ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Интервю с ~*Immortal Girl*~

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeСъб Мар 22, 2008 6:43 pm

Опааа
иоър търн!
соооу

1. Най-гадната ти случка?
2. Най-голямата ти излагация?
3. Най-забавната ти случка?
4. Най-прекрасната ти случка?
5. Какво мислиш за хита Кен Ли?
6. По колко пъти на ден посещаваш тоалетната?
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
-
Livin in Sin
Livin in Sin



Male
Брой мнения : 4065
Registration date : 12.12.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeСъб Мар 22, 2008 7:24 pm

The World Is Black написа:
Опааа
иоър търн!
соооу

1. Най-гадната ти случка?
2. Най-голямата ти излагация?
3. Най-забавната ти случка?
4. Най-прекрасната ти случка?
5. Какво мислиш за хита Кен Ли?
6. По колко пъти на ден посещаваш тоалетната?


Лелелел мой ред ли е вече о.О хаха

1.Ами като се замисля точно конкретно една нямам,може би са доста лоши случки и то се в даскало ..терор над мен от страна на ''милите'' ми съученици:opaaa:

2.Ами имам доста лоши случки,но най-гадната беше на един купон на който адски се напих :happy0167: Абе уж не пих много,там някво уиски и после джин,ама как съм ги пила,кво съм месила и аз незнам :хмм..: А последствията бяха кошмарни..за първи път повръщах адски много,танцувах на чалга и зели че ме документирали с няква кърпа с монетки такива на нея дет се мятат като се кълчиш :hahahaa: После една седмица се чудех къде да се скрия Blush Blush Blush

3.Ами най-забавната ми случка беше в 12 клас ч срок ,когато ходихме на екскурзия няколко човека от нашия клас и още 12 от сеседния..хах само като си спомня какви исцепки имаше :happy0194: Сварихме г-та ни ''леко''гола след баня,после пък един пич така се бе насвяткъл,че падна в кинефа...а за алкохола леле започнахме от следобед та до полунощ някъде и бяхме омесили доста неща,но бяхме в привидно добро състояние(нямаше повръщания и тем подобни неща)..просто като за настроение gay fight След тва нахлух с една френдка в съседната стая на др клас и ги подканих на тост(трезва не бих го направила)и после завъртяхме хореце и някой ни снима с камера..леле и тогава харесвах едно момче от същия този клас ауу Blush И танцувахме по едно време един до друг,абе беше яко и на сутринта си се усмихвахме и си говорихме вече даже хаха

4.Оххх ами най-прекрасната когато се влюбих за първи път влюбено човече Ооо толкова невероятно нещо ,че нямам думи Blush Blush Аз и още си го обичкам тоя човек влюбено човече

5.А ся ме згащи Blush Blush Blush Ами ако става въпрос за испълнението на оная от Мюзик айдъла дето се мисли за Марая Кери ,ами мога само да кажа:хахахах тая напрао е луда и тотално ме срази с тва испълнение..скъсах се от смях,незнам коя я е излъгал,че може да пее Blush :happy0195: :happy0196: :happy0194:

5.Хахахах убииствения въпрос а така! Ами знам ли точния брой хъхъхъ максимум по 6 пъти хахах Blush tooth
Върнете се в началото Go down
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeСъб Мар 22, 2008 8:26 pm

ми аз ще те продължа хаха

1. Кво мислиш за извънземните?
2. А за бирата?
3. А за хормоните?
4. А за градския транспорт?
5. А за междузвездни воини?
6. Секс?
7. Любима поза?
8. Любим алкохол?
9. девствена ли си? Ако не разкажи нещо за първия път?
10. А първата ти целувка?
11. А първата ти любов?
12. А първата ти роза?
13. Спрайт?

Спирам се xD
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
-
Livin in Sin
Livin in Sin



Male
Брой мнения : 4065
Registration date : 12.12.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeСъб Мар 22, 2008 8:53 pm

The World Is Black написа:
ми аз ще те продължа хаха

1. Кво мислиш за извънземните?
2. А за бирата?
3. А за хормоните?
4. А за градския транспорт?
5. А за междузвездни воини?
6. Секс?
7. Любима поза?
8. Любим алкохол?
9. девствена ли си? Ако не разкажи нещо за първия път?
10. А първата ти целувка?
11. А първата ти любов?
12. А първата ти роза?
13. Спрайт?

Спирам се xD

Ее аз обичам въпросите тъй че няма проблем доволно

1.Ами мисля,че съществуват някъде там в вселената и ни наблюдават,че са много по интелигентни от нас и не мисля,че са зелени на цвят и с антенки хаха

2.Оооо бирата е най-невероятното нещо за мен,обичам да си я пийвам по всяко време :party0012: Направо като сокче си я поемам хихихи

3.Оооо за тая лудница направо не ми споменавайте...тотално съм откачила на тая тема gay fight Ама като се замисля без тях сме за никъде :love0030:

4.Оооо тва е един огромен шит,ужас много мразя да пътувам с рейс особенно когато е тъпкан и кражби стават,абе ужас и с тия мангали и неприятната миризма оо нее.

5.Да си призная това фимче съм го гледала,ама нещо серийте ми се видяха много разбъркани и адски ме омота...иначе Хайден си е пич човека в епизодите намиг

6.ООооо това е мойта тема на последък от доста време насам Really Big Freak kissed Ами мисля,че е невероятно нещо особенно когато е изживяно с любим човек,две тела сливащи се в едно...оххх направо нз как даа се изразя хаха

7.Охх ами най-ме кефи мисионерската :lovely: и тази когато си върху сладура(ездачка ли беше не помня мн мн) Blush

8.Ооо ами любим най-любим ми е Водка Финландия :happy0167: ,ликьорчето,мартни с черешка и джин с тоник и лимонче,а и да не забравя шампанското :ny:

9.Ами дам все още съм девствена Blush само не се смейте Blush Просто не искам да избързвам в това отношение^.^

10.Ами не мога да кажа,че първата ми целувка беше нещо особено,даже и не ми хареса мн мн,беше в 7 клас

11.Ами първата ми любов беше като дете и беше доста ...аа как да кажа детска работа,ама си беше едно хубаво чувство,а и с момчето още сме приятели :shapka:

12.Хах явно аз съм най-странна тук,но още съм нямала първа роза от който и да е било,още се очаква тоз индивид който ще ми подари kissed

13.Охх малее тва е най-жестоката напитка i rule! Rock Направо си умирам от кеф да пия спрайт,невероятно е усещането Really Big Freak Rock Dance
Върнете се в началото Go down
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeСъб Мар 22, 2008 9:35 pm

Ааа споко и аз още не съм получавала роза хаха
тази година за първи път получих валентинка от момче, камо ли роза хаха

1. Какъв ти е телефоан, ай мийн марка?
2. Какво искаш от бъдещето?
3. Мерки?
4. Любима песен?
5. Идол?
6. Как разбра за нашето малко форумче? (коя от админките те принуди да се регнеш ? хаха )
7. Имаш ли плюшени играчки?
8. Любимата ти?
9. А първата ти?
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
-
Livin in Sin
Livin in Sin



Male
Брой мнения : 4065
Registration date : 12.12.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeНед Мар 23, 2008 1:39 pm

The World Is Black написа:
Ааа споко и аз още не съм получавала роза хаха
тази година за първи път получих валентинка от момче, камо ли роза хаха

1. Какъв ти е телефоан, ай мийн марка?
2. Какво искаш от бъдещето?
3. Мерки?
4. Любима песен?
5. Идол?
6. Как разбра за нашето малко форумче? (коя от админките те принуди да се регнеш ? хаха )
7. Имаш ли плюшени играчки?
8. Любимата ти?
9. А първата ти?

1.Ами Нокия 5200 е и много си го бичкам влюбено човече
2.Ами искам искам да успея да постигна целите който съм си набелязала,а най-важната на първо време е успешно да ми минат кандидатстудентските испити и да ме приемат доволно
3.Мерки?...ами знам ли може би трябва да съм още по упорита и постоянна в това което правя :dqdo:
4.Хмм сложно е да кажа точно и само една любима защото са доста,но бих казала всички на The Rasmus имат си определено значение за мен :lovely:
5.Ами идола ми не е само един а общо четерима Blush Ако трябва да говоря за всеки по оделно ,много ще се отплесна за това просто ще кажа ,че моя идол са The Rasmus Blush
6.Хахаха ,ами миличка никоя от адеминките не ме е принождавала сама попаднах на него и реших да се ръгна доволно
7.Дам имам и то адски много^.^
8.Ами любима мисля,че ми е плюшената ми кравичка от една мн скъпа за мен приятелка sad0126 Кравката винаги си ми седи до компа^.^
9.Първата ми плюшка беше Пинко розовата пантера и беше по голяма от мен,понеже аз бях едва на 5 години tooth
Върнете се в началото Go down
fluffy terrorist
Pretty Handsome Awkward
Pretty Handsome Awkward
fluffy terrorist


Female
Брой мнения : 2387
Age : 35
Location : на пътя между лудостта и отчаянието...и някъде в Кьолн
Job/hobbies : чанти и бъзици
Registration date : 09.11.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeНед Мар 23, 2008 2:26 pm

ето ме и мен!
1. мечтаеш ли много? Blush
2. какво ти е любимото занимание?
3. би ли се обвързала с някого без любов и
4. би ли правила секс за някакви облаги? (не само пари)
5. на колко сантиметра ток си се качвала най-много? хаха (нали сега си купих 12см та само това ми е в главата Really Big Freak )
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/lifeisrealandsoiam
-
Livin in Sin
Livin in Sin



Male
Брой мнения : 4065
Registration date : 12.12.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeНед Мар 23, 2008 2:58 pm

fluffy terrorist написа:
ето ме и мен!
1. мечтаеш ли много? Blush
2. какво ти е любимото занимание?
3. би ли се обвързала с някого без любов и
4. би ли правила секс за някакви облаги? (не само пари)
5. на колко сантиметра ток си се качвала най-много? хаха (нали сега си купих 12см та само това ми е в главата Really Big Freak )

1.Оо иска ли питане хъхъ та аз постоянно правя това 👶
2.Хмм ами любимо занимание ми е да свиря на китарката Интервю с ~*Immortal Girl*~ 696739 ,да слушам музичка и да ходя по концерти с приятели :shapka: (хах те май станаха няколко любими,ама нищо) намиг
3.Ами не,никога не бих го направила,природата ми е тъкава,че съм безнадеждна романтичка и вярвам в любовта love
4.Ами не и това не бих направила хаха все пак още съм от девствениците Really Big Freak ,сами правете изводите хаха
5.Ами най-високия ток на който съм се качвала беше в 10 клас и височината му бе 7 см tooth хахах и изглеждах дооста висока и ходих супер смешно като патка в калчища :happy0195:
Върнете се в началото Go down
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeНед Мар 23, 2008 5:07 pm

1. Защо The Rasmus?
2. Кой е любимия ти цвят?
3. Ако отидеш на самотен остров какво би взела със себе си?
4. Какво можеш да готвиш?
5. На какво животно се опреличаваш?
6. А на какво те опреличават приятелите?
7. Какво смятат приятелите ти за теб?
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeНед Мар 23, 2008 5:47 pm

ЮЮХХУУУУ Хелоу и от мене доволно

1) Искаш ли понякога да си друг човек?
2) В кой филм с кеф би се снимала?
3) Според теб големи ли са ти белите дробове, защото ако си тренирала плуване това е много добре, защото имаш голям гръден кош и добре развити бели дробове, а ако пушиш лошо... , не чакай това е другия въпрос хаха
4) Познай какво- Пушиш ли ? hit your head
5) Когато си плюеш дъвките къде го правиш, защото ако те хвана да ги плюеш на улицате ке те прикина!?!?! 👶
6) ТОМАААААААА ? намиг хахах ТОМАА RLZ влюбено човече
7) Как така слушаш рок, засрами се цяла България слуша чалга ти как се пръкна такава объркана, че слушаш РОК (forever) Freak

WTV Мойте огромни почитания, че си една от НАС доволно слушащите правната музика и че си як човек :love0038:
Върнете се в началото Go down
-
Livin in Sin
Livin in Sin



Male
Брой мнения : 4065
Registration date : 12.12.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeПон Мар 24, 2008 12:12 pm

The World Is Black написа:
1. Защо The Rasmus?
2. Кой е любимия ти цвят?
3. Ако отидеш на самотен остров какво би взела със себе си?
4. Какво можеш да готвиш?
5. На какво животно се опреличаваш?
6. А на какво те опреличават приятелите?
7. Какво смятат приятелите ти за теб?

1.Хмм ами каквото и да кажа едва ли ще е достатъчно обяснение,но ще пробвам най-просто^.^Те са мой идоли още от първия момент когато ги чух,а това беше в един доста труден период за мен и те се появиха като слънчевия лъч на спасението.Знам,че може да ви звуча откачено,но е тъка^.^Музиката,песните които правят всичко е невероятно за мен.....Те са моето вдъхновение да се боря за мечтите си,когато ми е зле песните им винаги ми действат като лексрасто^.^Както вече казах за мен те са едно цяло и това как са се борили да стигнат до тук винаги ще напътства и мен доволно
2.Ами любим цвят ми е черно Really Big Freak ,също синьото и зеленото^.^
3.Хмм преди винаги като са ми задавали този въпрос съм се чудила какво,но сега ще отговоря без да се замисля доволно ....бих взела със себе си китарата ми,любимия човек и аптечка със всичко неопходимо влюбено човече Интервю с ~*Immortal Girl*~ 696739
4.Ами доста неща мога да готвя,това ми е нещо като хоби,но не ми остава много време да го практикувам :/ Обичам да експериментирам,така,че може би почти всичко хъхъхъ каква скромност Really Big Freak tooth
5.Честно да си кажа не съм мислила по този въпрос,но сега като се замисля може би на зайче и гарван хах хем невинно хем не толкос невинно и доста ексцентрично tooth

6.Ами те ме опреличават на пантера или гарван хаха незнам защо тъка tooth
7.Ами за сега съм нямала оплаквания от тях....смятат ,че съм доста притеснителна личност и доста често ме обеждават че трябва да не е тъка ,ама Blush ,друго една приятелка на скоро ми каза,че не трябва вечно да се обвинявам за неща в които нямам вина,защото не съм наранила никой до сега с нищо,че мога добре да пазя тайни,че адски ги кефя по купони и ,че съм добра душа Blush Blush Незнам до колко е верно,но щом те казват им вярвам доволно
Върнете се в началото Go down
-
Livin in Sin
Livin in Sin



Male
Брой мнения : 4065
Registration date : 12.12.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeПон Мар 24, 2008 12:28 pm

Rot For Me написа:
ЮЮХХУУУУ Хелоу и от мене доволно

1) Искаш ли понякога да си друг човек?
2) В кой филм с кеф би се снимала?
3) Според теб големи ли са ти белите дробове, защото ако си тренирала плуване това е много добре, защото имаш голям гръден кош и добре развити бели дробове, а ако пушиш лошо... , не чакай това е другия въпрос хаха
4) Познай какво- Пушиш ли ? hit your head
5) Когато си плюеш дъвките къде го правиш, защото ако те хвана да ги плюеш на улицате ке те прикина!?!?! 👶
6) ТОМАААААААА ? намиг хахах ТОМАА RLZ влюбено човече
7) Как така слушаш рок, засрами се цяла България слуша чалга ти как се пръкна такава объркана, че слушаш РОК (forever) Freak

WTV Мойте огромни почитания, че си една от НАС доволно слушащите правната музика и че си як човек :love0038:

Първо искам да ти благодаря за милите думи :love0038: ,и аз се радвам,че съм част от този форум и,че познавам толкова страхотни хорица^.^И ти си страхотна :love0038:

1.Ами дам доста често ми се е искало да съм някой друг,да не съм това което съм просто защото ми е било оттекчено от всичко,дори и от това,че съм момиче,но честно казано вече не мисля,че искам да съм някой друг...харесвам се тъкава каквато съм и ще допренеса с това един ден за някоя добра кауза :character0093:
2.Хммм ами филмите са няколко доволно Направо ще ги изредя хъхъх :Гарвана(с Брандън Лий),Властелина на пръстените,Рок училище,Време за рок,Рок звезда и Безсмъртните Тък намиг
3.Ами незнам до колко са големи,но в 6 и 7 клас тренирах плуване та се надявам поне да са в добро здраве доволно
4.Ами не не пуша вече ,иначе миналата година имаше период от рамките на 3 месеца в които пуших(хаха до колко съм пушила и аз незнам),но в крайна сметка ги отказах Dance
5.Хах,ами по принцип не ги плюя,просто ги зимам с два пръста и ги пускам в някой кош доволно
6.ООооооооо Томата е пииииич,той ще спечели бееееее Rock Rock Rock Тва е човека го заслужава,а не кат някой дето само се жабят хаха
7.Ами явно съм някое извратено създание,плод на някой болен мозък Really Big Freak :werewolf: :happy0195: ..бях едно лудо хлапе слушащто роооооок,не че нямах период в който бях повлияна от приятели ,хаха тогава слушах поп(да си призная,но се радвам,че пак съм си аз вече от доста годинки..хъхъ старото рок куче веее Blush Rock Rock Rock
Върнете се в началото Go down
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeВто Мар 25, 2008 6:49 pm

Йо ЙО It's me ..... AGAIN нях нях енд нау ... PR TIME доволно :

Вървиш си най- спокойно по улицата и кого да видиш ЛАУРИ - яде сладолед и се капе целия от пръстите та чак до коленете има хаха ахах (слаур). Ти изпадаш в тих ужас и започваш да ......... ????

2ри вариант: Вървиш си по улицата (не си мисли че ще се отървеш от тая улица задължителен елемент е няяяяняняняня ) и се сещаш, че си си забравила у вас .....ъъъъъ чорапите (ок да предположим че си забравила да си обуеш чорапи hit your head ) и изведнъж правиш завой на 180 гардуса и се блъскаш челно с ЛАУРИ хаха и му омазваш сладоледа по цялата черна, яка , полепнала по него черна риза намиг ??? Какво правиш???

3ти вариант: Таааа вървиш си по улицата и най- спокойно дишаш и живееш докато един вагабонтин (тая дума ме убива) ти издърпва раницата и тръгва да бяга с нея. Ти почваш да викаш след него " СТОЙ!!! Спри ЕЙЙЙЙЙЙЙ!!!!!!!!!!!!!" Ииииии тогава един много хубав, чаровен и сладък сладур тръгва да тича след ония. Ти застиваш на едно място без да знаеш какво да правиш и започваш да се въртиш в кръг от паниката, която те е обсебила.Изведнъж един много приятен глас зад теб казва"Амммм извинете май тази раница е ваша". Ти се обръщаш и виждаш ЛАУРИ .........???

приятно мислене на отговори доволно
Върнете се в началото Go down
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeВто Мар 25, 2008 7:27 pm

Бо пак е правила куизчета хаха

1. Питах ли кое ти е любимото аниме?
2. Какво мислиш за Япония?
3. А за ясновидците? (гледам Ясновидци и слушам саундтраци към анимета хаха)
4. Вярваш ли във свръхестественото?
5. А в магията (тип Хари Потър)?
6. А в какво не вярваш? (общо)
7. А в какво вярваш?
8. Любим аниме герой?
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
-
Livin in Sin
Livin in Sin



Male
Брой мнения : 4065
Registration date : 12.12.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeСря Мар 26, 2008 5:50 pm

Rot For Me написа:
Йо ЙО It's me ..... AGAIN нях нях енд нау ... PR TIME доволно :

Вървиш си най- спокойно по улицата и кого да видиш ЛАУРИ - яде сладолед и се капе целия от пръстите та чак до коленете има хаха ахах (слаур). Ти изпадаш в тих ужас и започваш да ......... ????

2ри вариант: Вървиш си по улицата (не си мисли че ще се отървеш от тая улица задължителен елемент е няяяяняняняня ) и се сещаш, че си си забравила у вас .....ъъъъъ чорапите (ок да предположим че си забравила да си обуеш чорапи hit your head ) и изведнъж правиш завой на 180 гардуса и се блъскаш челно с ЛАУРИ хаха и му омазваш сладоледа по цялата черна, яка , полепнала по него черна риза намиг ??? Какво правиш???

3ти вариант: Таааа вървиш си по улицата и най- спокойно дишаш и живееш докато един вагабонтин (тая дума ме убива) ти издърпва раницата и тръгва да бяга с нея. Ти почваш да викаш след него " СТОЙ!!! Спри ЕЙЙЙЙЙЙЙ!!!!!!!!!!!!!" Ииииии тогава един много хубав, чаровен и сладък сладур тръгва да тича след ония. Ти застиваш на едно място без да знаеш какво да правиш и започваш да се въртиш в кръг от паниката, която те е обсебила.Изведнъж един много приятен глас зад теб казва"Амммм извинете май тази раница е ваша". Ти се обръщаш и виждаш ЛАУРИ .........???

приятно мислене на отговори доволно

Лелеле какви въпроси Blush Ами едва ли бих реагирала по особено различни начини,но сега ще си каже

1.Такам значи испадам в тих ужас иии започвам...да треперя като лист и не мога да повярвам на очите си,гледам втрещено няколко секунди,после се съвземам и отивам към него ии му казвам,че е адски сладък целия омазън в сладолед иии после ъъъ нужно ли е да расправям подробности Blush Blush Blush tooth

2.Охх ами ще му се извиня и ще му помогна да се почисти*вади и предлага кърпичка*ии докато го почиствам така лекооо го цункам по вратлето и после го каня някаде на почерпка да му се реванширам kissed

3.Ами ще му благодаря с заекващ глас и ще го гушна и послееее kissed kissed kissed ...и пак ще замълча за след тва,ако може Blush

Извинете за кратките отговори,ама ако продължа ще стане страшнооо gay fight Blush gay fight :werewolf:
Върнете се в началото Go down
-
Livin in Sin
Livin in Sin



Male
Брой мнения : 4065
Registration date : 12.12.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeСря Мар 26, 2008 6:02 pm

The World Is Black написа:
Бо пак е правила куизчета хаха

1. Питах ли кое ти е любимото аниме?
2. Какво мислиш за Япония?
3. А за ясновидците? (гледам Ясновидци и слушам саундтраци към анимета хаха)
4. Вярваш ли във свръхестественото?
5. А в магията (тип Хари Потър)?
6. А в какво не вярваш? (общо)
7. А в какво вярваш?
8. Любим аниме герой?

1.Ами Наруто и Наруто Шипуден,Блууд+...и това са Really Big Freak
2.Ами една страна с много богата култура и история.Определено бих искъла да я посетя някой ден^.^Освен страхотни анимета правят и страхотни филми на ужасите и имат готина рок музичка Rock
3.Ами хъхъхъ знам ли има ги всякви и шарлатани и такива дето незнаеш дали найстина ти говорят истината и как познават,абе мани незнам,не съм мислила мн мн tooth :sign0002:
4.Мммм дам определено мисля,че е възможно да има нещо вярно в цялата тая работа хаха то и ний сме свръхестествени значи вярвам worship tooth
5.Ами както казвам няма невъзможни неща,но по принцип не съм присъствала лично на истинска магия тъка ,че за сега не мога да кажа дали вярвам или не напълно :Р
6.Не вярвам амииии...май няма такова нещо в което да не вярвам освен в магий*не напълно*хаха Really Big Freak
7.Вярвам в себе си,в любовта,в Бог и извънземните,абе Няма невъзможни работи както казах намиг Хах вярвам и в задгробния живот даже Really Big Freak
Ами любим или по скоро любими:Саске,Хаджи и Неджи а и Какаши влюбено човече влюбено човече влюбено човече влюбено човече
Върнете се в началото Go down
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeСря Мар 26, 2008 6:38 pm

КАКАШИ-СЕНСЕЙ!!! влюбено човече

1. Обичаш ли сладко?
2. Кое ти е любимото сладкишче?
3. Кола или Спрайт?
4. Уич?
5. Уил?
6. Аз?
7. Добре какво те кара да вярваш в любовта? (чела си ми мнението, обори ме, ако ти се занимава)
8. Щастлива ли си?
9. А какво те прави щастлива?
10. ТОМАААА?
11. Играеш 7 минути в рая и ти се пада Саске (пуф), какво ще се случи?
12. Гледала ли си Блийч? Ако да кой ти е любимец? Ако не: ГЛЕДАЙ ГОО!
13. Любимо животно?
14. Спагети?
15. Израстнала ли си с музиакта на Дони? (пак гледам Мюзик Айдъл)
16. Стоян или Елена?
17. Иван лудия?
18. Да спирам ли вече? Изплаших ли те достатъчно? хаха
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
-
Livin in Sin
Livin in Sin



Male
Брой мнения : 4065
Registration date : 12.12.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2008 1:41 pm

The World Is Black написа:
КАКАШИ-СЕНСЕЙ!!! влюбено човече

1. Обичаш ли сладко?
2. Кое ти е любимото сладкишче?
3. Кола или Спрайт?
4. Уич?
5. Уил?
6. Аз?
7. Добре какво те кара да вярваш в любовта? (чела си ми мнението, обори ме, ако ти се занимава)
8. Щастлива ли си?
9. А какво те прави щастлива?
10. ТОМАААА?
11. Играеш 7 минути в рая и ти се пада Саске (пуф), какво ще се случи?
12. Гледала ли си Блийч? Ако да кой ти е любимец? Ако не: ГЛЕДАЙ ГОО!
13. Любимо животно?
14. Спагети?
15. Израстнала ли си с музиакта на Дони? (пак гледам Мюзик Айдъл)
16. Стоян или Елена?
17. Иван лудия?
18. Да спирам ли вече? Изплаших ли те достатъчно? хаха

1.Дам адски много обичам сладко^.^
2.Хммм,ами конкретно едно нямам,абе направо всички сладкиши Really Big Freak :character0104:
3.Ухх направо ме забатачи хаха,ами спрайт :)
4.Ами Уич е готино комиксче колекционирах го някъде до 40 брой и после спрях,нз защо явно кредитите са ми дошли в повече!Абе беше си много готино докато го четях хихи^.^
5.Хммм Уил е готинка да,но не ми бе фаворитка^.^А да не говорим за пича и Мат хъхъ gay fight
6.Ooo ти си супер сладурче,адски ме кефкаш :love0038:
7.Ооо определено не мисля,че мога да те оборя,а и все пак всеки има право на мнение и не искам да налагам своето си.Ами вярвам в любовта ,защо?..и аз нз точно защо,явно това е желанието на сърцето ми.Пък и въпреки депресийте ми понякога,продължавам да вярвам в нея..тя ме поддържа жива,независимо дали страдам или не заради нея :lofka:
8.Ами не мога да кажа ,че живея в някакво пълно щастие,но все пак съм щастлива^.^
9.Ами музиката,семейството,приятелите мечтите които преследвам и не на последно място един по специален човек love
10.Ооо ТОМААА рулзззз ,той е най-добрия и ще спечели на пук на сички чалгиии finger
11.Ъм малко не схванах как така да играя 7 минути в рая и Саске да ми се падне хих леко съм тъпа и tooth ,но да речем,че ако ми се падне няма да му простя по никой параграф :rolleye0012:
12.Aми все се каня да го почна и все не ми остава време,но при първа възможност ще го направя^.^
13.Ами всичко що е от порода котки,кучетата и ГАРВАНИТЕ :lovely:
14.Ммм спагетки обичам,но само,ако аз съм си ги правила :sign0188:
15.Ммм нем даже изопщо не съм го слушала никога 0.о
16.мм нямам си и на представа 0.о
17.Хахах ами какво да кажа лудия си е луд и си личи от километър хъхъх :happy0195:
18.Хахаха оо не си ме исплашила ни най-малкооо :krisi: ..аз съм силен упонент :flex:
Върнете се в началото Go down
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeЧет Мар 27, 2008 4:16 pm

ОЙ Този път няма да те мъча с RP :) хахах сега с друго хаха

1) Била ли си някога на рок концерт и кой беше първият?
2) Ако не - на коя банда искаш да ти е първия рок концерт?
3) Сега незнам какво си отговорила така че ще го пиша в бъдещо мечтателно време (не го мисли какво е това време сега си го измислих мммда май си личи де) Тааа така че питам къде би искала да бъде концерта в БГ или чужбина???
4) ОК Представи си че си на концерт на The Rasmus ииии го опиши: Какво според теб ще е най- якото да се случи на него, какво ще направиш, кои песни ще пеят, ще се снимаш ли с групата, ще се качиш ли в буса им....... АААААААААА Dance gay fight не си ли мислила за тея неща?
5) Какви момчета харесваш?
6) Какво правиш когато вали?
7) Кога си тъжна? надявам се не когато вали доволно хаха доволно
8) Кажи ми името на песента, която и след 20 години да я чуеш винаги ще изкарва усмивката на лицето ти love


ииии накрая едно голямо

ТОМАААААААААААААААААААААА хаха awwww love that man love
Върнете се в началото Go down
-
Livin in Sin
Livin in Sin



Male
Брой мнения : 4065
Registration date : 12.12.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeПет Мар 28, 2008 5:26 pm

Rot For Me написа:
ОЙ Този път няма да те мъча с RP :) хахах сега с друго хаха

1) Била ли си някога на рок концерт и кой беше първият?
2) Ако не - на коя банда искаш да ти е първия рок концерт?
3) Сега незнам какво си отговорила така че ще го пиша в бъдещо мечтателно време (не го мисли какво е това време сега си го измислих мммда май си личи де) Тааа така че питам къде би искала да бъде концерта в БГ или чужбина???
4) ОК Представи си че си на концерт на The Rasmus ииии го опиши: Какво според теб ще е най- якото да се случи на него, какво ще направиш, кои песни ще пеят, ще се снимаш ли с групата, ще се качиш ли в буса им....... АААААААААА Dance gay fight не си ли мислила за тея неща?
5) Какви момчета харесваш?
6) Какво правиш когато вали?
7) Кога си тъжна? надявам се не когато вали доволно хаха доволно
8) Кажи ми името на песента, която и след 20 години да я чуеш винаги ще изкарва усмивката на лицето ти love


ииии накрая едно голямо

ТОМАААААААААААААААААААААА хаха awwww love that man love

1.Ами по принцип не съм била на нито един концерт на чуждестранна група иначе на БГ съм била.
2.Ами бих искала първият ми рок концерт да беше на The Rasmus,о няма да е на тях ,а на Apocalyptica тази година Rock
3.Ами честно казано си нямам и на идея и на двете места става,но май по би ми се искало да е в чужбина..знам ли така ще имам възможноста да видя и друга страна,нови места и хора :party0012:
4.Охаа много ясно,че съм мислила за тези неща как иначе :lofka: Ами аз най- добре да го давам от начало хах,ами като за начало какво бих направила?..ами ще се застопоря един ден преди концерта пред мястото където ще е за да се вредя най-отпред до сцебата хих и ще се разплача и ще се разтреперям като листо и може да ми се завие свят ,но няма да припадам,че да не испусна шоуто и после ще се разпищя и лелееее ще се разбия от кеф и знам ли кой песни ще пеят,ами от предстоящия албум и от старите..примерно:Bullet,Ice,Guilty,In the shadows,Chill,не бих отказала и на Open My Eyes(но нея са я испълнявали само един път на живо ),хах иначе щеше да е яко да я испълнят като поздрав за мен(най-ненормалната в публиката хаха) :lovely: ,ами такам после автографи ооо дааа как иначе на къде без тях оо леее и снимки даже ще искам с всеки по отделно и една обща с всички :lovely: (колко съм скромна само хъхъ)Ами така си го представям в опщи линий,а и не бих отказала да се къча в буса им така ще имам време да си поговоря с тях и ще е прекрасно оххх sad0120 sad0120 sad0120
5.Ами аз по принцеп не съм кой знае колко притенциозна,а и не си търся перфектният защото такъв няма.Ами харесват ми мом4ета с дълги коси(имам слабост към по дълги коси просто ауу :lofka: ),мм да е сладичък и да има нещо необикновенно в очите и погледа което да ме плени,да е естествен и да не се прави на такъв какъвто не е само за да се хареса на хората,да ме харесва такава каквато съм ,да е добричак и миличък хахах май доста станаха,но е това в опщи линий Really Big Freak
6.Ооо това е любимото ми време,направо се наслаждавам да гледам как вали и да мечтая ахх страхотно е.Най-често сядам до прозореца на дивана,пускам си приятна музичка и се отпускам просто :plaj:
7.Хахах ами тъжна съм когато всичко живо е забравило за мен все едно не съм съществувала никога,също когато някой близък ме нарани..чувствам се ужасно зле тогава,а да не забравя да добавя и любимото състояние заради което доста често съм тъжна ЛЮБОВТА...
8.Хммм доста сложен избор ще да е това и отговора е ясен по принцип,защото песните са само на една единствена група,но ще кажа просто In The Shadows love ,това е песента от която започна всичко по красиво в живота ми,може да звучи комерсиално понеже всички нея казват,но просто за мен има специално значение^.^


О даааа ТОМААААААА РУЛЗЗЗЗЗЗЗЗЗ ще добавя и аз хихих Rock
Върнете се в началото Go down
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeСъб Мар 29, 2008 5:02 pm

Емииии какво да ти кажа освен пак IT'S TIME! нях нях

1)Такаааааа ако беше в HEROES кой щеше да бъдеш (демек силите му)
2)Но иначе измисли си някоя своя специялна сила, с която да се справяш с живота си на обикновен млад човек, а не на американски млад човек хаха
3) АААаааааа сега няколко тъпи върпоса :
а) Кой ти е любимия цвят?
б) Имаш ли домашен любимец?
в) Имаш ли брат или сестра?
г) Колко ти е дълга косата? hit your head
д) Какви плакати имаш на стената си?
е) По какво учиш с кеф?
ж) Какви книги четеш пак с кеф?
з) Каква ти е мечтата да бъдеш, но онази нереалната, която знаеш че няма да се сбъдне?
и) На кое най- много sux? хахах дано ме разбра, нещо много смотано го написах
й) Кой ти е любимия филм?
4) Искаш ли да промениш нещо в себе си?
5) Как я караш днеска? доволно
Върнете се в началото Go down
-
Livin in Sin
Livin in Sin



Male
Брой мнения : 4065
Registration date : 12.12.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeСъб Мар 29, 2008 9:17 pm

Rot For Me написа:
Емииии какво да ти кажа освен пак IT'S TIME! нях нях

1)Такаааааа ако беше в HEROES кой щеше да бъдеш (демек силите му)
2)Но иначе измисли си някоя своя специялна сила, с която да се справяш с живота си на обикновен млад човек, а не на американски млад човек хаха
3) АААаааааа сега няколко тъпи върпоса :
а) Кой ти е любимия цвят?
б) Имаш ли домашен любимец?
в) Имаш ли брат или сестра?
г) Колко ти е дълга косата? hit your head
д) Какви плакати имаш на стената си?
е) По какво учиш с кеф?
ж) Какви книги четеш пак с кеф?
з) Каква ти е мечтата да бъдеш, но онази нереалната, която знаеш че няма да се сбъдне?
и) На кое най- много sux? хахах дано ме разбра, нещо много смотано го написах
й) Кой ти е любимия филм?
4) Искаш ли да промениш нещо в себе си?
5) Как я караш днеска? доволно

1.Ами може да е смешно ,но или Нейтън(да летя) или Клод(да ставам невидима)..ммм щеше да е страхотно 👶
2.Хмм,ами нямам идея не съм мислила за това о.О Може би да спирам времето когато си поискам Really Big Freak ,дам това ще да е лелел какви неща само ми се развъртяха ис акъла ххъхъ
3.
а)ами черното,синьото и зеленото
б)дам даже два хихих
в)м нем,самичко съм
г)хммм,ами в момента до кръста влюбено човече
д)хиххи ами всички са на The Rasmus и Лаури :lofka: ,а и на вратата имам един на Джони Деп(ако се брои де)
e)ами по музика и всичко свързано с нея,също и география и английски и финландски
ж)ами като жанр без значение,но на последък се зачитам в книгите на Пауло Коельо
з)Хммм ами тази нереалната е да бъда вампир love охх щеше да е страхотно
и)разбрах те намиг ...ами знам ли може би на доста неща,на расиститене,на чалгата,на лицемерието и т.н.
й)Хмм ами любими са ми Гарвана (с Брандан Лий-РИП sad0120 ,Властелина на пръстените и трите части,Кралицата на прокълнатите,Време за рок,Трите нинджи(1 част) още от дете ххихи и дам,аа и Наем много хубав мюзикъл^.^
4.Ами в външният вит нищо,ам може би в характера не искам да съм толкова чувствителна и към най-малкото нещо и искам да не ме хваща паниката толкос а да съм по отпусната^.^
5.Ами много добре,на кафенце с приятелки ,после фризьорче и след това по гребната ни база с кучето и снимки си правих и накрая запих бира с една френдка
:party0012:
Върнете се в началото Go down
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeПон Мар 31, 2008 3:12 pm

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

хахах така направо:
1) ако пишеш текст за песен за какво би писала?
2) Как би искала да се казваш?
3) Кой са думите които на трудно произнасяш?
4) Кои предрасъдаци би искала да преодолееш?
5) Ето сега един тъп въпрос: обичаш ли да се снимаш и яяяя дай насам любимата си снимка (твоя Freak )
6) Какъв цвят искаш да ти е косата? о.О :)
Върнете се в началото Go down
-
Livin in Sin
Livin in Sin



Male
Брой мнения : 4065
Registration date : 12.12.2007

Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitimeПон Мар 31, 2008 7:45 pm

Rot For Me написа:
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

хахах така направо:
1) ако пишеш текст за песен за какво би писала?
2) Как би искала да се казваш?
3) Кой са думите които на трудно произнасяш?
4) Кои предрасъдаци би искала да преодолееш?
5) Ето сега един тъп въпрос: обичаш ли да се снимаш и яяяя дай насам любимата си снимка (твоя Freak )
6) Какъв цвят искаш да ти е косата? о.О :)

1.Ами бих писала за това което чувствам и ми идва от вътре,за нещата които преживявам...знам ли и аз не съм мислила мн мн намиг
2.Хммм ами Лаура щеше да е идеално Really Big Freak
3.Ами мисля,че Обичам те и съжелявам,нз защо явно трябва наистина да идват дълбоко от сърцето ми и да ги чувствам наистина за да ги кажа :/
4.Хммм кой ли,ами не мисля,че имам вече останали такива хахаха,може би за секса и те ще си останат не искам да ги преудолявам мн мн хах в смисъл не бързам с нищо да го правя тъка че ....
5.Хих ,ами дам много обичам,даже адски и ще ти дам последната ми снимка която адски си я харесвам хаха отново с дълга гривааа се казва :happy0195: http://a786.ac-images.myspacecdn.com/images01/62/l_0d283c81059255360e7a039310f88c11.jpg
Blush
6.Aми честно казано си я харесвам такава каквато е:гарваново черна :lofka: и не бих си я променила Rock
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интервю с ~*Immortal Girl*~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю с ~*Immortal Girl*~   Интервю с ~*Immortal Girl*~ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Интервю с ~*Immortal Girl*~
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Интервю с Уил
» Интервю с Уил !
» Интервю с Rot For Me
» интервю с fluffy terrorist
» Интервю с *Disenchanted* !

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: Interview-
Идете на: