ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 "Дивата" местност

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Разказвач
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Брой мнения : 109
Registration date : 14.06.2008

"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitimeНед Юни 15, 2008 7:24 pm

"Дивата" местност Dr_sigmund

Дивата местност е мястото, известно със многобройните видове диви и други животни живеещи там. Различни видове и породи, различни размери, вскякакви животни. Но колкото и прекрасно да звучи, проблемът е там, че тези животни са диви, трудно се опитомяват и докарват смъртта на много хора. На входа на местността седи старец. Този старец дава напътствия на смелчаците решили да открият нов спътник в живота.
Върнете се в началото Go down
Зай
Loser
Loser
Зай


Брой мнения : 36
Registration date : 15.06.2008

"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 7:09 am

Зай се измъкна от поредния захванл я храст и се пльосна на земята в началото на поляната. Косата и' беше рошава от всичките клони прз които мина.
- По дяволите на нищо не приличам. - тя се поизправи и се поогледа. - добрееее значи тук или ще намеря спътник в живота или ще ... е няма да има повече живот за мен. - момичето въздъхна
В този момент забеляза един старец седящ на камъка и отиде при него.
- Ъм ... добър ден. - произнесе тя неуверено.
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Брой мнения : 109
Registration date : 14.06.2008

"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 7:32 am

Той я погледна под очилата си и стого каза
- Какво искате млада госпожице, тук не е място за размотаване.
Стареца песимистично я огледа от горе до долу и наум си каза "Това момиче май няма да има големи шансове да оцелее тук"
Върнете се в началото Go down
Зай
Loser
Loser
Зай


Брой мнения : 36
Registration date : 15.06.2008

"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 7:43 am

Зай свали чантата от гърба си и бръкна в нея. Извади някаква храна и я подаде на стареца.
- Зповядайте. - той взе плодовете, които Зай му даваше - Знам, че не е мястото за размотаване, но това е единствения ми шанс. Слушайте, трябва да намеря силно животно. - тя се настани до стареца - Както вече сте се досетил аз съм елф. НАскоро намерих гората на елфите и се срещнах с лорда. Той ми каза за това място и че съм имала някаква способност. Не ми каза каква. Знаете ли нещо по въпроса или поне да ми дадете напътствия какво да правя?
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Брой мнения : 109
Registration date : 14.06.2008

"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 8:03 am

Стареца изсумтя и нахапа едната ябълка.
- Тук в "Дивата" местност има много силни животни, но зависи ти от какво се нуждаеш...
- Знам, че трябва да намеря един кон...
Стареце се засмя, в местноста имаше много коне, но най- силния от тях е черния кон- демон. Надали това малко момиче можеше да се справи с този непокорен и свободолюбив жребец. Но все пак той реши да й го каже:
- Един е най- силният кон тук- Черния кон- демон. Но се съмнявам, че лесно би могла да го опитомиш, даже въобще се съмнявам, че пак ще се видим, ако влезеш...- Той се засмя толкова ехидно, че Зай я побиха тръпки
Върнете се в началото Go down
Зай
Loser
Loser
Зай


Брой мнения : 36
Registration date : 15.06.2008

"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 8:08 am

Зай сви рамене
- Ще ми се наложи. И по-добре да повярвате в мен, защото това може да е частица надежда. - тя се огледа - Хм...
' Накъде да тръгна ... Какво ми каза Орофин ... ' - тя се замисли ' А да .. концентрация ... така концентрация .. концентрация .. върху коня .. кон .. кон-демон ... кон-демон концентрация ...' В миг тя усети присъствието му - 'Я това работело'
- Довиждане г-не мерси за помоща. - и тя се запъти на североизток, от кдъето усещаше присъствието на коня.
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Брой мнения : 109
Registration date : 14.06.2008

"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 8:18 am

Стареца се обърна след нея и си каза " Е това момиче, може и да успее. Дано наистина се срещнем пак Госпоциже Елфке" той пак се изсмя но този път от щастие. "Ооо мамка, му тъпото чене пак падна, тея ябълки нарочно ми ги даде "

- ДАНО НИКОГА ПОВЕЧЕ НЕ СЕ ЗАВЪРНЕШ!!! - извика той и се преви, псувайки болкта в устата си
Върнете се в началото Go down
Зай
Loser
Loser
Зай


Брой мнения : 36
Registration date : 15.06.2008

"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 8:37 am

Зай продължи по пътя си, следвайки коня, или поне това което усещаше да е правилниоя кон. Не беше сигурна дали е точния кон, ама ... трявбаше да опита. Усещаше, че се приближава до целта си. Беше изключително тиха и внимателна, защото знаеше, че тук има всякакви животни. Поляната вече свършваше и тя трбваше да навлезе гората. Извади меча си, за да може да си проправя път, пък и за по-сигурно.
Скоро след това стигна едно езеро. Там в далечината съзря нещо. Не различаваше какво е, за това бавно и тихо се приближи.
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Брой мнения : 109
Registration date : 14.06.2008

"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 9:14 am

Зай беше готова да го изненда като изкочи пред него, и го направи, но не случи на животно. Оказа се глиган, който беше отишъл на водопой при езерото, и то се оказа много нервен глиган. След като Зай изскочи от храстите той се заслили и затича в много бърз тръст към нея. Пръхтеше тежко и очите му бяха кървясали
Върнете се в началото Go down
Зай
Loser
Loser
Зай


Брой мнения : 36
Registration date : 15.06.2008

"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 9:23 am

Зай реши, че този глиган не и' е нужен. Прескочи го и тръгна да пие вода от езерото, като си мислеше, че глигана си е отишъл.
Само дето той се завърна. Елфката въздъхна и отново го прескочи. Този път глигана полетя право към водата.
- Опа
Беше много разочарована от себе си. Нали се предполагаше да е кон?!? Кон-демон? Това ли е коня-демон. Явно не ставаше за тая работа.
Простна се оп гръб на тревата пред езерото и започна да се отчайва. Точно в този момент ...
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Брой мнения : 109
Registration date : 14.06.2008

"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 9:32 am

Чу някакъв шум под себе си. Тя се наддигна и видя някакво малко човече, с изчклютително голям червен нос за неговите размери да размахва малкото си пръсче и да я заплашва. Зай не разбираше какво й казва, но по мимиките му разбра за какво говори и погледна в посоката, която той показваше. Оказа се, че е легнала върху къщичката му и я е смачкала цялата.
Върнете се в началото Go down
Зай
Loser
Loser
Зай


Брой мнения : 36
Registration date : 15.06.2008

"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 9:38 am

- Олеле найстина много съжалявам. - каза тя виновно. - Не съм искала да го направя. - тя погледан мъничкото човече. - Кажете ако мога да направя нещо за вас. Да я поправя или да донеса нещо?
Това беше върха на сладоледа за днес. Още нещо да се случи в този толкова странен ден.
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Брой мнения : 109
Registration date : 14.06.2008

"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 9:41 am

Малкото човече явно не разбра какво му каза Зай и просто я ритна с крачето си и тръгна към обезличения си дом. Зай наистина вече започваше да губи надежда, но изведнъж чу някакви стъпки. Това беше човек със сигурност, тя се прикри и усети само как стъпките се отдалечават....
Върнете се в началото Go down
Зай
Loser
Loser
Зай


Брой мнения : 36
Registration date : 15.06.2008

"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 3:07 pm

ЗАй поседя още малко скрита и след като никой не дойде и стъпките не се чуваха вече тя излезе.
'Какво да правя сега? Не знам къде е този кон. Нека пак се съсредоточим. Кон-демон. Предполагам трябва да е .. кон с нещо демонско в него. Така кон с аура на демон. Това търсим.' - тя отнвоо се съсредоточи доста внимателно. Трябваше да се пострарае. Известно време не усещаше нищо, само глигани и обикновенни коне. Никакви тъмни аури. Когато вече беше започнала да се отчайва усети присъствието. Определено беше кон със величествена аура. Усещаше се могъщество и сила. О да това беше нейния кон.
Зай набързо отпи от водата, колкото да засити жаждата си и се отправи мигновенно към посоката, откъдето идваше силната аура, караща я да изтръпне.
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Брой мнения : 109
Registration date : 14.06.2008

"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 5:55 pm

зай се отпрати към мястото, което беше видяла в съзнанието си. беше голяма долина. елфката се качи на едно дърво, от където се откриваше прекрасна гледка към дивата земя. тя чак сега осъзна колко огромно място е това. погледът и дори не можеше да го обхване.
по средата на долината, зай забеляза точно това което търсеше....
Върнете се в началото Go down
Зай
Loser
Loser
Зай


Брой мнения : 36
Registration date : 15.06.2008

"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 6:02 pm

.. а именно коня. Дъхат на Зай стихна. ТОва беше най-прекрасното същество, което тя някога бе виждала. Прекрасните му извивки, гривата му, крилата му. ... елфката ахна от гледката. Найстина беше си го представяла прелестен и красив, но това надминаваше всичките и' очаквания.
Коня тичаше в долината, изгелждаше толквоа изящен.
Зай реши, че трябва да отиде при него, понечи да слезне, но точно в този момент ...

"Дивата" местност Fortitude_Wallpaper_by_Losmios
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Брой мнения : 109
Registration date : 14.06.2008

"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 7:20 pm

.. Конят полетя. За минута Зай си помисли, че ще го изгуби и отново ще и' се наложи да го търси, но това чувство бързо се изпари, когато съществото полетя право към него.
Зай реагира бързо и скочи от дървото на земята, точно в момента, когато конят прелетя през мястото, където елфката беше до преди миг. Той зави във въздуха и се приземи плавно точно пред нея. Тогава Зай чу глас в главата си.
'- Коя си ти и какво правиш тук?' - питаше гласа - 'Това не е място за саи елфки. Навлязла си прекалено дълбоко в местността.'
Върнете се в началото Go down
Зай
Loser
Loser
Зай


Брой мнения : 36
Registration date : 15.06.2008

"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 7:31 pm

Зай се поколеба. Чудеше се дали да говори или само да си го помисли, ще стигне до коня. изведнъж тя някак си заговори в главата си, но не както размишляваше, тя просто заговори.
- Аз съм Зай. Истината е, че съм дошла тук за ... приключението - тя реши, че е по-добре да не казва истината за сега. - А ти кой си? - запита елфката, въпреки, че почти знаеше отговора на въпроса.
- Азирафел. Аз съм един от най-могъщите тук
- Това го осетих... имам странна способност и усетих присъствието ти. Излъчваш могъщество и сила.
- тя му сподели какво е усетила
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Брой мнения : 109
Registration date : 14.06.2008

"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitimeСъб Юни 21, 2008 7:40 am

Азирафел направи няколко стъпки към Зай, така че вече беше на една крачка от нея. Свали главата си по-ниско, на нивото на ЗАЙ и .. я погледна право в очите.
Зай обаче не трепна. Седеше си там и очакваше ходовете на съществото.
- Не си много внимателна. - изрече коня най-накрая
- А трябва ли? - елфката не получи отговор на въпроса. - Не мисля, че ще ми направиш нещо.
- Ако се доверяваш само на мислите си, скоро няма да остане нищо от теб.
- Това е инстинкт.
- поправи го тя.
Отново тишина.
- И защо ТОЧНО си тук Зай? ЗНам, че не епросто за приключението. Търсиш нещо. И не ме питай как го разбрах - инстинкт.
Върнете се в началото Go down
Зай
Loser
Loser
Зай


Брой мнения : 36
Registration date : 15.06.2008

"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitimeСъб Юни 21, 2008 8:00 am

Зай се усмихна на последната реплика на коня.
- Искаш истината?
Конят направи някакъв жест с глава, който Зай прие за кимване. Тя сви рамене
- Е добре. Търся .. теб
- И защо съм ти точно аз?
- Ами .. лорда на елфите ми каза, че има някаква връзка .. между мен и .. теб. Не ме питай каква, защото и аз не знам. Нищо не знам. Никой никога нищо не ми казав. ТОзи лорд ми каза за теб, само това. Не ми каза какво ни свързва, просто си ме прати тук, а аз дойдох с огромния риск да умра, ама дойдох.
- Зай загуби равновесие. В повече и' дойде вълнението и просто припадна. Азирафел бързо реагира и тя падна върху гърба му.
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Брой мнения : 109
Registration date : 14.06.2008

"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitimeНед Юни 22, 2008 5:35 pm

Азирафел полетя заедно с Зай на гърба си. Пътят беше дълъг и елфката се пробуди.
'Къде отиваме?' - попита тя
'На едно .. специялно място' - отвърна и' коня
Малко след това той се приземи на една скала в планината, където имаше вход към пещера. Зай слезе от гърба му и го последва вътре в пещерата. Където беше прекрасно. Имаше различни същества, които живееха там и имаше ...
' ... магия'
'Точно така, тук е пълно с магия. Едно от най-наситените с магия места, но много малко знаят за това.'
Последва тишина
'А защо ме доведе тук?'
'За да видя ще усетиш ли магията и .. остналото '
Зай се ослуша и остави сетивата си да се включат.
'Останалото като мирът и спокойствието ... '
'Точно така' - Азирафел кимна - 'Щом усещаш всичко това, значи си достойна. Достойна да ме яздиш. Аз ще ти се подчинявам' - конят се поклони.
Зай остана втренчена за миг.
'А дай да се разбереме нещо. Не искам да се държиш така. Исакм да сме приятели, а не а съм твоя господарка.' - елфката се усмихна и яхна коня. - 'сега нека отидем на едно място.'
Азирафел тръгна в галоп и полетя. Полетя към гората на елфите. Към всезнаещото дърво.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Дивата" местност Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Дивата" местност   "Дивата" местност Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"Дивата" местност
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Новини от света на жицата и палките!!!
» Кой музикант или певец или певица бихте "праснали"
» 6x14 "A Hand to Take Hold of the Scene"
» 6x17 "You and Me and the Bottle Makes 3 Tonight"
» 6x21 "A Kiss to Build a Dream On"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: RPG :: Финрод-
Идете на: