с Уил
» Интервю с Уил !
» интервю с fluffy terrorist
» Интервю с *Disenchanted* !
» Интервю с Synaesthesia

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: Interview-
Идете на: