ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Grown Ups(15-30.09)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
[Криси]
Ruler of the world!
Ruler of the world!
[Криси]


Female
Брой мнения : 9199
Age : 34
Location : майната си
Job/hobbies : да те дразня!
Registration date : 09.11.2007

Grown Ups(15-30.09)  Empty
ПисанеЗаглавие: Grown Ups(15-30.09)    Grown Ups(15-30.09)  Icon_minitimeЧет Сеп 16, 2010 11:46 am

хора пак казвам, като видите че е датата за новия филм не се стеснявайте да направите тема за него

филма аз го гледах преди време, хареса ми, накара ме да се усмихна, някак си е утеха че времето не заличава всичко у теб и все още можеш да си млад въпреки че външно не си.
и тъй като имам адския страх от остаряването това си беше доста позитивно послание за мен
Върнете се в началото Go down
http://theres-no-reality.blogspot.com/
Sunny`
Waking the demon
Waking the demon
Sunny`


Female
Брой мнения : 923
Age : 34
Registration date : 10.11.2007

Grown Ups(15-30.09)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Grown Ups(15-30.09)    Grown Ups(15-30.09)  Icon_minitimeПет Сеп 17, 2010 4:51 am

Съгласна съм с теб, Криси. Определено една поуките е, че дори по-възрастен човек може ад се забавлява, както децата стига да иска. Важно е децата да имат своето детство, защото когато пораснат всичко се променя-приоритети, желания, задължения. Загубиш ли всичко това накрая може и да съжаляваш, че не си се осъзнал по-рано. Децата са завладяни от компютърни игри, телефони, интернет и затова общо взето се развиват все по-бързо-достъпа до подобни средства за масова комуникация променя твърде рано съзнанието ми. И както бяхме учили в университета, за да можеш да изпитваш щастие е нужно понякога се върнеш назад към първобитното и начално :)
Върнете се в началото Go down
http://mythoughts-sunny.blogspot.com/
 
Grown Ups(15-30.09)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: Кино Клуб-
Идете на: