ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Linkin Park

Go down 
+32
Aries Wild Child
Morella [Fetish]
Curse Of Me
TheUnforgiven
diditooo8_10
Dead MemorieZ
Concrete Angel
The Crimson.
Miss Shinoda
ludata94
Sunny`
BuZaNkKa^^
mcr_addict
Helena'sBlackParade
Redline
a_beautiful_lie
bobi_love_lp
gani_gt
TsJX30
Tearstained
without you
[Криси]
emko_lp
AsDaRkAsThErAiN
Ico
petko10
MILI4Ka
fluffy terrorist
Sugar
INSTANT RAPER
Matrim
Drained
36 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Redline
Loser
Loser
Redline


Male
Брой мнения : 8
Age : 33
Location : Варна
Registration date : 24.01.2008

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 24, 2008 11:25 am

Synaesthesia написа:
кой не ги обожава Really Big Freak

:rolleye0012:
Върнете се в началото Go down
Helena'sBlackParade
Loser
Loser
Helena'sBlackParade


Female
Брой мнения : 12
Age : 31
Registration date : 24.01.2008

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 24, 2008 4:29 pm

Първата ми любима група доволно
Какво да кажа,още са ми в топ 3-то,песните им ми харесват,
а гласа на Честър е страхотен.
Новия им албум...не е толкова добър :/ ,но има и хубави песни.
Повечето им стари песни ги обичам...
Върнете се в началото Go down
emko_lp
Loser
Loser
emko_lp


Male
Брой мнения : 13
Location : Sandanski
Job/hobbies : Music
Registration date : 13.01.2008

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: 0.o   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 08, 2008 10:10 pm

Аре спрете се ве хора !Не разбрахте ли най-накрая!? Linkin Park равни нямат !И не го казвам щото съм фен от 5-6 години еми то просто си е така.Хората се потрудиха и го измислиха...Създадоха Minutes To Midnight за разнообразие...вие мислите ли че ако бяха същото звучене нямаше да е много банално,еднообразно!? Хората си знаят работата.Тва че не харесвате новия албум какво ме боли.Има хубави песни 2-3 лоши .Еми нормално де и те са хора !?Ето хората си го казаха "създадохме MTM за разнообразие да не омръзнем на феновете...но за другата година готвим албум който ще бъде старото LP звучене :) " .Колко сте неинформирани значи...ае дотук с конското отивайте пускайте LP и както казва батко Стоян от ММ тв. "Кифет Съ" а така! намиг i rule! Rock
Върнете се в началото Go down
http://www.linkin-park-emko.dir.bg
mcr_addict
Enjoying the silence
Enjoying the silence
mcr_addict


Female
Брой мнения : 50
Age : 30
Registration date : 29.02.2008

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 08, 2008 11:34 am

Аз пък не ги харесвам намиг добре деее, две песни точно :rolleye0012: . Съгласна съм за новия албум,нещо не е наред с него :/
Върнете се в началото Go down
BuZaNkKa^^
Loser
Loser
BuZaNkKa^^


Female
Брой мнения : 39
Age : 30
Location : По света и у вас xD
Registration date : 09.03.2008

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 11:03 am

аз лично мн си ги харесвам !!
новия албум обаче все едно не етехен ... съвсем различно звучене и се отчаях о.О
иначе са готини де ... пък за Майк да не говорим влюбено човече
Върнете се в началото Go down
Sunny`
Waking the demon
Waking the demon
Sunny`


Female
Брой мнения : 923
Age : 34
Registration date : 10.11.2007

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 06, 2008 4:21 am

Аз да израза мнението си за новият клип на LP - Leave out....нещо си още тамм...Клипа наистина става и въпреки че това не познатият стил на групата определено ефектът се е получил.Лично аз съм доволна и за първи път от много време нямам никакви забележки към тях няяяяняняняня
Върнете се в началото Go down
http://mythoughts-sunny.blogspot.com/
ludata94
Predictable
Predictable
ludata94


Female
Брой мнения : 192
Age : 29
Job/hobbies : Killer
Registration date : 04.06.2008

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 21, 2008 10:58 am

Меко казано ги обожавам а така!
Върнете се в началото Go down
http://www.vqra007.aha.bg
Miss Shinoda
Enjoying the silence
Enjoying the silence
Miss Shinoda


Female
Брой мнения : 67
Age : 32
Location : вкъщи
Registration date : 18.07.2008

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 18, 2008 5:06 pm

iLLeGaL^^ написа:
кой не ги обожава Really Big Freak


АЗ НАЙ-МНОГО ГИ ОБОЖАВАМ !!!!! Йеи love :love0077: :shapka:
Върнете се в началото Go down
The Crimson.
Pretty Handsome Awkward
Pretty Handsome Awkward
The Crimson.


Female
Брой мнения : 2162
Location : city of evil
Job/hobbies : chasing shadows.
Registration date : 03.08.2008

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 04, 2008 10:30 pm

.


Последната промяна е направена от The Crimson. на Чет Юни 17, 2010 5:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/xDesperateKidx
Concrete Angel
Just another star
Just another star
Concrete Angel


Female
Брой мнения : 5001
Age : 29
Registration date : 13.01.2008

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 05, 2008 5:22 pm

Бозичка доволно
*наслаждава се на контраста между предишния и нейния пост*
Когато бяха нова група адски много ги харесвах...бях им фен, когато излезе In the end...слушах ги, слушах ги...обаче с времето нещата се промениха...пък и новия албум адски много ме разочарова... :/
Така де...вече не ги харесвам! Но не ми пречи да им свалям шапка за предишните постижения...например "Meteora" и "Hybrid Theory" worship
Върнете се в началото Go down
http://thepowerosbeyondme.blogspot.com/
Dead MemorieZ
Loser
Loser
Dead MemorieZ


Male
Брой мнения : 3
Age : 30
Registration date : 03.01.2009

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 03, 2009 11:18 pm

Всъщност те са групата която ме отвори към хубавата музика .. излишно е да казвам , че са супер... то се знае! Любимата ми групичка си остават завинаги за мен!
Върнете се в началото Go down
diditooo8_10
Zombie
Zombie
diditooo8_10


Female
Брой мнения : 1804
Age : 28
Location : Sunnydail
Job/hobbies : I'm killer of vampires
Registration date : 01.09.2008

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 03, 2009 11:20 pm

Аааа обожавам гииииии Dance Dance Dance
Върнете се в началото Go down
TheUnforgiven
Loser
Loser



Брой мнения : 8
Age : 28
Registration date : 03.02.2009

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 04, 2009 5:39 pm

Алергична съм към /ка/Линкин Парк/инг/ ... Немога да ги понасям =/
Върнете се в началото Go down
Miss Shinoda
Enjoying the silence
Enjoying the silence
Miss Shinoda


Female
Брой мнения : 67
Age : 32
Location : вкъщи
Registration date : 18.07.2008

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 16, 2009 2:41 pm

[b]Не знам за кой точно албум говорите с това "новия им албум не става,мислех,че ще е нещо различно.." ... Ако говорите за МТМ - напротив !!! Албума си е много стойностен и е един от изключително малкото дискове,които си купувам.

А за това,че преди са били велики,сега - старомодни .. Дрън-дрън ...

Докато си имат фенове,които да ги подкрепят безусловно,другото няма значение !!!
Мразете ги колкото си искате,те си остават велики и тва е,харесва ви или не !
:happyrunning:
Върнете се в началото Go down
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 16, 2009 3:00 pm

Ако си копувате Про-Рок често, значи сте чели новата статия на Stiff. Еми там темата беше кое през новата Бойко-и-девета-година ще е яко и кое НЕ! Една от точките беше, че ако си фен на KOЯN да не го показваш на публично място... е аз по-скоро казвам Linkin Park! Мисля че този пост ще разбули духовете, но давайте! Опровергайте ме! Така е по-интересно хаха Според мен да носиш тениска на ЛП днешно време по улиците е все едно да си със светещо ОГРОМНО L на челото.


Последната промяна е направена от Rot For Me на Пон Мар 02, 2009 8:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Miss Shinoda
Enjoying the silence
Enjoying the silence
Miss Shinoda


Female
Брой мнения : 67
Age : 32
Location : вкъщи
Registration date : 18.07.2008

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 11:46 am

Я поясни кое по-точно му е лошото на това да се разхождаш по улиците с тениска на ЛП ... ?!
Върнете се в началото Go down
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 12:33 pm

Сега дано няма лоши чувства, но да разгледаме следната ситуация... Имаш най- готината за теб тениска на света на любимата ти група- LP вървиш с нея по улиците и виждаш компания от черни хора, с които страшно много искаш да се запознаеш. Всичките са с дълги коси, кожени якета и/или суитчера на по- ...ххммм ъндърграунд групи (ако мога така да го кажа, макар че всики останали групи са по- ънгърграунд от комерса, който гонят ЛП). Е, мислиш ли, че тези нови хора ще те вземат на серизно като им кажеш, че слушаш още Lordi, Slipknot etc...
Върнете се в началото Go down
Miss Shinoda
Enjoying the silence
Enjoying the silence
Miss Shinoda


Female
Брой мнения : 67
Age : 32
Location : вкъщи
Registration date : 18.07.2008

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 1:00 pm

Добре,сега ... Първо,ако видя такива хора,каквито ги описа,няма да искам да се запознавам с тях.! намиг

Второ,не виждам какво лошо има в това да слушам и Лорди,и Слипнот,и ЛП ...

Трето,дреме ми на четирибуквието какво ще си помислят онези,които ги описа - аз съм си с тениска на ЛП,щото ги харесвам,а онези ако щат да ме пребиват,ако щат да ме убиват ... Няма да ме накарат да спра да ги харесвам ЛП и да нося техни тениски (или суичъри)... :) С какво право ще ми налагат мнението си - кви тениски да нопся и кви не ... Един вид - ква музика да слушам и ква не ... =)


доволно
Върнете се в началото Go down
Concrete Angel
Just another star
Just another star
Concrete Angel


Female
Брой мнения : 5001
Age : 29
Registration date : 13.01.2008

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 2:42 pm

....
Не знам...ако ЛП са велики, то какво остава за групи като Iron Maiden, Deep Purple, Metallica, ManOwar...?
Върнете се в началото Go down
http://thepowerosbeyondme.blogspot.com/
Morella [Fetish]
Hello Again
Hello Again
Morella [Fetish]


Female
Брой мнения : 2621
Age : 30
Location : Dead angels town
Registration date : 07.06.2008

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 2:48 pm

Да си призная-те бяха 2рата или 3тата група,с която се ориентирах към метъла.Но съм слушала макс 10 тяхни парчета и сега си се чудя на акъла как може да съм мислила,че са наааааааааааай-великите.Няма лошо да си им фен,стига да не си неква мазна поза.Все по-често се случва да си обикалям из Пловдив и да видя некви вчерашни чалгарки,чули 2 песни на ЛП да се мотата я с мешка,я с тениска.
Върнете се в началото Go down
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 17, 2009 3:26 pm

оуу не искам да стане така, че Miss Shinoda да се обиди :/ , но лично на тебе не ти ли е вярно супер гадно, че една от любимите ти групи е толкова комерсиална, всички я знаят (в което число се включват чалгари, цигани, рапъри, фешъни бляяя представи си го най- мазният с косица, цаки и яке с пухчета да ти говори как много се кефи на In The End, а след нея в телефона си има Орк. Кристали...?!?!). Всеки наистина може да харесва, които групи иска, всички си имат фенове, но мисля, че ЛП вече си изпяха нещата и феновете им сега са само псевдо-фенове, които искат да слушат няяяяякогашната банда, която наистина направи революция, но сега се е превърнала в поп група
Върнете се в началото Go down
Aries Wild Child
Rebel
Rebel
Aries Wild Child


Female
Брой мнения : 349
Age : 35
Location : Underneath the Cyanide Sun
Registration date : 18.02.2009

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 01, 2009 2:40 pm

Miss Shinoda подкрепям те с двете ръце и двата крака!
Ми да,Линкинс не са най- тежката група,която мога да слушам,ама пък като ме кефят кво ми дреме на мене,че някой щял да ме наругае?Доколкото си спомням куцо и сакато ги слушаше преди М2М.

А колкото до метълите - I don't give a fuck if you hate me,аз ще си слушам каквото реша,ще се обличам както реша и ще пропагандирам каквото реша.Като не му изнася на някой устатник мога да му дам идея къде да си натика мнението.Няма да се откажа от група,която харесвам,щото тоя и оня щяли били да ме гледат някак си :plezene:
Върнете се в началото Go down
The Crimson.
Pretty Handsome Awkward
Pretty Handsome Awkward
The Crimson.


Female
Брой мнения : 2162
Location : city of evil
Job/hobbies : chasing shadows.
Registration date : 03.08.2008

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 02, 2009 11:02 am

И аз преди ходих с тениска и мешка на ЛП .. Ама преди бяха други и си струваше да ги слушаш .. :/
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/xDesperateKidx
Aries Wild Child
Rebel
Rebel
Aries Wild Child


Female
Брой мнения : 349
Age : 35
Location : Underneath the Cyanide Sun
Registration date : 18.02.2009

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 02, 2009 12:03 pm

Да,преди Чаз ходеше на гребен и Майк носеше джинси,в които можеха да се съберат и двамата,е и?Половината песни от МТМ са си същите - жици и дране от страна на Честър.
Момчетата се ожениха,имат си семейства и деца.Променят се хората.Уважавайте правото им да са различни.
Върнете се в началото Go down
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 02, 2009 8:08 pm

Все ми е тая дали са станали различни, просто доказаха това, че се движат по течението и не държат на това, с което са почнали... както правят повечето групи след време- стават по-леки, комерсиални, такива, които ще се харесат на повече хора, а не запазват първоначалният си дух. Вярно с времето хората се изморяват, но аз лично не бих търпяла старата ми любима група да се превърне в псевдо-метъл група.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Linkin Park - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Linkin Park
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Linkin Park - Crawling
» Linkin Park - PaperCut
» Linkin Park - Somewhere I Belong
» Linkin Park-Living things
» Park rock open air!! (28-29 май)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: Музика :: Metal :: Linkin Park-
Идете на: