ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Linkin Park

Go down 
+32
Aries Wild Child
Morella [Fetish]
Curse Of Me
TheUnforgiven
diditooo8_10
Dead MemorieZ
Concrete Angel
The Crimson.
Miss Shinoda
ludata94
Sunny`
BuZaNkKa^^
mcr_addict
Helena'sBlackParade
Redline
a_beautiful_lie
bobi_love_lp
gani_gt
TsJX30
Tearstained
without you
[Криси]
emko_lp
AsDaRkAsThErAiN
Ico
petko10
MILI4Ka
fluffy terrorist
Sugar
INSTANT RAPER
Matrim
Drained
36 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Aries Wild Child
Rebel
Rebel
Aries Wild Child


Female
Брой мнения : 349
Age : 35
Location : Underneath the Cyanide Sun
Registration date : 18.02.2009

Linkin Park - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 07, 2009 7:02 am

Кво значи движат се по течението?Групите се променят,звученето също според изпълнителите.Хората от една група правят музиката,която чувстват и са вдъхновени да правят.Показват това,което чувстват в момента.Не са доживот заковани на една вълна,те не са машини!
Линкин Парк продължават да правят музика.Тяхната си музика.Музиката им е хубава и аз я харесвам,без значение дали според някои умници са преминали от един музикален стил в друг.

Това беше нещото,с което ме грабнаха като група - добри са,уникални са и са неподражаеми.Линкинс продължават напред,и аз съм с тях.За другите не знам,но не ми и пука.Смятам глупав факта,че някои искат момчетата цял живот да тъпчат на едно място - всяка банда се развива и се променя.Повечето от феновете се превърнаха в мрънкалници сякаш не го разбират.
Върнете се в началото Go down
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Linkin Park - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 07, 2009 9:23 am

Явно наистина си техен инстински фен, щом толкова се разпали и започна непряко да обиждаш хаха Сори,но така се спори, нито пък се защитава гледна точка... Хубаво е всяка група да има толкова заклети и ревностни почитатели, вманиачени в тях, даже и зомбирани, но света не е свършил след като си изказах противно на твоето мнение. И все пак винаги ще има две мнения по въпроса- някои виждат нещата отстрани как се случват, други са хипнотизирани и не могат :)


Последната промяна е направена от Rot For Me на Съб Мар 07, 2009 11:15 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Aries Wild Child
Rebel
Rebel
Aries Wild Child


Female
Брой мнения : 349
Age : 35
Location : Underneath the Cyanide Sun
Registration date : 18.02.2009

Linkin Park - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 07, 2009 10:11 am

Извинявай ако съм те обидила.Разбира се,че винаги има повече от едно мнение,аз защитавам своето.

А сега ти искаш да ми го върнеш и ти си наред с обидите?Не съм хипнотизирана,съвсем наясно съм (за разлика от повечето фенове,вече бивши) че момчетата се променят,а с тях и музиката им.Ама феновете не знаят какво искат.Когато Честър се дереше и се фъчкаше по сцената бяха изпаднали чешити,които не разбираха от музика,когато започнаха да пеят срещу буш (няма пък да го пиша с главна буква) и вкараха по- различен саунд станаха емота и комерс.Факт е,че има един вид хора,които ще мрънкат и дрънкат независимо какво се случва с групата или изпълнителите.Прави им кеф да се оплакват,да вдигат шум и да критикуват.Ако не намерят за какво почват с лафове от рода на "емота,гейове,комерси,идиоти".
Върнете се в началото Go down
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Linkin Park - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 07, 2009 2:48 pm

Всъщност това, че са комерсиални и да искаш не можеш да го отречеш! За другото това вече са си фенски неща, в които аз не искам да се забърквам. Не съм тръгнала да ги определям, какъв стил са или дали са тъпанари. На мене лично вече ми е безинтересно да споря, видях гледната ти точка, но след време ще ми е интересно да разбера още ли я поддържаш.
Върнете се в началото Go down
Aries Wild Child
Rebel
Rebel
Aries Wild Child


Female
Брой мнения : 349
Age : 35
Location : Underneath the Cyanide Sun
Registration date : 18.02.2009

Linkin Park - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 09, 2009 3:25 pm

Думите ми не са насочени срещу теб,а срещу цялата маса,която слушаше Линкин Парк докато не пуснаха М2М.

За мен не са комерс,за мен си е групата,която бяха в началото.Нокога не мога да ги сбъркам като ги чуя някъде,и да - ще държа позицията си до край.Тази банда ме накара да проумея някои неща,които имаха доста силно влияние в живота ми,музиката им ме промени и мисля,че всеки,отказал се от тях заради причини като "те станаха комерсиални,музиката им се скапа,обличат се ужасно" са просто непостоянни хора,които биха се лепнали за нещо,което дори не харесват само и само да ги мислят за яки.

Уважавам правото на това да харесваш или да не харесваш дадена група,не и крещиш,че ще я слушаш до смърт,а после да се скатаваш предателски и да злословиш.Това са Линкин Парк сега,колкото и да ги псуват те ще продължат да си правят това,което знаят.Тези,които останаха с тях ще са с тях до самия край.
Върнете се в началото Go down
im_nobodys_fool
Loser
Loser
im_nobodys_fool


Female
Брой мнения : 27
Age : 28
Location : Bulgaria
Job/hobbies : Volleyball
Registration date : 25.06.2009

Linkin Park - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 25, 2009 5:24 pm

Просто Линкин Парк ...уникални са.. уникални песни имат и съм им голяма фенка, много им се кефя!
Върнете се в началото Go down
SuRrEaL...
Predictable
Predictable
SuRrEaL...


Male
Брой мнения : 196
Age : 29
Registration date : 15.06.2010

Linkin Park - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 17, 2010 9:39 am

Ами чесно казано...преди бяха найстина една много добра група...като нали ги знаех само тези който слушат такъв стилл музика... но после като почна всеки да ме спира по улицата и да ми ес обяснява колко голям фен им бил (а човекат до скоро,ко не и още слуша чалга) ... То направо ти става тъпо...Аз имам тяхна фанелка...и одавна спрях да я нося...и то не по причината че ми е малка или вече не харесвам групата...напротив...точно затова че сички ги знаят по някакъв такъв начин... и като ти хвърлят някой мазен поглед... и така де... Абе общо взето групата е много добра...Лично рпеди 6-7 клас много им се радвах... Ся тука от 1-2 седмици ме заребиха пак ... но слушам там определено 10 песнички ... който най ме радват... :)
Върнете се в началото Go down
the insane Mustaine
Loser
Loser
the insane Mustaine


Female
Брой мнения : 22
Age : 31
Location : Megatallica world
Registration date : 10.07.2010

Linkin Park - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 11, 2010 10:10 am

Преди бяха яки, но с последния алнум се развалиха.
Върнете се в началото Go down
To4ka
Rebel
Rebel
To4ka


Female
Брой мнения : 388
Age : 27
Location : Lake Bodom
Job/hobbies : музика
Registration date : 05.07.2011

Linkin Park - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 05, 2011 7:39 pm

Преди им бях голяма фенка и им се кефих ужасно много, но последният им албум така ме разочарова, че направо... F*%!@%*
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Linkin Park - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Linkin Park
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Linkin Park - Crawling
» Linkin Park - PaperCut
» Linkin Park - Somewhere I Belong
» Linkin Park-Living things
» Park rock open air!! (28-29 май)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: Музика :: Metal :: Linkin Park-
Идете на: