ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Metallica - 30 years anniversary at Fillmore!!!

Go down 
АвторСъобщение
NerdfighteR
Rebel
Rebel
NerdfighteR


Male
Брой мнения : 432
Age : 33
Registration date : 17.04.2011

Metallica - 30 years anniversary at Fillmore!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Metallica - 30 years anniversary at Fillmore!!!   Metallica - 30 years anniversary at Fillmore!!! Icon_minitimeВто Дек 06, 2011 10:01 am

Хора, не знам някой дали следи, но днес (на 5ти декември) започна седмица, в която Металика ще свирят 4 вечери във легендарната зала Филмор в Сан Франциско. Първата вечер беше абсолютно уникална, чак не ми се мисли за останалите...за първи път на живо свириха Carpe Diem Baby от Reload, за първи път изобщо Hate train - неиздадена песен от Death Magnetic, започнаха сетлиста с The Call of Kthulu, освен това изсвириха Damage Inc и Harvester of sorrow с Джейсън Нюстед!!! След това на сцената излязоха Апокалиптика и двете групи изсвириха заедно No leaf clover, както и уникално изпълнение на One, в което само Апокалиптика свирят, а Джеймс пее Rock Rock Rock

И това не е всичко..групата свири с Джон Маршъл, както и с Биф Бифорд от Saxon за Motorcycle man, както и Diamond Head за It's electric, The Prince, Helpless и Am I evil, а накрая всички групи и изпълнители за Seek and destroooooy Йеи Йеи Йеи Йеи

Не ми се мисли какво ще става нататък..
Rock Йеи хаха i rule!
Върнете се в началото Go down
NerdfighteR
Rebel
Rebel
NerdfighteR


Male
Брой мнения : 432
Age : 33
Registration date : 17.04.2011

Metallica - 30 years anniversary at Fillmore!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica - 30 years anniversary at Fillmore!!!   Metallica - 30 years anniversary at Fillmore!!! Icon_minitimeВто Дек 06, 2011 12:11 pm

А ето я и новата песен, пратена на всички metclubber-и -> HATE TRAIN!!!






Йеи Metallica - 30 years anniversary at Fillmore!!! 696739 drum i rule!
Върнете се в началото Go down
 
Metallica - 30 years anniversary at Fillmore!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: Музика :: Metal :: Metallica-
Идете на: