ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Оплаквания

Go down 
+4
[Криси]
INSTANT RAPER
Drained
*OneX*
8 posters
АвторСъобщение
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitimeСря Ное 07, 2007 9:44 pm

Ако имате някакви оплаквания споделети ги тук, ние ще се опитаме да направим каквото можем =)
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
Drained
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Female
Брой мнения : 3600
Registration date : 06.11.2007

Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitimeНед Ное 11, 2007 8:44 am

Деси аз имам оплакване...КАК МОЖЕ ДА СЪМ ПОКАНИЛА 60 ДУШИ , А ДА СА СЕ РЕГНАЛИ САМО 5-МА !!! :angry2: ама всъщност мен не ме боли дупето ко ше се регва...просто всеки се прави на фен...нека дойде и покаже колко е фен... F*%!@%* аз съм огОрчена и разочарована!!!Ако тоя форум просъществува 5 години сигурна на петата годишнина ще има 20 потребитела!!! РЕГНИ СЕ ИЛИ УМРИ!!!!!!! :evilgrin0025: ...Ох ... не е хубаво форум със черноглед админ...и бесен на всичкото отгоре...ще взема да в банна сичките и после да банна себе си...хахах...няма бе... :fighting0040: ако бяхме напраили един убав чалга форум ,са да имаме 400 потребитела и 30 гости ахаха! :fighting0050: защооо защоооооо...чуйте отчаяният ми вик...абе всичко е въпрос на време(упокоява ме другото ми "аз" ) е кво... ужас :fighting0061:
Върнете се в началото Go down
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitimeНед Ное 11, 2007 9:41 am

НЯма да им се ядосваш ей =) Зарежи ги тия..толко са и фенове..на бас че само 1/5 от тях в действителност е слушала почти всички тяхни песни и знаят нещо повече за групата и момчетата, повечето просто са чули една песен (i just wanna live) да речеме и край от там вече са великите фенове....

изчезна ми емотиконкатаааааааааааааа :crybaby: онази :lol: мн яко се хилеше :crybaby:
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
Drained
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Female
Брой мнения : 3600
Registration date : 06.11.2007

Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 4:39 pm

как може да съм админ и днес по необясними причини да ми изчезнат няколко мнения???? някой си прави пишки с мене :fighting0029:
Върнете се в началото Go down
INSTANT RAPER
Living in the shadows
Living in the shadows
INSTANT RAPER


Male
Брой мнения : 134
Age : 32
Registration date : 09.11.2007

Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 5:18 pm

в тоя форум цари непоклатима монархия, еднолично управление (админката и дворът и), диктатура, тирания, феминизъм, абе като в концлагер съм си.....
Върнете се в началото Go down
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 5:40 pm

shut^your^mouth написа:
как може да съм админ и днес по необясними причини да ми изчезнат няколко мнения???? някой си прави пишки с мене :fighting0029:

Ааа ако са били флууд, може аз да съм ги изтрила, изтрих излишния флууд в една тема, а другата я отделих в Кошчето =)
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
INSTANT RAPER
Living in the shadows
Living in the shadows
INSTANT RAPER


Male
Брой мнения : 134
Age : 32
Registration date : 09.11.2007

Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 5:56 pm

хммм значи логическото продължение на мисълта ми е , че аз съм някъв бунтар, съзаклятник, жиродийски бонапартист и предател (;
Върнете се в началото Go down
[Криси]
Ruler of the world!
Ruler of the world!
[Криси]


Female
Брой мнения : 9199
Age : 34
Location : майната си
Job/hobbies : да те дразня!
Registration date : 09.11.2007

Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 6:00 pm

хахахахах


о моят бунтовник с гореща кръв :rolleye0012:


ХВЪРЛЕТЕ ГО В ТЪМНИЦАТА!

(за лично ползване :rolleye0012: )



иначе аз оплаквания към форума нямам, все пак като имама ВЛАСТ, какво друго ми трябва :rolleye0012:
Върнете се в началото Go down
http://theres-no-reality.blogspot.com/
Drained
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Female
Брой мнения : 3600
Registration date : 06.11.2007

Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitimeПон Ное 12, 2007 6:48 pm

хахахахаахахахахах!!! ше ме съсипеш с тая власт....ШАТ...НА ПАТКАТА ГЛАВААТААА!!! :fighting0040:
Върнете се в началото Go down
ludata94
Predictable
Predictable
ludata94


Female
Брой мнения : 192
Age : 29
Job/hobbies : Killer
Registration date : 04.06.2008

Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitimeЧет Юли 10, 2008 10:42 pm

Според мен трите админки имат малко работа, има доста теми които не са нужни и никой не е поствал в тях :) Really Big Freak
Върнете се в началото Go down
http://www.vqra007.aha.bg
[Криси]
Ruler of the world!
Ruler of the world!
[Криси]


Female
Брой мнения : 9199
Age : 34
Location : майната си
Job/hobbies : да те дразня!
Registration date : 09.11.2007

Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitimeЧет Юли 10, 2008 10:51 pm

например?
Върнете се в началото Go down
http://theres-no-reality.blogspot.com/
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitimeСъб Юли 12, 2008 4:06 pm

кои теми?
и бтв според мене не може да се пише нон-стоп във темите
във най-развитите форуми има доста теми в които се пише от дъжд на вятър, ам асе пише
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
Raggy Doll
Predictable
Predictable
Raggy Doll


Female
Брой мнения : 244
Age : 31
Location : In a field of paper flowers
Registration date : 30.04.2008

Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitimeСря Юли 23, 2008 1:05 pm

еми айде и аз малко да се пооплача :Р
ми аз...ъъъъ...такова...Уиииииил къде е бебето? sad0120 sad0120 онова сладкото с биберона ? I loved it ! sad0120
нинджите ли са виновни ? те ли ? sad0120
Върнете се в началото Go down
http://www.secret-loves.com/index.php?test=1094024
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitimeСря Юли 23, 2008 1:21 pm

мхм
реших, че не се опотребява и го махнах
имаме доста иконки дет се ползват много рядко
:/
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
Drained
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Female
Брой мнения : 3600
Registration date : 06.11.2007

Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitimeПон Окт 20, 2008 3:36 am

мале нема мие я темата за живота си дет трябваше да напиша всичко....... о.О о.О о.О о.О
Върнете се в началото Go down
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitimeПон Окт 20, 2008 6:15 am

Налис и спомняш, че имаше срив във сървъра.
След срива бая теми изчезнаха
аз си я пренаписах :)
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
Aries Wild Child
Rebel
Rebel
Aries Wild Child


Female
Брой мнения : 349
Age : 34
Location : Underneath the Cyanide Sun
Registration date : 18.02.2009

Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitimeНед Апр 19, 2009 2:09 am

Съжалявам,че повдигам въпроса,ама се налага.Ще помоля Rot For Me да не ме взима на прицел защото съм изразила различно мнение от нейното по въпроса с бездомните кучета,от където и почна всичко.

Не съм се заяждала и не съм искала да обидя никой,ама да се изтриват мои мнения под предлог,че са заядливи,или спам,а това си е чиста лъжа,мисля,че не е редно.Във форума има много по- злобарски изказвания и мисля,че никой не им обръща внимание и това си е част от лафа - никой не се е засягал прекалено на каквато и да била тема.

Да си модератор значи да следиш за реда във форума и да поддържаш добрия тон,а не да стъпкваш всеки,който не се съгласи с теб,не съм ли права?Аз също имам форум и знам къде свободата граничи с безредието.
Благодаря на ВЛАСТТА че ме изслуша,моля,отчетете забележката ми - не съм превишила правата си и не съм нарушила тези на другите по никакъв начин.
Върнете се в началото Go down
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitimeНед Апр 19, 2009 6:17 am

ВЛАСТТА изслуша и както във всеки спор и в този има две страни. Не знам коя е започнала първа, но и двете се хапехте взаймно. Както казах прекратете спора, че да не ви налагам бан. Защото ако прочетете т.4 и т.5 от Правиалта, ще видите, че ги нарушавате. И не знам за трити мнения, ако има такива кажи къде и кои са, и кои ги е изтрил, ще се заема със въпроса =]
Още веднъж: помирете се!
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitimeНед Апр 19, 2009 9:32 am

Изтритото мнение е това, което беше в "Анкети", "С кого бихте спали(за момичета)" и както виждам сега и следващото ти мнение спада към предупреждението ми. Но мнението ти беше критикувано не само от мен, но и от администратор. Заядливият ми отговор в темата "Уличните кучета" беше провокиран пак от твой коментар, който беше не на място. Няколко пъти казах само да го откриеш, но явно това няма да се случи докато не го покажа аз:

Aries Wild Child написа:
Първо викам да се научиш да пишеш,и после да се пениш - не се пише пумяр,а помияр.

Според мен това не прилича на отговор, след които може да се продължи да се води нормален спор. Причината да пиша заядливо не е, защото имам нещо лично към теб, а защото сама ме предизвика. Ако искаш някой да се отнася добре с теб преди това помисли ти как говориш.
Върнете се в началото Go down
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitimeНед Апр 19, 2009 1:00 pm

Бо стига. Мисля, че всички разбрахме позициите ви. Помолих ви да спрете 2 пъти, трети няма да има. Не ме карайте, моля ви, да взимам крайни мерки. Има лични съобщения, там ако искате да си кажете нещо си казвайте!
Закривам темата.
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
Aries Wild Child
Rebel
Rebel
Aries Wild Child


Female
Брой мнения : 349
Age : 34
Location : Underneath the Cyanide Sun
Registration date : 18.02.2009

Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitimeВто Май 05, 2009 3:16 pm

Благодаря,че ми обърнахте внимание.
Съжалявам,ако съм обидила Rot For Me,но това далеч не беше цялото ми мнение.Просто отчетох нейна грешка.Както и да е,извиних се,надявам се спора да е приключил.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Оплаквания Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания   Оплаквания Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Оплаквания
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: За форума :: За форума-
Идете на: