ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Sex Pistols ^^

Go down 
+7
Nienore Ninielle
MetalKitten
FIFS
Curse Of Me
Jade
Drained
The End Of An Era
11 posters
АвторСъобщение
The End Of An Era
Loser
Loser
The End Of An Era


Female
Брой мнения : 9
Age : 29
Location : Лондон
Registration date : 24.02.2008

Sex Pistols ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Sex Pistols ^^   Sex Pistols ^^ Icon_minitimeНед Фев 24, 2008 10:45 pm

Понеже във началото на раздела пише "пънк рок групи" видях,че няма нито една такава и реших да пусна тема за една таква истинска пънкрок група!Много си ги обичам!

Информация за Секс Пистълс:
Секс Пистълс са една от емблематичните групи на британския пънк рок, а и на пънка изобщо. Макар и записали само 1 официален студиен албум ('Never Mind The Bollocks. Here's the Sex Pistols.'1977) те оставят трайна следа в музиката. Групата има и много концертни и сборни албуми. Младежите са подтикнати да свирят от Малкълм Макларън, който става техен импресарио и гради имиджа им. Първоначалният състав на групата е Джон Лайдън (артистичен псевдоним Джони Ротън)- вокали, Стив Джоунс-китара, Глен Матлък-бас и Пoл Кук-барабани. Впоследствие Матлък е заменен с емблематичния басист Сид Вишъс, тъй като групата се е заела със създаването на ново движение-пънк културата, а старият басист "им напомнял за „Бийтълс“. Впоследстиве Матлък свири с тях на реюниъните им. Култовите песни на групата са God Save The Queen (станала Но.1 в английския чарт), Anarchy In The U.K., I Wanna Be Me и др. Те въвеждат нов стил на обличане, свирене и живот. Възходът на групата продължава само 3 години (1975–1978) поради смъртта на Сид Вишъс. Независимо от това те стават задължителна група за всеки пънкар.

Sex Pistols ^^ Sex-pistols

Ето още за тях:
http://en.wikipedia.org/wiki/Sex_Pistols
Върнете се в началото Go down
Drained
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Female
Брой мнения : 3600
Registration date : 06.11.2007

Sex Pistols ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sex Pistols ^^   Sex Pistols ^^ Icon_minitimeНед Фев 24, 2008 11:25 pm

единственото , коеот знам за тях е че са легендарни, и че са правили пънк рок
Върнете се в началото Go down
Jade
Enjoying the silence
Enjoying the silence
Jade


Female
Брой мнения : 75
Age : 30
Registration date : 14.02.2008

Sex Pistols ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sex Pistols ^^   Sex Pistols ^^ Icon_minitimeПон Фев 25, 2008 11:48 am

любимата ми група. най-любимата.
Върнете се в началото Go down
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Sex Pistols ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sex Pistols ^^   Sex Pistols ^^ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2008 4:28 pm

много ме радват хахах някой песни имат умопомръчителен край хаха песните са им убиец Йеи
Върнете се в началото Go down
FIFS
Living in the shadows
Living in the shadows
FIFS


Брой мнения : 122
Age : 30
Registration date : 05.04.2008

Sex Pistols ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sex Pistols ^^   Sex Pistols ^^ Icon_minitimeПон Апр 07, 2008 4:49 pm

ЖЕСТО КИ СААА love тфа ми е любимата групаа Rock пеят мн яко Rock имат супер диви песнички Rock
Върнете се в началото Go down
http://kefcheto.pforum.biz/index.htm
MetalKitten
Living in the shadows
Living in the shadows
MetalKitten


Female
Брой мнения : 108
Age : 30
Location : Pet Shop of Horrors
Registration date : 04.12.2007

Sex Pistols ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sex Pistols ^^   Sex Pistols ^^ Icon_minitimeЧет Май 01, 2008 1:30 pm

Sex Pistols <333 *откачена фенка блъска главата си в монитора*
ОБОЖАВАМ! ОБОЖАВАМ! ОБОЖАВАМ! ОБОЖАВАМ!
Снощи бях на God Save The Queen и танцувах по пижама с овце, показващи средни пръсти. Олеле, жестоки сааа <33333333
Върнете се в началото Go down
Nienore Ninielle
Loser
Loser
Nienore Ninielle


Female
Брой мнения : 7
Age : 30
Location : I exist within a world of imaginary numbers
Job/hobbies : stalking ppl
Registration date : 27.01.2009

Sex Pistols ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sex Pistols ^^   Sex Pistols ^^ Icon_minitimeВто Яну 27, 2009 9:03 pm

Такаам...
Както се вижда от аватара ми Пистълс са ми възможно най-най-най-най-най-най-ама НАЙ-любимата група ЕВЪР. ♥
Адекватно мнение за моите любимци не мога да кажа. Dance
Песни: Belsen was a gas, Something Else, Cmon Everybody, Bodies, God Save The Queen, Pretty Vacant, Prostitute, Satelite, EMI, New York ... не всъщност те слабо парче нямат^^
Концерти: Безспорен фаворит ми е San Francisco, Winterland, 1978 година. Дори и да е фаталния концерт, боготворя го. Ever get the feeling you're being cheated? Макар че и този в Dallas доста му съперничи^^
Документални филми: Харесвам Filth And The Fury...доста е ... информативен^^И даже имаше момент в който ми се искаше да се разплача. Но най си обичам Blood on the turntables. Просто ... велик. И да, The great rock n roll swindle, макар и да е лигня на Малкълм Макларън е велик и го гледах само заради Сид(ни)^^
Любим член на групата: Въпреки че се колебая между Джон(и) и Сид(ни) ще си кажа Сид^^^^^
Най-нелицеприятен ми член на групата : Глен Матлък. Оценявам всичко, което е направил но ... не.
За Сид: Мога с часове да говоря за него, все пак ми е нещо като role model...да, въпреки и да не е бил от най-големите гении на музиката е бил икона. Любимия ми негов цитат е "I don't care if you think I'm weird"
За Джон: В неделя малкото момче става на 53 ... oh yeah^^ Определено най-емблематичния глас в пънка (а аз само такова слушам хаха). А откачения му поглед рулз. Въпреки и да е остатък от недотолкова приятния менингит.

Знам че се олях, трябва да спра.
Обичам Пистълс ;d

Sex Pistols ^^ SexPistolsL_468x310
Върнете се в началото Go down
Spinning
Loser
Loser
Spinning


Брой мнения : 10
Age : 30
Registration date : 22.02.2009

Sex Pistols ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sex Pistols ^^   Sex Pistols ^^ Icon_minitimeПон Фев 23, 2009 8:37 am

Невероятни най-малкото. А Сид е невероятен. С невероятно сценично присъствие и ала бала. НО няма никакъв вкус за жени. Ама никакъв. Нанси ми прилича на травестит и двамата са ми странни заедно.
Любима песен ми е Something Else xD
Върнете се в началото Go down
PunksNOTdeaD
Loser
Loser
PunksNOTdeaD


Male
Брой мнения : 13
Age : 38
Registration date : 24.03.2009

Sex Pistols ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sex Pistols ^^   Sex Pistols ^^ Icon_minitimeЧет Мар 26, 2009 1:39 pm

Бих ви препоръчал филмите за Sex Pistols - The Filth And The Fury и Sid & Nancy :) Втория особено ще ви хареса, а и го има на български.
Върнете се в началото Go down
http://www.PunksNOTdeaD.net
Геф =]
Rebel
Rebel
Геф =]


Female
Брой мнения : 378
Age : 28
Location : wtf?
Job/hobbies : omg ?!
Registration date : 18.02.2008

Sex Pistols ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sex Pistols ^^   Sex Pistols ^^ Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 3:49 am

Ъ?
админа на пънкс нот дед ?
по дяволите :happy0195:

Секс пистълсссс влюбено човече влюбено човече влюбено човече

Ааа бтв съм забравила да добавя, че имам приятел който убийствено много прилича на Сид! влюбено човече
А на Сид - Да почива в мир
sad0120
Върнете се в началото Go down
http://nagradata.com/vote.php?id=4030
Drained
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Female
Брой мнения : 3600
Registration date : 06.11.2007

Sex Pistols ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sex Pistols ^^   Sex Pistols ^^ Icon_minitimeЧет Май 19, 2011 9:40 pm

Тъкмо са си свалям ''Sic and Nancy'' да го изгледам, че се каня от 50 години...
П.П. Вие как мислите, дали Сид е убил Нанси?
хаха
Върнете се в началото Go down
Hairspray Queen
Loser
Loser
Hairspray Queen


Female
Брой мнения : 10
Age : 28
Location : грСофия
Registration date : 29.06.2011

Sex Pistols ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sex Pistols ^^   Sex Pistols ^^ Icon_minitimeСря Юни 29, 2011 5:48 pm

Толкова любими песни имам...
Пистълс са велики а така!
Джони .. влюбено човече
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Sex Pistols ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sex Pistols ^^   Sex Pistols ^^ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Sex Pistols ^^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: Музика :: Punk-
Идете на: