ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мостът

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Разказвач
Ruler of the world!
Ruler of the world!



Брой мнения : 109
Registration date : 14.06.2008

Мостът Empty
ПисанеЗаглавие: Мостът   Мостът Icon_minitimeПон Юни 16, 2008 2:06 pm

Мостът Ancient_Falls___PHB_concept_by_Cold

Мостът е свръзката между покрайнините и града. Това е най-разрушената част на града, защото никой не се е заел да построй сградите отново.
Върнете се в началото Go down
Кобал Блек
Loser
Loser
Кобал Блек


Male
Брой мнения : 36
Registration date : 16.06.2008

Мостът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мостът   Мостът Icon_minitimeСря Юни 18, 2008 9:30 pm

Кобал и Сая пристигнаха на мястото. По-точно Кобал пристигна, Сая просто го следваше. Без да обръща особено внимание Кобал се приближи до една къща до моста и почна да залага експлозиви.
- Ъ ... може ... да .. се приготвиш .... да бягаш! - очевидно беше накаква сложна техника. След малко Кобал излезе от къщата и влачеше шнур след себе си.
- Надявам се да си готова. - Преди момичето да може да отговори той подпали фитила и мигновенно се завря под мостта с толкова широка усмивка, че приличаше на клоун.
Върнете се в началото Go down
Saya
Loser
Loser
Saya


Брой мнения : 27
Registration date : 15.06.2008

Мостът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мостът   Мостът Icon_minitimeСря Юни 18, 2008 9:35 pm

Сая успя да истича след него и се прикри точно секунди преди експлозива да гръмне.Усмивката на кобал и се стори доста налудничава,но тя я накара да се усмихне за първи път след толкова години.И изведнъж се чу силен гръм и се разхвърчаха всякакви дървений и жилеза.
-Вече може да излезем.каза той.
От къщата не бе останал и помен,а наоколо всичко бе в пушек и не се виждаше почти нищо.
-А сега какво следва?попита го тя!
Върнете се в началото Go down
Кобал Блек
Loser
Loser
Кобал Блек


Male
Брой мнения : 36
Registration date : 16.06.2008

Мостът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мостът   Мостът Icon_minitimeСря Юни 18, 2008 9:40 pm

- Сега? - той се замисли - сегааааааа - той се ухили злобно - Абе ти нали си вампирка, тъй де. Мое ли да ме заведеш при вампирите. Ще е забавно, ще има мноооооооого неприятности. И ще ядосам Роланд. Което после ще доведе до синини по задника, ама кво ме ... така де. Ще е мнооого яко. По пътя може да ти кажа квото искаш да знаеш за хората - най-скучните същества.
Върнете се в началото Go down
Saya
Loser
Loser
Saya


Брой мнения : 27
Registration date : 15.06.2008

Мостът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мостът   Мостът Icon_minitimeСря Юни 18, 2008 9:58 pm

-Хмммм щом искаш да рискуваш добре,но на твоя отговорност.засмя се тя.-Поне ще ги растърсим малко мисля ,че си заслужават.сая за миг осъзна че се бе узлобила твърде мн към вампирите,но какво пък и те не я оважаваха.
-ами хайде да тръгваме най-сетне.каа той и двамата се запътиха към вампирите.
-аз бих искала да те питам и още нещо.стори ми се че си насабрал срещу брат си ?раскажи ми за вас?
Върнете се в началото Go down
Кобал Блек
Loser
Loser
Кобал Блек


Male
Брой мнения : 36
Registration date : 16.06.2008

Мостът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мостът   Мостът Icon_minitimeСря Юни 18, 2008 10:02 pm

Кобал се завлачи след Сая.
- Няма такова нещо. Просто .. не се разбираме особено. Но иначе много се обичаме .. като братя. Ама от както оправлява страната стана по-затворен от всякога. А относно синините. - той се ухили - нормално е да ги получа като направа голям гаф. Really Big Freak
Последва тишина
- А ти какво ще ми кажеш за вампирите? Кой ви командори?
Върнете се в началото Go down
Saya
Loser
Loser
Saya


Брой мнения : 27
Registration date : 15.06.2008

Мостът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мостът   Мостът Icon_minitimeСря Юни 18, 2008 10:29 pm

-Aми нас ни е водачка Ела,но покрай нейното водачество много са западнали старите нрави и всички я мразят.А сега и мен ще ме последва наказание ,но не мисля да и се дам.
-хайде да побързаме,че не е много добре да попадаме на засади по пътя.
Кобал я изгледа учудено,и се исмя.
Върнете се в началото Go down
Кобал Блек
Loser
Loser
Кобал Блек


Male
Брой мнения : 36
Registration date : 16.06.2008

Мостът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мостът   Мостът Icon_minitimeЧет Юни 19, 2008 3:54 am

- Да ти кажа с тия клечки динамит в раницата, ще им е малко трудно да уцелеят при засата. Ама щом желаеш, Ок. Нека продължим разговора ...
И двамата се отдалечиха. Тръгнаха към земята на вампирите. КАт през целия път Сая не спираше да задава въпроси, а Кобал си и даваше отговори.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мостът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мостът   Мостът Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мостът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: RPG :: Града на хората-
Идете на: