ROCK my world!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROCK my world!

Гюнтер
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 административен център "прокълнатите храмове"

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Ella
Loser
Loser
Ella


Female
Брой мнения : 30
Registration date : 14.06.2008

административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: административен център "прокълнатите храмове"   административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 19, 2008 9:59 pm

ха, миришела съм свежо, този за какъв се мисли! аз мириша на смърт, аз съм вампир, аз съм...ох, колко е топъл дъхът му
мамка му, бъди злобна!
хайде, убий го докато спи!
по дяволите

и ела заспа в прегръдките на човека

__________
мисля че лека нощ деца трябваше да е преди няколко поста :lough:
Върнете се в началото Go down
Кобал Блек
Loser
Loser
Кобал Блек


Male
Брой мнения : 36
Registration date : 16.06.2008

административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: административен център "прокълнатите храмове"   административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Icon_minitimeНед Юни 22, 2008 5:23 pm

Кобал отвори очи. Явно беше сутрин или ден или нещо от този осрт. В тази тъмнина и той не знаеше кое време е. Ела все още беше в обятията му. Той си помисли колко невинна изглежда докато спи. Не излъчваше същото когато беше будна. Реши да полежи докато и тя се събуди. Така че просот седеше и я наблюдаваше как спи .. като ангел.
Върнете се в началото Go down
Ella
Loser
Loser
Ella


Female
Брой мнения : 30
Registration date : 14.06.2008

административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: административен център "прокълнатите храмове"   административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Icon_minitimeНед Юни 22, 2008 5:51 pm

ела се събуди и видя че кобал я гледа
-ти...да не би...да ме гледаше как спя?
-даамммм
-....извратеняк!-ела го удари леко, после стана и се облече
Върнете се в началото Go down
Белмонт
Loser
Loser
Белмонт


Male
Брой мнения : 19
Registration date : 15.06.2008

административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: административен център "прокълнатите храмове"   административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Icon_minitimeНед Юни 22, 2008 6:19 pm

Белмонт бавно си проправяше път към администратичния центъра, от където усещаше присъствието на Ела. Помисли си че може би това ще е последния му път, когато толкова мирно минава по тези места...
Върнете се в началото Go down
Кобал Блек
Loser
Loser
Кобал Блек


Male
Брой мнения : 36
Registration date : 16.06.2008

административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: административен център "прокълнатите храмове"   административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Icon_minitimeНед Юни 22, 2008 6:25 pm

Кобал също стана и се облече.
- И сега какво? Ще ми правиш екскурзия из царството на вампирите?
Да гледам трупове. Не че възразвам, ама не е особено интересно. Въпреки че е за предпочитане пред седенето тук на тея вериги.... Абе където и да е стига да си при мене да си лафим - той и намигна.
Върнете се в началото Go down
Ella
Loser
Loser
Ella


Female
Брой мнения : 30
Registration date : 14.06.2008

административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: административен център "прокълнатите храмове"   административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 01, 2008 1:24 pm

Ела изръмжа леко и подкани Кобал да я последва.
-гладна съм-каза тя докато излизаше от стаята
-е,така е щото аз те уморих снощи- той се захили, а тя остана студена
-гладна съм-повтори Ела докато си проправяше път през коридорите, пълни с изпозаспали и изпомрели вампири и хора
Върнете се в началото Go down
Кобал Блек
Loser
Loser
Кобал Блек


Male
Брой мнения : 36
Registration date : 16.06.2008

административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: административен център "прокълнатите храмове"   административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 01, 2008 2:16 pm

- Искаш да ме изядеш ли? няма ли да си навлечеш проблеми хъхъх - той продължи да я следва и да оглежда вампирите
- Гладна съм - потрети тя
- И аз - тросна се Кобал
Върнете се в началото Go down
Ella
Loser
Loser
Ella


Female
Брой мнения : 30
Registration date : 14.06.2008

административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: административен център "прокълнатите храмове"   административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 10, 2008 12:34 pm

-ти не разбираш, не знаеш как се отразява глада на вампирите...- ела тръгна да обяснява, но изведнъж се сепна. пред тях в коридора стоеше не кой да е, а белмонт...
Върнете се в началото Go down
Белмонт
Loser
Loser
Белмонт


Male
Брой мнения : 19
Registration date : 15.06.2008

административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: административен център "прокълнатите храмове"   административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 10, 2008 12:41 pm

Виктор се беше облегнал на стената и демонстративно завъртя главата си с лице към пристигашите, когато те се доближиха:
- Охо, кого виждат очите ми. Великата Ella в компанията на един смъртен.Колко..... хмм необичайно.- Белмонт въртеше с ръцете си малко ножче и се усмихваше лукаво.
Върнете се в началото Go down
Ella
Loser
Loser
Ella


Female
Брой мнения : 30
Registration date : 14.06.2008

административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: административен център "прокълнатите храмове"   административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 22, 2008 3:07 pm

-ти си тук? значи ли това, че си изпълнил мисията си? - ела го изгледа от главата до петите - и ако искаш да знаеш това е братът на краля на хората, той е заложник. това е моят начин да разбера какво са намислили срещу нас...
Върнете се в началото Go down
Белмонт
Loser
Loser
Белмонт


Male
Брой мнения : 19
Registration date : 15.06.2008

административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: административен център "прокълнатите храмове"   административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 22, 2008 4:24 pm

- Ха, говори каквото искаш, но мен не можеш да ме подведеш, че си го довела тук... за свой нужди.- Белмонт се засмя, но видя гнева, който се надигаше в Ella и, за това бързо продължи- Както и да е. Тук съм заради задачата, иначе не бих и стъпил на това място- огледа се около себе си и с видно презрение завъртя главата си отново към събеседницата си.- Проучих въроса- Виктор се спря- А, пред него ли ще говорим?
Върнете се в началото Go down
Кобал Блек
Loser
Loser
Кобал Блек


Male
Брой мнения : 36
Registration date : 16.06.2008

административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: административен център "прокълнатите храмове"   административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 22, 2008 4:50 pm

- Абе аз да не съм някаква манджа .. спрете да говорите така за мене - сепна се Кобал - Може да съм човек, ама съм готин за разлика от тебе - и посочи Белмонт - На бас, че не можеш да се равняваш с мен в .. някои области.
Върнете се в началото Go down
Белмонт
Loser
Loser
Белмонт


Male
Брой мнения : 19
Registration date : 15.06.2008

административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: административен център "прокълнатите храмове"   административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 22, 2008 4:57 pm

-ХА ХА ХА, не ме разсмивай, момче! Ти си само един прост смъртен, пред мен си НИЩО! - на тази дума Белмонт наблегна толкова много, че гласа му стана дрезгав, силен и пронизващ. Той изчака ехото да отмине и спокойно продължи- А и не съм дошъл тук да се занимавам с .... тебе...
Върнете се в началото Go down
Кобал Блек
Loser
Loser
Кобал Блек


Male
Брой мнения : 36
Registration date : 16.06.2008

административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: административен център "прокълнатите храмове"   административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 22, 2008 5:13 pm

- Леле че сме се надценили. И какво като си вампир? Това не променя нищо .. Какъвто и да си ако не струваш, не струваш .. няяяяняняняня
Върнете се в началото Go down
Белмонт
Loser
Loser
Белмонт


Male
Брой мнения : 19
Registration date : 15.06.2008

административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: административен център "прокълнатите храмове"   административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 22, 2008 5:49 pm

Блемонт се засмя на арогантността на това хлапе - Каквото и да се опитваш да постигнеш с тези празни и жалки нападки, спести си го... - Белмонт го изгледа пренебрежително - Е, Еlla ако искаш да разбереш какво имам за теб нека най- накрая поговорим и да свършваме с този театър и... детинщини- погледна отново към човека.
Върнете се в началото Go down
Кобал Блек
Loser
Loser
Кобал Блек


Male
Брой мнения : 36
Registration date : 16.06.2008

административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: административен център "прокълнатите храмове"   административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 23, 2008 10:19 am

- Понякога се чудя има ли по-глупави .. няма значение - КОбал се завъртя и се запъти на някъде. Не че знаеше къде отива, просто се махна.
Върнете се в началото Go down
Ella
Loser
Loser
Ella


Female
Брой мнения : 30
Registration date : 14.06.2008

административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: административен център "прокълнатите храмове"   административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 27, 2008 10:14 am

-много си умен, сега ако избяга ще се одера жив. давай, казвай, каквото имаш да ми казваш, защото съм ГЛАДНА!
Върнете се в началото Go down
Белмонт
Loser
Loser
Белмонт


Male
Брой мнения : 19
Registration date : 15.06.2008

административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: административен център "прокълнатите храмове"   административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 5:43 pm

Белмонт се усмихна и се приближи бавно до Ella.
- Понякога се чудя, каква си когато удоляваш жаждата си. Дали жертвата ти те моли да свършиш по- бързо или просто се наслаждаваш на топлата кръв.... - Виктор говореше много бавно, навеждайки се към Ella - как се стича надолу по- врата - Той помести върха на ножа по посоката, която описваше. Беше толкова близо до нея, че лицето му се губеше в косата й,шепнеше в ухото й, а тонът му беше толкова мек и скопоен.
Върнете се в началото Go down
Ella
Loser
Loser
Ella


Female
Брой мнения : 30
Registration date : 14.06.2008

административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: административен център "прокълнатите храмове"   административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 5:51 pm

(охо!)


Ела потръпна, но се постара да се овладее. после се сети, че Белмонт я мрази и се зачуди какво е намислил. тогава каза:
-колкото и да ми е приятно да говорим за мен, все още чакам да чуя какво е станало...така че ако обичаш се дръпни. някой неща са по важни от долните ти плътски желания - ето това трябваше да го предизвика да се ядоса...
Върнете се в началото Go down
Белмонт
Loser
Loser
Белмонт


Male
Брой мнения : 19
Registration date : 15.06.2008

административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: административен център "прокълнатите храмове"   административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 6:05 pm

Вътрешно Виктор се разяде, за миг си помисли че положението на ножа му беше... Перфектно, но се овладя. Не показа нищо от това, което беше вътре в него, а само се усмихна. Отдръпна се една малка крачка настрани и се поклони. Ella се почуди, но за малко защото на следващата секунда разбра какво всъщност целеше Белмонт. Всичко стана много бързо. Само един бърз поглед, за да провери височината, едно светкавично бързо движение на ръката ......



Кичур коса падна на земята.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: административен център "прокълнатите храмове"   административен център "прокълнатите храмове" - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
административен център "прокълнатите храмове"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Новини от света на жицата и палките!!!
» Кой музикант или певец или певица бихте "праснали"
» 6x21 "A Kiss to Build a Dream On"
» 6x14 "A Hand to Take Hold of the Scene"
» 6x17 "You and Me and the Bottle Makes 3 Tonight"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ROCK my world! :: RPG :: Царството на вампирите-
Идете на: