ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Metallica

Go down 
+29
*OneX*
Yassen
NerdfighteR
Sunny`
the insane Mustaine
SuRrEaL...
nevermind !
SveDrums
Inn Almighty
Nix
NikolVanDrakus
metallica_f
~in death's embrace~
Morella [Fetish]
Green|Jelly|MonsteR
Crazy_Generation
AxL'
gosh
TsJX30
Curse Of Me
Д-р АЛУ
The End Of An Era
Just.another.stupid.girl
Concrete Angel
-
MCavalera
mucrimuria
[Криси]
Drained
33 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Morella [Fetish]
Hello Again
Hello Again
Morella [Fetish]


Female
Брой мнения : 2621
Age : 30
Location : Dead angels town
Registration date : 07.06.2008

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 18, 2008 4:05 pm

Абе...те май следващата година ще идват..Някой да знае???
Върнете се в началото Go down
Curse Of Me
A person with power
A person with power
Curse Of Me


Female
Брой мнения : 2910
Age : 32
Location : Движима Недвижимост (предните дворове на Невидимия Университет)
Job/hobbies : to catch fish w/ hands :D
Registration date : 11.11.2007

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 18, 2008 5:06 pm

хаха по обещание се води че ще дойдат, ама .... сама сметни дали да вярваш хаха
Върнете се в началото Go down
Concrete Angel
Just another star
Just another star
Concrete Angel


Female
Брой мнения : 5001
Age : 29
Registration date : 13.01.2008

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 18, 2008 9:38 pm

Ако идват следващата година, ОТИВАМ! Не ме интересува изобщо! хаха Трябва да чуя "Death Magnetic" на живо, меко казано ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! хаха хаха хаха

Really Big Freak

Обичам Металика! Really Big Freak
Върнете се в началото Go down
http://thepowerosbeyondme.blogspot.com/
~in death's embrace~
Enjoying the silence
Enjoying the silence
~in death's embrace~


Female
Брой мнения : 52
Age : 28
Registration date : 25.10.2008

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 25, 2008 12:50 pm

Аа меко казано ги обожавам!
Дано наистина дойдат.. там съм със сигурност! За нищо няма да изпусна следващия концер като тази година... не отидoх, защото бях в Гърция и много ме е яд... hit your head


Последната промяна е направена от ~in death's embrace~ на Пет Ное 28, 2008 1:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://gorata.net/old/f.php?f=sweets
metallica_f
Loser
Loser
metallica_f


Брой мнения : 3
Age : 31
Registration date : 18.11.2008

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 19, 2008 2:39 pm

:/ тази година изпуснах концерта им и ся след още 10 години ако въобще ги има или има някаква вероятност да дойдат задължително ще отида ама едвали :/ :dod:
Върнете се в началото Go down
NikolVanDrakus
Enjoying the silence
Enjoying the silence
NikolVanDrakus


Female
Брой мнения : 55
Age : 30
Registration date : 02.02.2009

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 02, 2009 9:03 pm

една от първите групи, по които се запалих
обожавам ги
и Кърк <3
Върнете се в началото Go down
Nix
Loser
Loser
Nix


Female
Брой мнения : 21
Age : 29
Job/hobbies : Музикъъ..
Registration date : 13.06.2009

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 13, 2009 9:28 pm

Hell Yeah! \m/ \m/
Върнете се в началото Go down
Inn Almighty
Enjoying the silence
Enjoying the silence
Inn Almighty


Female
Брой мнения : 58
Age : 29
Location : two steps behind you
Job/hobbies : спане
Registration date : 06.11.2009

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 02, 2010 9:52 am

Аааааааааа, обичам, обичам!!!!
Джеймс!
Ларс!
Клиф!! :{
Кърк!! Робърт!!

Не питайте каква истерия беше, когато пропуснах концерта. Да не си ми пред очите.
Плаках цяла вечер без прекъсване.
Обичам ги страшно много.
И стаскам палци за 22ри юни, дано наистина дойдат пак.
Върнете се в началото Go down
SveDrums
Loser
Loser
SveDrums


Брой мнения : 22
Age : 43
Registration date : 22.05.2010

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Metallica - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 22, 2010 1:33 pm

Също много моя любима банда. Имам съм честа да ги гледам 2 пъти на живо!!! Rock
Върнете се в началото Go down
nevermind !
Enjoying the silence
Enjoying the silence
nevermind !


Female
Брой мнения : 71
Age : 27
Registration date : 21.05.2010

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 22, 2010 2:00 pm

Фенка съм им от мхого малка..още са ми лубимата група и ще ми останат винаги Dance обужавам ги Йеи те са просто легенди kissed не мога да живея без тях <3 doggy worship
Върнете се в началото Go down
SuRrEaL...
Predictable
Predictable
SuRrEaL...


Male
Брой мнения : 196
Age : 29
Registration date : 15.06.2010

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 17, 2010 9:19 am

Металика са Велики просто... Имат много добри песнички а така!
Върнете се в началото Go down
the insane Mustaine
Loser
Loser
the insane Mustaine


Female
Брой мнения : 22
Age : 31
Location : Megatallica world
Registration date : 10.07.2010

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 10, 2010 10:50 am

Ееее, тези хора са ми на сърце. Все пак те бяха първата метъл банда, която видях и заради тях се зарибих по метъла.
Върнете се в началото Go down
Sunny`
Waking the demon
Waking the demon
Sunny`


Female
Брой мнения : 923
Age : 34
Registration date : 10.11.2007

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 10, 2010 10:59 am

Една от най-великите групи. бях на концерта им 2008 година, съжалявам, че ги пропуснах тази година наистина....страшно много любими техни песни си имам <3
Върнете се в началото Go down
http://mythoughts-sunny.blogspot.com/
Concrete Angel
Just another star
Just another star
Concrete Angel


Female
Брой мнения : 5001
Age : 29
Registration date : 13.01.2008

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 03, 2010 11:08 am

HAPPY BIRTHDAY TO MISTER JAMES HETFIELD !!! доволно

начиии, толкова ми е прекрасен че не знам какво да му пожелая ...
желая му още много силни години в личния си живот като, например, 2003 (когато влезе в рехабилитация по свое собствено желание)
желая му още много силни години и в музиката, защото ако не бяха металика и текстовете на джеймс не знам къде щях да съм сега. а и 28 години на сцена .. пожелавам им още толкова хаха
желая на джеймс още ... не знам ... всичко най-хубаво му желая, защото съм му адски благодарна за всичко. бил ми е подкрепа в най-тежките моменти и мога само да съм му благодарна за силните текстове, които е написал през годините.
също му желая да е все така секси, което и да не му го пожелавам все ще си е секси хаха и годините да не му личат още дълго време, както сега не му личат.

и ...
честит рожден ден, джеймс!
влюбено човече

Metallica - Page 2 James_hetfield_001_031009
Metallica - Page 2 James-hetfield-metallica
Върнете се в началото Go down
http://thepowerosbeyondme.blogspot.com/
NerdfighteR
Rebel
Rebel
NerdfighteR


Male
Брой мнения : 432
Age : 33
Registration date : 17.04.2011

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 18, 2011 9:11 am

Първата любов (наистина не хваща ръжда..) Йеи Йеи Йеи С тях започнах и наистина ги обичам толкова много както и преди 8 години <333 И на концерта през 2008 ходих и бях на първия ред посредата и 2010 ходих, който надмина всичките ми мечти, защото само мисълта за тези групи на един концерт, а и как Дейв Мъстейн, който ми е другият личен герой заедно с Джеймс да се сдобрят и да се прегръщат - В БЪЛГАРИЯ И ТО! Силно се надявам да присъствам на по-исторически концерт, но за мен това е върхът в концертната ми посещаемост <333

Върнете се в началото Go down
Concrete Angel
Just another star
Just another star
Concrete Angel


Female
Брой мнения : 5001
Age : 29
Registration date : 13.01.2008

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 2:38 pm

тоя декември металика ще чукнат 30 години на сцена ...
легенди!
worship worship worship

не знам просто какво още да кажа
30 години .. тва всичко си казва
аз съм ги обичала 10+ хаха
Върнете се в началото Go down
http://thepowerosbeyondme.blogspot.com/
Yassen
Loser
Loser
Yassen


Male
Брой мнения : 39
Age : 39
Location : Sofia
Registration date : 30.05.2011

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 4:09 pm

Да и 20 години откакто се продадоха на музикалният бизнес.....
Върнете се в началото Go down
NerdfighteR
Rebel
Rebel
NerdfighteR


Male
Брой мнения : 432
Age : 33
Registration date : 17.04.2011

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 12:03 pm

O, bitch please... не мина ли модата да се плюе Metallica, че станаха прекалено известни..хайде всички групи да свирят по мазетата и да записват демо записи, че да не вземат да продадат прекалено много албуми, пф.. hit your head
Върнете се в началото Go down
Concrete Angel
Just another star
Just another star
Concrete Angel


Female
Брой мнения : 5001
Age : 29
Registration date : 13.01.2008

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 12:45 pm

NerdfighteR написа:
O, bitch please... не мина ли модата да се плюе Metallica, че станаха прекалено известни..хайде всички групи да свирят по мазетата и да записват демо записи, че да не вземат да продадат прекалено много албуми, пф.. hit your head

+1

it's the cool old thing

те и слейър правят мно пари ма никой не им реве на главите :>
Върнете се в началото Go down
http://thepowerosbeyondme.blogspot.com/
Yassen
Loser
Loser
Yassen


Male
Брой мнения : 39
Age : 39
Location : Sofia
Registration date : 30.05.2011

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 2:53 pm

Много се смях на детинският отговор на NerdfighteR.
Момченце никой не ти говори за плюене, а за наблюдение. Metallica ги наблюдавам от 15на години и виждам, какво правят. Всичко при тях в този период беше само и единствено с комерсиална цел, за правене на пари - а за музиката не им дреме изобщо. През въпросните години на няколко пъти си нагаждаха звученето към това, което беше станало търсено в даденият момент само и само да изкопчат още продажби. Като започнеш от Load и последвалият го Re-Load. По това време, дори и в нашата държавица алтърнатив рока все още беше на почит, да не говорим пък в световен мащаб. И Metallica от хеви метъл (най-общо казано), решиха да направят някакъв вид "алтърнатив - метъл", само и само звученето им да бъде възможно най-близко до търсеното. Даже визията им се промени в тази насока. Последва "войната" и делата срещу Напстър, че музиката им беше качена за безплатен даунлоад, пак естествено парата беше водещата сила в ситуацията. Даже самите фенове на Metallica по това не приеха поведението им срещу Напстър особено добре. В някои държави излизаха по площади и си горяха оригиналните плочи и дискове!
След това да продължим с един концерт заедно със симфоничният оркестър на Сан Франциско..... еми абсолютно беше търсен комерсиалният ефект отново.
Така стигаме и до нео-метъл вълната, която заля музикалната сцена в края на миналото и началото на новото хилядолетие. И след като групи, като Korn, Limp Bizkit и т.н. станаха с нещо интересни и слушани (пак, дори и в БГ) и се появиха сумати групи търсещи нео - метъл звучене, Metallica разбира се не останаха по назад и издадоха St. Anger....
Еми, какво повече да си говорим, такова "нагаждане" е характерно само за групи търсещи пачка и нищо друго.

Колкото до това дали Slayer са направили или не пари,аз не знам - не разполагам с извлечение за годишните им приходи и разходи хаха
Важното при Slayer е, че 30 години си устояха на идеите в музиката и не започнаха да подлъгват аудиторията с някакъв комерс. Продължават да са твърди, агресивни и брутални - нали все пак си говорим за метъл? И то без при това албумите им да са еднообразни. Е тук вече става въпрос за това да си развиваш идеите в правилната посока (от музикална гледна точка). Иначе става някаква боза....
Върнете се в началото Go down
NerdfighteR
Rebel
Rebel
NerdfighteR


Male
Брой мнения : 432
Age : 33
Registration date : 17.04.2011

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 4:31 pm

Мхм, ок. worship
Върнете се в началото Go down
*OneX*
Ruler of the world!
Ruler of the world!
*OneX*


Female
Брой мнения : 12513
Age : 32
Location : Asgard
Job/hobbies : Demigod
Registration date : 06.11.2007

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 7:02 pm

Айде мир да има. Ясен, райт, рабирам, че имаш мнение, ама не е нужно така с лошо. Ти може да не харесваш групата поради ред причина, обаче има фенове за които тя значи много и не е хубаво да ги нападаш така. Имам предвид постави се на мястото на другия, ти как би реагирал? :/
Емо и ит недей да се палиш толкова, човека просто има по-специфично мнение, сигурно не е единствения (що tdg хейтъри съм видяла ..).
Звуча малко като хипи с това мир и любов, ама просто недейте така с лошо, ако водите дискусия недейте да се дразните един друг. :)
Върнете се в началото Go down
http://ahatfullofsky.blogspot.com/
Echelon
Rebel
Rebel
Echelon


Male
Брой мнения : 441
Age : 31
Registration date : 04.03.2011

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 4:54 am

*Will* написа:

Звуча малко като хипи с това мир и любов, ама просто недейте така с лошо, ако водите дискусия недейте да се дразните един друг. :)

да наистина хаха хаха
Върнете се в началото Go down
http://echelom.tumblr.com/
Yassen
Loser
Loser
Yassen


Male
Брой мнения : 39
Age : 39
Location : Sofia
Registration date : 30.05.2011

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 5:37 pm

*Will* написа:
Айде мир да има. Ясен, райт, рабирам, че имаш мнение, ама не е нужно така с лошо. Ти може да не харесваш групата поради ред причина, обаче има фенове за които тя значи много и не е хубаво да ги нападаш така. Имам предвид постави се на мястото на другия, ти как би реагирал? :/
Емо и ит недей да се палиш толкова, човека просто има по-специфично мнение, сигурно не е единствения (що tdg хейтъри съм видяла ..).
Звуча малко като хипи с това мир и любов, ама просто недейте така с лошо, ако водите дискусия недейте да се дразните един друг. :)

Аз не го написах с лошо. Споделих си гледната точка. Още повече, че не говоря наизуст. Въпросната трансформация на Металика малко или много я проследих от първа ръка. Даже самите им фенове би трябвало да се чувстват най-обидени от поведението на бандата, но явно някои или си затварят очите, или не са проследили въпросните събитията, или не си дават сметка какво се случи всъщност.
Да се поставя на тяхно място? Еми нямаше да ми е гот любимата ми банда да прави всичко само за пари. Аз и сега съм възмутен от поведението на Металика през тези години, камо ли пък ако им бях фен хаха
Иначе от мои любими изпълнители съм виждал слаби албуми и не си кривя душата, че са такива. В такива случаи, аз пръв ще ти кажа - да, този албум не струва, - да този албум е правен само за пари и т.н., независимо че групата ми е любима. В крайна сметка не сме коне с капаци, човек трябва поне малко да се опитва да бъде обективен.

Върнете се в началото Go down
NerdfighteR
Rebel
Rebel
NerdfighteR


Male
Брой мнения : 432
Age : 33
Registration date : 17.04.2011

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 8:16 pm

[color=orange][b]Ъм, окей, обективен няма да бъда, защото нямам сто любими групи, които да са ми най на сърце. Още предишното мнение като написа бях изписал две страници, в които да те опровергая, но реших да не го правя, но сега няма как да си замълча.

Окей, слаби албуми. Слаб албум категорично мога да кажа, че е St.Anger (единствено!). И това се дължи на безброй причини, като напускане на членове на бандата, което не е маловажно, звукът е ужасен и т.н, но ок, съгласявам се, St Anger е слаб, албум, въпреки това аз намирам песни, които ми харесват.

Load и Reload - излишни песни? - да! Слаби албуми - не бих казал. Първо, какво трябва да значи, че "наблюдаваш" Metallica? И аз наблюдавам Linkin Park (примерно) и за мен си издават все така неприятна за мен музика, ама далеч не харесвам групата или музиката им, че да тръгна да изказвам някакво категорично мнение за тях или за това дали албумите им са силни или слаби. В Load и Reload независимо дали са правени за пари (което по твое мнение безусловно ги прави слаби) има едни от най-добрите песни на Metallica, може да се отдалечават от първите четири албума, но какво значение има? Лично аз бих махнал примерно 5 песни за един голям албум, за да може да изкарат по-малко пари, че да не водим този разговор...

Друго какво спомена - S&M - не знам друга метъл група да работи с такъв професионализъм като Metallica - затова са толкова големи и затова толкова хора не ги харесват, защото излизат извън метъла и знаят как да си упрявляват бизнеса, защото ако някой отрече, че музиката е и бизнес, а далеч не е само музика вече мога само да му се изсмея.

Metallica без пари едва ли са останали, че да правят нови и нови албуми, особено след 1999, имайки се предвид, че може би още през 1995 са можели да купят някоя по-малка държава с парите си.

За Death Magnetic нищо не каза? Сигурно отново е правен за пари, следвайки концепцията от предните 4-5 албума, а и се връщат към т.нар. си корени, както феновете искат - доста хора няма да са доволни, защото това е изцяло маркетингова стратегия - bullsh.t!

Не знам аз дали съм кон с капаци, ама първо мисля, че имам доста по-добро "наблюдение" върху Metallica, макар и да не ги слушам от толковааа много време като теб (само 10 години, все пак са си малко от 30те, от създаването). Metallica са имали много грешни ходове, но за мен да си фен на една група, какъвто мисля, че съм аз е да я подкрепяш и в трудни моменти и във всякакви, както групата прави за теб. Никога не съм се чувствал обиден от Metallica и каквото и да издадат си има причина и съм готов да открия добрите страни, а не само да плюя по тях.

И на последно място, но не по важност, мисля, че е едно от най-гадните неща да влезеш в темата на група, която очевидно не харесваш или я харесваш до някаква степен и вместо да завържеш приказка с феновете на групата, които пишат решаваш да кажеш какви продажни копелета са и как не стават за нищо последните 20 години - още повече, имайки се предвид колко хора пишат в този форум.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Metallica
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Metallica - The Day That Never Comes
» Metallica - One
» Metallica - I Disappear
» Metallica - Until it sleeps
» Metallica - St. Anger

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: Музика :: Metal :: Metallica-
Идете на: