ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Guns N' Roses

Go down 
+13
tommeh
NikolVanDrakus
Ligeia Macabre
Laziale
honcky
Concrete Angel
gosh
AxL'
Д-р АЛУ
*OneX*
-
[Криси]
Curse Of Me
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
tommeh
Loser
Loser



Брой мнения : 1
Age : 32
Registration date : 04.02.2009

Guns N' Roses - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guns N' Roses   Guns N' Roses - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 04, 2009 10:57 pm

хахах доста се смях като четох :) Какво сте толкова влюбени в слаш ? Вярно с китарата е добър, но има далеч далеч по добри. Дори в момента Robin Finck и Bumblefoot свирят ПРЕКРАСНО. А доколкото Аксел - Най великия frontman. И това не го казвам аз :) Вярно прави проблеми, но първо ВИЕ НЕЗНАЕТЕ КАКВА Е ПРЕЧИНАТА за развалянето на стария гънс :) Ако си мислите че кат четете някви жалки статии по интернет написани от някфи глупаци... е лъжете се :) аксел роуз когато запее блести. Докато слаш като засвири не блести( вярно добър е но чак толкоз..) блестят хора като Джими Хендрикс, Еди Ван Хален, Пол Гилбърт, Тони айоми и т.н. и т.н. :)

Гледайте концерта на Rock am ring 2006 и ще разберете за какво подяволите говоря :) Най вече чуйте Knocking on heavens door, както и Welcome to the jungle да чуете какъв мощен глас вади в началото Аксел. А за дуета с Себастян Бах просто нямам коментар, перфектни.

А за пича дето мисли че скид роу са по добри ще му кажа че и 2те групи са уникални и не мисля че е правилно да се сравняват защото и мотли крю ще се намиси :P

Просто чуйте концерта да видите в момента какъв е гласа на Аксел - https://www.youtube.com/watch?v=sSXFPzgnV9g&feature=PlayList&p=CE54FF73F9BC7E06&index=0&playnext=1 - изгледайте го ако обичате:) най вече след 1;10 сек.

също така и welcome to the jungle - https://www.youtube.com/watch?v=GWv9aXnO22A - сравнявайте как пееше НА ЖИВО през 80-те и началото на 90-те :) Тепърва ще видите какви гласови данни има аксел :)

И ще ме извинявате ама Велвет имат ЕБАХТИ И УЖАСНИТЕ ПЕСНИ само 1-2 се отличават.
Върнете се в началото Go down
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Guns N' Roses - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guns N' Roses   Guns N' Roses - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 12:02 pm

Верно не знаеме прЕчината, или поне аз не знам прЕчината, но пък това не ми прчи да смятам Аксел за боклук (и това не го казвам аз).
Не мога да разбера какви хора сте вие, въобще не приемате личния избор на другите! НЕ харесваме Аксел, какво ще ни съдиш? Ще ни принудиш да го харесваме?
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
NikolVanDrakus
Enjoying the silence
Enjoying the silence
NikolVanDrakus


Female
Брой мнения : 55
Age : 30
Registration date : 02.02.2009

Guns N' Roses - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guns N' Roses   Guns N' Roses - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 6:44 pm

A Hat Full Of Sky написа:
Верно не знаеме прЕчината, или поне аз не знам прЕчината, но пък това не ми прчи да смятам Аксел за боклук (и това не го казвам аз)...

именно =)

а докато слушах дуета със Себастиан се убедих, че е по-добър от Аксел
Върнете се в началото Go down
Spinning
Loser
Loser
Spinning


Брой мнения : 10
Age : 30
Registration date : 22.02.2009

Guns N' Roses - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guns N' Roses   Guns N' Roses - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 22, 2009 4:50 pm

Ох на какви глупости се начетох в тази тема, идея си нямате.

Всичко тук е вманиачени хора, превъзнасящи Слаш. На повечето от вас ви личи, че си нямате и понятие от Гънс, ама никакво (:
Повечето от вас следват философията "Слаш е велик, Аксел съкс".

Какво обаче става с другите членове? Дъф,Стив и Изи? Те да не бе никога да не са били част от групата. Само едно уточнение, че след напускането на Изи, групата няма авторски парчета. Нима Слаш е толкова велик?

На мен любимци от групата са ми Аксел и Изи пък (:

Демокрацията си беше гениалин албум, надминаващ всичко правено от Велвет. Не ме разбирайте погрешно аз обичам Велвет дълбоко. И оттам любимец ми е Скот, защото единствено той не е вдървен по концерти. А Слаш ми става адски смеше,когато почне да свири някое соло на песен на Stone Temple Pilots. Дъфф от своя страна не знае какво да прави О: Та пак към албума. Всяка песен е уникална. Въпросът е,че повечето хора са предубедени.

Соловата кариера на Изи е уникална.п Е добре де не съм слушала всичко, но само 6 албума намерих.

И са Аксел и Бах. Да на Бах гласът му е по-мощен, но Аксел е по-артистичен или поне беше...
Върнете се в началото Go down
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Guns N' Roses - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guns N' Roses   Guns N' Roses - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 22, 2009 5:01 pm

Охх айде почна се отново с критукаванията... кво ви става бе?!? Кво търсите винаги да се заядете... всеки си има мнение. Писна ми от всичко знаещи хора... ти да не си се родила знаеща!?! Кво се правиш на велика с мнението си. Аз пък харесвам музиката на Гънс, харесвам повече Слаш от Аксел и точка. Какво не съм стойноста да ги слушам ли?!?! Еб*си
Върнете се в началото Go down
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Guns N' Roses - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guns N' Roses   Guns N' Roses - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 22, 2009 5:12 pm

*роваи си Про-рок с цитата*
цитирам: "Всяка вечер хиляди хора дават парите си, за да видят един самовлююбен, вечно закъсняващ за шоутата си егоцентричен човек, който лъже феновете си вече 10 години с някакви обещания за китайска демокрация"
и още един цитат по темата, пак от Про-Рок: "Зад сцената се разхождаха мърморещи и недоволни хора, а пред нея беше пълно с други такива. За цялото турне Аксел направи само един саундчек и се появяваше точно преди да излезе на сцената. Това не бяха Guns, а Axl Rose и приятели. тъжна история"

Само си правете изводи. Хората са били на турне с тях, повече истина от това няма на къде =]
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
Spinning
Loser
Loser
Spinning


Брой мнения : 10
Age : 30
Registration date : 22.02.2009

Guns N' Roses - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guns N' Roses   Guns N' Roses - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 23, 2009 8:20 am

Не съм се родила научена. Въпросът е, че какъвто и да е Аксел той не е самовлюбената к*чка, която го изкарват медиите.

Да гаден е, да лигави се, но какво от това?
това е част от неговата уникална личност. и мога да ви кажа, че в сравнение с Джим Морисън например Аксел е дете за пример.

А Слаш...еми нека кажем, че е малоумно да смесва китарите си с гръндж вокалист като Скот. Добре че Скот го напусна. И сега въпросният велик китарист се чуди какво да прави, а Аксел, той се чуди как а ни забаламоса повече xD

edit: разни ми по-скоро това "blame Axl for everything" течение. Не друго. Харесвайте Слаш, лошо няма, но и той има вина за раздялата :Р
Върнете се в началото Go down
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Guns N' Roses - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guns N' Roses   Guns N' Roses - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 23, 2009 12:13 pm

Аз мисля, че няма нужда да коментирам, цитатите си казаха точното ми мнение =]
пък и ми стигат споровете за тая седмица хаха
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
OptX///mOE^_~
Living in the shadows
Living in the shadows
OptX///mOE^_~


Female
Брой мнения : 123
Age : 28
Location : Където мога! In the ..'^Earth^_~
Registration date : 07.02.2009

Guns N' Roses - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guns N' Roses   Guns N' Roses - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 14, 2009 1:24 pm

няма спор че групата си е хипер готинка!! Йеи
Върнете се в началото Go down
Inn Almighty
Enjoying the silence
Enjoying the silence
Inn Almighty


Female
Брой мнения : 58
Age : 29
Location : two steps behind you
Job/hobbies : спане
Registration date : 06.11.2009

Guns N' Roses - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guns N' Roses   Guns N' Roses - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 02, 2010 12:22 pm

Страхотни са. Не са ми любимата група, но наистина имат адски песни.

Аксел никога не съм го харесвала. Смисъл.. има глас, но е много писклив, по дяволите. (мое мнение) Иначе го признавам.
А колкото до Слаш.. *поклон* Уважавам го страшно много, гениален китарист. И Дъф също.

И това за тях, харесвам ги, наистина.
Върнете се в началото Go down
gothic93
Loser
Loser



Female
Брой мнения : 13
Age : 31
Registration date : 27.11.2010

Guns N' Roses - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guns N' Roses   Guns N' Roses - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 8:32 pm

А аз да попитам вие имате ли си поне и най-малка представа за Аксел Роуз, не певеца, а човека извън сцената ???
Върнете се в началото Go down
gothic93
Loser
Loser



Female
Брой мнения : 13
Age : 31
Registration date : 27.11.2010

Guns N' Roses - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guns N' Roses   Guns N' Roses - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 7:48 am

Само да уточня, за да не ме разбере някой погрешно, не критикувам никого за това кой харесва. Все пак нали затова всеки си има собствено мнение, но това, че не харесвате даден човек не ви дава правото да го наричате с обидни думи като 'боклук' и дори да не сте го казали вие, трябва ли да повтаряме нечии грозни изказвания? Първо, човекът не ни е на годините, за да го обсъждаме като някой от съседния клас . Второ, постигнал е доста повече от нас, взети заедно. Трето, по този начин обиждате и феновете му. Как бихте се почувствали, ако някой каже за Слаш, че е боклук, защото има някакво негативно мнение за него ? На мен групата в оригиналния състав определено ми липсва. И аз харесвам Слаш, но Аксел ми е по-голям любимец, той ми е идол. Както казах, всеки си има мнение. Chinese Democracy ми харесва, както и старите неща и това пак си е моето мнение. Никой не е длъжен да се съгласява с чуждите гледни точки, но всяко мнение трябва да се уважава.

,, Напълно съм наясно, че съществува голям спор между феновете, дали тази група е Guns N' Roses или не е. И не ми се иска този репортаж да стане сцена на поредното разпалване на страстите по линията Axl - Slash. Всеки сам преценява за себе си. Ако трябва да изразя лично мнение, Guns N' Roses е (почти) Axl. Самите фенове ясно показват кого искат да видят повече. Когато Axl Rose и групата му правят концерти, това става в зали за над 15 000 души. Когато Slash и групата му правят концерт - капацитетът е в пъти по-малък.
''

Ето и аз оставих цитат само че от Metal Katehizis. Както се вижда, има и мнения, които не са отрицателни относно Аксел, но какво от това ? Някой ще хареса ли Аксел или Слаш само заради това ? Такива спорове нямат абсолютно никакъв смисъл, защото никой нито ще отстъпи, нито ше си промени мнението. Само ще се задълбочи конфликтът, което според мен е ненужно.
Върнете се в началото Go down
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Guns N' Roses - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guns N' Roses   Guns N' Roses - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 12:08 pm

Yo пич (не си отбелязал пол, за това предполагам, че си момче) сам каза, че имаме право на собствено мнение. Разбирам идол ти е, но аз лично не го харесвам наистина много, може да е постигнал много, но това не му дава право да се мисли за нещо повече от останалите хора. Хобс е казал (и много философи след него са развивали теорията му и най-вече Русо), че хората се раждат равни и в естествено състояние. Разбирам постигнал е много, има прекрасен глас и групата прави страхотна музика. Не го отричам, не мога да отрека неуспорим факт, но имам лично мнение за хората, които се мислят за нещо повече от останалите и имат наглостта да се държат с тях като с боклуци. И аз нямаше да съм доволна, ако някой нарече Адам боклук, щях да съм бясна, но знам че за себе си съм права и никой не може да ми промени мнението за този човек. Да може би щях да го защитавам, но трябва да се научим да оставяме хората да изразяват мнението си иначе не живеем в демокрация, а .. в тирания?
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
gothic93
Loser
Loser



Female
Брой мнения : 13
Age : 31
Registration date : 27.11.2010

Guns N' Roses - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guns N' Roses   Guns N' Roses - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 1:16 pm

Точно това исках да кажа и аз. Иначе отблязването на пола май съм го пропусналА... Момиче съм. хаха Това, че сред идолите ми има и мъже, може да е малко странно, не знам, но така се е получило...
Върнете се в началото Go down
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Guns N' Roses - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guns N' Roses   Guns N' Roses - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 2:32 pm

Извинявам се тогава, че се обърнах към теб в грешния род! хаха
Радвам се, че си от хората кито защитават идолите си и въпреки това уважават мнението на остнаалите! ^^
Аахах иначе не се притеснявай, половината от моите идоли също са мъже! доволно
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
Sponsored content





Guns N' Roses - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Guns N' Roses   Guns N' Roses - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Guns N' Roses
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: Музика :: Classic Rock-
Идете на: