ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Eminem

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
DaughterOfTheDarkSide
Rebel
Rebel
DaughterOfTheDarkSide


Female
Брой мнения : 304
Age : 29
Location : Plovdiv
Registration date : 13.07.2010

Eminem Empty
ПисанеЗаглавие: Eminem   Eminem Icon_minitimeНед Авг 08, 2010 8:04 pm

Съмнявам се че има човек, който не е чувал за Еминем, все пак той е най-успешния бял рапър. Не знам какво мислите за него и музиката му, но аз съм му голям фен. Не знам дали сте се заслушвали в текстовете на песните му, но ако сте го направили, няма как да пропуснете огромното значение и чуствата, които е вложил в тях...естествено това не важи за всички негови песни, все пак песни като My name is, Shake that ass и т.н все още си ги има и ще си ги има и занапред. Дори в току-що споменатите песни да няма никакъв смисъл все пак си го има уникалния бийт, който те кара да си тананикаш въпросните мелодийки с часове....Но не това е нещото, което харесвам на неговите песни, не тези песни са ми любими...Песни като When I'm gone, Stan и др. ме правят фен на Еминем. Чувствата вложени в текста на песента, и в частност When I'm gone, която веднага можете да познете, че е моя любима, ме карат да ги слушам отново и отново...и така аз малко се увлякох и се съмнявам, че ще има много хора, който ще прочетат този уникално дълъг пост, така че направо да кажа:

Какво мислите за Еминем и неговата музика?
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/SaPfIr4eTo
{Suicide Skater}
Waking the demon
Waking the demon



Male
Брой мнения : 723
Age : 30
Location : У нас
Registration date : 29.05.2010

Eminem Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eminem   Eminem Icon_minitimeПон Авг 09, 2010 10:51 am

преди му бях голям фен... и още съм де хаха и btw песните всъщност са правени по живота му например like toy soldiers е направена за онзи как беше... а да Прууф (Proof) с който са били заедно в D12 обаче той е бил прострелян или нещо такова и по този случай еминем прави тази песен. И също мисля, че stan беше написана по повод развода с съпругата му, но не съм много сигурен в това. Както и да е, Eminem е най-добрия рапър за мен
Върнете се в началото Go down
{Suicide Skater}
Waking the demon
Waking the demon



Male
Брой мнения : 723
Age : 30
Location : У нас
Registration date : 29.05.2010

Eminem Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eminem   Eminem Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 7:15 pm

Аре ве, никой ли не слуша еминем?

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Eminem Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eminem   Eminem Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Eminem
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: Музика :: Друга Музика-
Идете на: